باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به لنگرود با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 | حمل بار از لنگرود - كرایه مشهد تا لنگرود - باربری لنگرود - بیمه نامه حمل بارباربری مشهد به لنگرود با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

باربری مشهد به لنگرود امكان پذیر است، اما نیاز به حمل و نقل از طریق جاده و دریا دارد. برای حمل بار از مشهد به لنگرود، می‌توانید از خدمات شركت‌های حمل و نقل بار جاده‌ای و همچنین شركت‌های حمل و نقل بار دریایی استفاده كنید. این شركت‌ها می‌توانند بسته‌ها و كالاهای شما را از مشهد بگیرند و آنها را به لنگرود ارسال كنند.

 با توجه به فاصله زیاد بین این دو شهر، حمل بار به لنگرود از طریق دریا به دلیل هزینه كمتر، مزیت بیشتری دارد. برای حمل بار به لنگرود، می‌توانید از خدمات شركت‌های حمل و نقل بار دریایی مطمئن استفاده كنید. در اینصورت باید مقداری وقت برای تحویل بسته به شما در نظر گرفته شود.

باربری مشهد به لنگرود با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به لنگرودمی باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از لنگرود - كرایه مشهد تا لنگرود - باربری لنگرود - بیمه نامه حمل بار وارد این صفحه شده اید به شماخوش آمد میگوییم.

باربری مشهد به لنگرود با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

باربری مشهد به  لنگرود با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

تاریخچه ی خاور
شركت مرسدس بنز در سال 1959كامیونی به نام كامیون خاور طراحی كرد كه به یك وسیله‌ی حمل‌ونقل محبوب جاده‌ای تبدیل شد. هدف این شركت توسعه‌ی سطح تولید و فروش محصولات سنگین‌وزن بود.
به دلیل محبوبیت این كامیون در بین رانندگان جاده‌ای تعداد زیادی از آن را به كشورهای مختلفی ازجمله آمریكای جنوبی ، آفریقا و خاورمیانه صادر كردند. این كامیون در قرن بیستم طراحی و تولید شد كه در كنار حمل كالا ، در جابه‌جایی مواد سنگین برای آتش‌نشانی نیز مورداستفاده قرار گرفت.
مرسدس بنز با تولید كامیون Kurzhauber توانست توجه صنایع خودروسازی برخی از كشورهای جهان را به خود جلب كند كه باعث شد میل به تولید و عرضه‌ی این نوع كامیون بیشتر شود. در طی این سال‌ها كامیون Kurzhauber دست‌خوش تغییراتی شد كه برای بهبود عملكرد فنی و تجاری این كامیون تلاش‌هایی انجام گرفت البته این تلاش‌ها به سرانجام نرسید و تولید این كامیون در سرتاسر جهان به‌غیراز یك كشور متوقف گردید.
گروه صنعتی خاور در سال 1966 در ایران با شركت‌های ایران‌خودرو دیزل رسماً فعالیت خود را شروع كرد. در اوایل تولید خودرو، گروه صنعتی خاور روزانه تنها یك كامیون تولید می‌كرد كه باگذشت زمان از این محصول استقبال كردند و این شركت توانست گسترش پیدا كند.
اما امروزه تولید خاور در شركت‌های ایران خودرو و دیزل به مرز صفر رسیده است و می‌توان گفت كه تولید خاور در خطوط تولید ایران‌خودرو و دیزل متوقف‌شده است.
تعریف خاور
می‌توان گفت كه خاور معانی متفاوتی دارد ولی استفاده از كلمه‌ی خاور بدون پسوند یا پیشوند به عنوان كامیون حمل بار شناخته می‌شود. در بازار، كامیونت‌ها با لفظ خاور شناخته می‌شوند كه این نوع كامیون‌ها به دلیل ظرفیت بار مناسب و ابعاد آن‌ها از محبوبیت بالایی نسبت به سایر ماشین‌های باربری برخوردارند.
این كامیون جزو وسایل باربری نیمه سنگین حساب می‌شود. كاربرد اصلی این نوع ماشین ها بیشتر برای اسباب كشی منازل می باشد. در سال‌های گذشته استفاده از خاور 608 برای جابه‌جایی كالا و یا اثاث منزل بیشتر مرسوم بود كه با گذر زمان این ماشین جای خود را به ماشین‌های نیمه سنگین مانند خاور هیوندای و ایسوزو داده است . این نوع ماشین‌ها سرعت و كیفیت بالاتری نسبت به خاورهای قدیمی دارند.
تناژ بارگیری خاور چقدر است؟
می‌توان گفت كه بیشترین وزنی كه یك خاور می‌تواند بارگیری كند بین 3 تا 8 تن است كه به نوع خاور و بار بستگی دارد.
خاور باری در چه مواردی استفاده می‌شود؟
خاور باربری اكثراً در صنعت حمل‌ونقل برای جابه‌جایی بار و اثاثیه منزل با توجه به وزن بار مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای توزیع بار، شركت‌های پخش معمولاً از خاور ایسوزو و خاور هیوندای استفاده می‌كنند كه با توجه به نوع بار، از اتاقك متفاوت و متناسب با بار خود استفاده می‌كنند.
انواع خاور بنز
خاور ها با توجه به قدرت كشندگی، ابعاد و نوع قسمت حمل بارشان به چند دسته تقسیم می شوند:
خاور روباز
خاور مسقف
خاور كمپرسی
خاور بغل بازشو
خاور یخچالی
خاور لبه‌دار
خاور ۵.۵ متری
خاور ۶ متری
خاور ۷ متری
خاور كانكسی
خاور ۶۰۸
از خاور برای جابه‌جایی كالا كه از حساسیت كمتری در زمان جابه‌جایی بار برخوردارند استفاده می‌شود كه این كالاها شامل سبزی‌ها و میوه‌جات، بار، فلزات، مصالح ساختمانی و…. می باشد.

باربری مشهد به لنگرود با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798 - 05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top