باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد از جمله قدیمی ترین شركتهای باربری در شهر است كه هم در زمینه اسباب كشی در مشهد و حمل بار درون شهری فعال است و هم انواع بار را از مشهد به سایر نقاط كشور از جمله شهر اسفراین با برترین خدمات حمل می نماید.برترین خدمات باربری درون شهری و بین شهری در مشهد و از مشهد به اسفراین و دیگر شهرها

 

          باربری مشهد از جمله قدیمی ترین شركتهای باربری در شهر است كه هم در زمینه اسباب كشی در مشهد و حمل بار درون شهری فعال است و هم انواع بار را از مشهد به سایر نقاط كشور از جمله شهر اسفراین با برترین خدمات حمل می نماید.

باربری مشهد سالهای سال است كه فعالیت خود را با نام تجاری نتسان در صنعت حمل و نقل كشور آغاز نموده است. عمده فعالیت این باربری در شهرهای مشهد و تهران و به صورت درون شهری و بین شهری از مبدا این شهرها به دیگر نقاط كشور می باشد.

حمل بار درون شهری و اسباب كشی در مشهد و بین محله ها و مناطق مختلف شهر مشهد از جمله سرویسهای دائمی و اولیه باربیر مشهد قلمداد می شود.

همچنین حمل انواع بار و خرده بار و محصول و كالا و هر گونه محموله حتی اثاثیه منزل به صورت بین شهری از مشهد به اقصی نقاط كشور از جمله شهر اسفراین واقع در خراسان شمالی و دیگر شهرهای این استان مانند بجنورد و شیروان و آشخانه و... از جمله سرویسهای این شركت قلمداد می گردد.

اما باربری مشهد چگونه توانسته است به عنوان معتبرترین باربری در شرق كشور مطرح گردد؟ در پاسخ به این پرسش می بایست به جنبه ویژه در باربری مشهد اشاره نمود كه در كنار هم توانسته اند این باربری را تا این اندازه در بین مردم محبوب سازند.

نخست قیمتهای بسیار پایین باربری مشهد است. این قیمتها با توجه به تخفیفاتی است كه توسط باربری مشهد به حمل بار اختصاص می یابد. از جمله می توان به تخفیف استثنایی هفتاد درصدی این باربری اشاره نمود كه در زمینه پورسانت مدیریتی اعمال می گردد.

به عبارت ساده تر باربری مشهد پس از كسر هزینه خودرو و راننده و كارگران مابقی مبلغ را كه می بایست به صورت متعارف به مدیریت باربری اختصاص یابد به سه قسمت تقسیم نموده و تنها یك قسمت را دریافت داشته و مباقی مبلغ را به عنوان تخفیف برای مشتری در نظر می گیرد.

این تخفیف استثنایی و سایر تخفیفات باعث شده است كه همكنون در بین صدها شركت فعال در زمینه حمل بار در شرق كشور باربری مشهد به عنوان ارزانترین باربری در بین مردم و كارشناسان امر معروف گردد و قیمتهایی پایینتر از نرخ بازار ارائه نماید.

اما علاوه بر اینكه قیمتهای این باربری در كمترین سطح ممكن قرار دارد باربری مشهد سعی نموده كه كیفیت خدمات دهی خود را نیز در بالاترین سطح ممكن نگه دارد.

از جمله خدمات با كیفیت باربری مشهد می توان به خودروهای مدرن ان اشاره نمود. این خودروهای مدل بالا و كاملا سالم این امكان را فراهم می اورند كه مشتری با خیالی آسوده محموله مورد نظر خود را باربری تحویل داده و در كوتاه ترین زمان ممكن در مقصد تحویل بگیرد.

همچنین رانندگانی كه در باربری مشهد مشغول به فعالیت هستند اغلب از بین زبده ترین و با تجربه ترین رانندگان حمل بار گزینش شده اند و آشنایی مناسبی به شرایط جاده های كشور داشته همواره می توانند مسیری كوتاه و كم ترافیك را برای رسیدن به مقصد انتخاب كنند.

كارگرانی كه در مجموعه باربری مشهد فعال هستند نیز با دقت بالا و سرعت عمل خارق العاده محموله مورد نظر شما را در خودرو مخصوص حمل بار چیده و هم ایمنی بیشتری با توجه به تجربه خود برای بار فراهم می كنند و هم در زمان مشتری صرفه جویی می نمایند.

شما می توانید جهت كسب اطلاعات بیشتر در خوصوص تخفیفات و خدمات استثنایی باربری مشهد با یكی از شماره های روابط عمومی این شركت كه در سایت فعلی درج گردیده است تماس حاصل فرموده و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت نمایید.

Top