باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با 70% تخفیف - حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از مشهد به شیراز با بهترین ماشین آلات توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان كرج قم كرمانشاه ارومیه رشت زاهدان كرمان اراك همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهركرد سمنان یاسوج و...حمل بار و خرده بار و اثاثیه از مشهد به شیراز با بهترین ماشین آلات

حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از مشهد به شیراز با بهترین ماشین آلات توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان كرج قم كرمانشاه ارومیه رشت زاهدان كرمان اراك همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهركرد سمنان یاسوج و...
حمل بار بین دو كلان شهر مشهد و شیراز اهمیتی انكار نشدنی در رونق اقتصادی دو استان فارس و خراسان رضوی دارد. باربری مشهد انواع بار و خرده بار و اثاثیه و هر نوع كالایی را  با ماشین آلات مناسب و به بروز كه بتوانند به خوبی از پس این مسیر طولای برآیند به انجام می رساند.
عبور از مشهد به شیراز از چند راه مختلف امكان پذیر است اما راه اصلی به مسافت هزار و سیصد و سیزده كیلومتر با وجود اینكه كوتاه ترین مسیر محسوب می شود اما كماكان طولانی و طاقت فرسا ست. این مسیر از جنوب مشهد و عوارضی ملك آباد (پلیس راه باغچه) آغاز می گردد.
 از عوارضی ملك آباد تا تربت حیدریه یكصد و سیزده كیلومتر و از انجا تا فیض آباد پنجاه و هفت كیلومتر است. رانندگان باربری مشهد در ادامه مسیر خود به سمت بجستان و سپس فردوس حركت می كنند كه به ترتیب هشتاد و پنج و شصت و شش كیلومترطول دارد. از فردوس نیز به سمت دیهوك 112، طبس80، رباط 162، خرانق 127، اشكذر 60، یزد 16، تفت 24، ابر كوه 126، صفاشهر 106، سعادت شهر 73، مرودشت 66، زرقان 12 و شیراز 28 كیلومتر راه است كه در مجموع بیش از هزار و سیصد كیلومتر باید پیموده شود تا بار و اثاثیه شما از مشهد به شهرستان شیراز منتقل گردد.
شیراز در مركز استان فارس و مهد تمدن كهن ایران زمین همواره مورد توجه بوده و به عنوان یك كلان شهر در مركز و جنوب ایران مطرح بوده است. شیراز شهر باغ‌ها و شاعران و پایتخت فرهنگی ایران است. آرامگاه شاعران و عارفان بسیاری در آن وجود دارد. همچنین بزرگترین مركز تجمع ایل قشقایی كه در شیراز و شهرك‌های جدید اطراف ان دارای حدود نیم میلیون جمعیت است. ایل قشقایی دارای فرهنگ بسیار وسیع و جذابی است.
دسترسی به شیراز برای تولید كنندگان خراسانی به معنای دسترسی به بازار گسترده ای در جنوب ایران محسوب می شود و همین مساله حمل بار از مشهد به تهران را بیش از پیش حایز اهمیت نموده است. اما با توجه به فاصله این دو شهر بسیار ضروری است كه از ماشین آلات مخصوص حمل بار با كیفیت استفاده شود.
انواع نیسان وانت بار كامیونت و تریلی با ظرفیت های مختلف جهت حمل بار و خرده بار و اثاثیه و البته انواع خودروهای یخچال دار برای حمل مواد غذایی و محصولات فاسد شدنی در برابری مشهد پاسخگوی نیاز مشتریان همشهری بوده و به خوبی توانسته اند رضایت خاطر و خشنودی ایشان را به همراه داشته باشند.
جهت اطلاع از نحوه عملكرد و دیگر مزایای حمل بار توسط باربری مشهد به شهر شیراز و سایر شهرهای كشور می توانید با شماره های روابط عمومی این شركت كه در سایت باربری مشهد ثبت شده تماس حاصل فرموده و از خدمات ویژه این باربری استفاده برید.

Top