باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به علی آبادكتول با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 | حمل بار از علی آبادكتول - كرایه مشهد تا علی آبادكتول - باربری علی آبادكتول - بیمه نامه حمل بارباربری مشهد به علی آبادكتول با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

شركت‌های باربری مشهد به علی‌آباد كتول خدمات حمل و نقل بار و كالا با ماشین‌های مختلف از جمله كامیون، تریلی، ون و ... ارائه می‌دهند. هزینه حمل بستگی به وزن، حجم و نوع كالا و نوع خدماتی كه می‌خواهید دریافت كنید دارد. برای اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است با شركت‌های باربری مشهد تماس بگیرید و درباره جزئیات و هزینه حمل بار به علی‌آباد كتول استعلام بگیرید.

باربری مشهد به علی آبادكتول با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به علی آبادكتولمی باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از علی آبادكتول - كرایه مشهد تا علی آبادكتول - باربری علی آبادكتول - بیمه نامه حمل بار وارد این صفحه شده اید به شماخوش آمد میگوییم.

باربری مشهد به علی آبادكتول با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

باربری مشهد به  علی آبادكتول با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

تریلی یا به عبارت صحیح‌تر تریلر معادل و برگرفته از واژه Trailer در زبان انگلیسی است. انواع بارگیرهای غیرثابت و قابل جدا شدن از كشنده (كله كامیون) با توان حمل بیش از 15 تن بار در دسته تریلی‌ها قرار می‌گیرند.
در تمامی كشورها تریلی یكی از پركاربردترین ماشین‌های حمل بار جاده‌ای است. امروز محموله‌های مختلفی از فراورده‌های نفتی و شیمیایی گرفته تا محصولات خوراكی و اقلام مصرفی توسط انواع مختلف بارگیرها مانند تریلرهای كفی، كمپرسی، تانكر، چادری و.. حمل می‌شوند.
تریلی كفی
تریلی كفی ساده‌ترین و رایج‌ترین نوع كامیون است كه با وجود تنوع كم، قابلیت حمل طیف وسیعی از كالاها را دارد. تریلی كفی یك ﺑﺎرﮔﯿﺮ ﻏﯿﺮﺛﺎﺑت و ﺑﺪون دﯾﻮاره اﻃﺎق ﺑﺎر است، این ویژگی دسترسی به تمامی سطح مورد نیاز جهت بارگیری را امكان‌پذیر می‌كند.
تریلرهای كفی دارای كف پوشیده‌‌ای از جنس چوب چند لایه با روكش ضدآب و ضدخش هستند. در ساخت قطعات تریلی كفی از فلزات مقاوم و محكمی مانند فولاد استفاده می‌شود به همین دلیل تریلی كفی توانایی حمل بارهای سنگین را دارد.
كاربرد تریلی كفی
بارهای سنگین با حجم بالا
محموله‌هایی با ارتفاع غیراستاندارد
انواع مختلف آهن آلات از قبیل میلگرد، تیر آهن و مقاطع فولادی
كیسه‌های جامبو
تریلی ترانزیت یا تریلی چادری
این بارگیر غیرثابت دارای دیواره‌های كوتاه و میله‌های فلزی محافظ است كه با یك چادر از جنس پلمیر مسقف می‌شود. از آنجا كه برای حمل بارهای گمركی اغلب از تریلی‌های چادری استفاده می‌شود به آن‌ها تریلی ترانزیت هم گفته می‌شود.
انواع تریلی ترانزیت
تریلی‌های چادری معمولا دو محور یا سه محور هستند.
چادر تریلی‌ها دو نوعند: ثابت و كشویی.
محل بازگشایی چادر برای بارگیری در هر نوع می‌تواند از بغل یا از سقف باشد. به عبارتی می‌توان چادر تریلی‌ها را در ۴ گروه دسته‌بندی كرد:
تریلی چادری سقف و بغل كشویی دو محور
تریلی چادری سقف و بغل كشویی سه محور
تریلی چادری سقف و بغل ثابت دو محور
تریلی چادری سقف و بغل ثابت سه محور
كاربرد تریلی ترانزیت
كالا‌های بسته‌بندی شده در كارتن و جعبه
كالا‌های بسته‌بندی شده در پالت‌های چوبی و فلزی
كیسه‌های بزرگ
بارهای حجیم فاقد بسته‌بندی
تریلی تیغه یا كانتینربر
این بارگیر غیرثابت مشابه به تریلر كفی است با این تفاوت كه كمرشكن‌های دارای عرض بزرگتر، ارتفاع كمتر و تعداد محورهای بیشتری هستند. ارتفاع این بارگیر از پشت كشنده با یك پله ایجاد می‌شود، میزان فشاری كه وزن محموله بر محور‌ها و سطح جاده وارد می‌كند به كمك ارتفاع كوتاه تریلی كمرشكن كاهش می‌یابد.
معمولا تریلر‌های كمرشكن دو محور، سه محور و چهار محور هستند. از آنجا كه برای حمل بارهای سنگین و یا محموله‌هایی با ارتفاع‌های غیراستاندارد از تریلرهای كمرشكن استفاده می‌شود، هنگام رانندگی رعایت نكات ایمنی و قوانین ترافیكی ضروری است.
كاربرد تریلی كمرشكن
خودروهای سنگین
خودروهای راهسازی

باربری مشهد به علی آبادكتول با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798 - 05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top