باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05136633333    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به الیگودرز با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 | حمل بار از الیگودرز - كرایه مشهد تا الیگودرز - باربری الیگودرز - بیمه نامه حمل بارباربری مشهد به الیگودرز با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

حمل و نقل بار از مشهد به الیگودرز می‌تواند توسط شركت‌های باربری مختلف انجام شود. برای انتخاب بهترین شركت باربری برای حمل بار به الیگودرز ابتدا باید از طریق اینترنت یا دیگر مراجع، شركت‌های باربری موجود در مشهد را پیدا كنید و سپس مشخصات آنها را با یكدیگر مقایسه كنید. در این مقایسه باید به مواردی مانند نوع باری كه باید حمل شود، فاصله بین مبدأ و مقصد، زمان تحویل بار، قیمت حمل بار، امنیت حمل بار و دیگر موارد مشابه توجه كنید. همچنین باید از شركت‌هایی كه تجربه موفقی در حمل بارهایی با شرایط مشابه شما دارند، استفاده كنید.

در نهایت، پس از مقایسه شركت‌های باربری مختلف، بهترین و مناسب‌ترین شركت را برای حمل بار خود انتخاب كنید. در هنگام انتخاب شركت باربری حتما از شرایط و ضوابط قرارداد باربری آن شركت، بیمه حمل بار و روش‌های ارتباطی با شركت برای پیگیری وضعیت حمل بار، اطمینان حاصل كنید.اما ما بهدشما اطمینان میدهیم كه بهترین و مناسب‌ترین شركت برای شما مجموعه باربری مشهد است.

باربری مشهد به الیگودرز با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به الیگودرزمی باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از الیگودرز - كرایه مشهد تا الیگودرز - باربری الیگودرز - بیمه نامه حمل بار وارد این صفحه شده اید به شماخوش آمد میگوییم.

باربری مشهد به الیگودرز با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

باربری مشهد به  الیگودرز با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

خاورها یكی از مهم ترین وسایل باربری در كشور ما محسوب می شوند كه سهم عمده ای در باربری بین شهری دارند. خاورها همان كامیونت هایی هستند كه دارای مدل های مختلفی می باشند. انواع خاور باربری دارای كاربری های منحصر به فردی هستند كه در ادامه به آن ها اشاره می كند.
انوع خاور باربری
امروزه شاهد تردد انواع خاور باربری در جاده ها هستیم. خاور نام دیگر كامیونت است كه نسبت به كامیون دارای ابعاد كوچك تر و ویژگی های متفاوتی است. ظرفیت و گنجایش خاورها بسیار مناسب است به همین دلیل از محبوبیت بالایی در صنعت حمل و نقل جاده ای و شركت حمل و نقل بین شهری برخوردار هستند. در سال های اخیر حمل و نقل جاده ای پیشرفت زیادی كرده است و وسایل حمل و نقل نیز به تبع آن بیشتر شده اند. برخی از انواع خاور باربری قابلیت تردد درون شهر را نیز دارند. به طور مثال اغلب افراد برای اسباب كشی از این نوع وسیله استفاده می كنند.
خاور روباز
خاورهای روباز را می توان به عنوان اولین مدل تولید شده در كمپانی مرسدس بنز نامید. این خاورها در ابتدا برای حمل بارهایی استفاده می شدند كه از حساسیت كمتری برخوردار بودند. در سال های بعد نوع مسقف ، بغل باز و …. نیز تولید شد . از خاورهای روباز می توان برای حمل مصالح ساختمانی و فلزات استفاده كرد. زیرا تكان و جنبش آن ها در حین حمل هیچ گونه آسیبی را متوجه آن ها نمی كند. تردد خاورهای روباز درون شهر ممنوع است و فقط برای تردد جاده ای و بین شهری از آن ها استفاده می شود.
خاور مسقف
خاورهای مسقف كه از دیگر انواع خاور باربری به شمار می روند بر خلاف خاورهای روباز ، سرپوشیده هستند و از متریالی مانند پارچه و فلز برای پوشاندن سقف آن ها استفاده شده است. حمل و نقل بارهایی كه از حساسیت زیادی برخوردارند وظیفه این نوع از خاور است. نكته جالبی كه در خصوص خاورهای مسقف وجود دارد این است كه درون اتاق آن ها توسط ابزارهای ضربه گیر پوشانده شده است تا بار در حین حمل دچار آسیب و ضربه نشود. وسایل منزل ، وسایل شكستنی ، مبلمان و …. از این دست وسایل به شمار می روند.
خاور مسقف می تواند درون شهر تردد كند اما اغلب در ساعات خلوت كه ماشین های سبك و سواری در سطح شهر كمتر هستند. زیرا خاور از نظر ابعاد بزرگ تر از ماشین های سواری است و كوچك ترین بی احتیاطی توسط راننده و سرنشینان باعث به وجود آمدن خسارت مالی و جانی خواهد شد. خاورهای مسقف از نظر فنی نیز با سایر خاورها متفاوت هستند. به طور مثال فنربندی و جلوبندی این خاورها به نحوی طراحی و تولید شده است كه می تواند از ضربات وارد شده بر اثر دست اندازهای جاده ای جلوگیری به عمل آورد.
خاور كمپرسی
حتما خاورهای كمپرسی را در مناطقی كه ساختمان سازی انجام می دهند دیده اید. ساختار این نوع از وسایل حمل و نقل به نحوی است كه بار آن ها به وسیله كمپرسی بارگیری و تخلیه می شود. وجود یك جك هیدرولیكی در بخش بار خاور باعث می شود كه اتاق از جلو بلند شود و بار از انتهای خاور تخلیه شود. بارهایی مانند شن ، ماسه ، خاك و … جزو بهترین گزینه هایی هستند كه می توان آن ها به كمك خاور كمپرسی جابجا كرد.
خاور بغل بازشو
برخی از بارها به دلیل ساختاری كه دارند باید به طور عرضی بارگیری شوند و نمی توان آن ها را از ابعاد دیگری بارگیری كرد. وسایلی مانند مبلمان و وسایل اداری جزو این دسته محسوب می شوند. خاورهای بغل بازشو كه از انواع خاور باربری به شمار می روند این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید درب هایی كه در اطراف اتاقك تعبیه شده اند را باز كنید و از آن جا اقدام به بارگیری وسایل كنید. تخلیه بار نیز بی دردسر صورت می گیرد و هیچ گونه آسیبی به بار نخواهد رسید.
خاور یخچالی
حتما تا به حال نام خاور یخچالی را شنیده اید. از این خاورها اغلب در صنعت مواد غذایی استفاده می كنند . زیرا سیستم آن ها به نحوی طراحی شده است كه درون اتاقك دارای سیستم سرد كننده می باشد. حمل بارهایی مانند میوه ، گوشت ، غذا ، لبنیات و تره بار به وسیله این یخچال ها انجام می پذیرد. وجود سیستم خنك كننده باعث می شود تا دمای درون اتاق به میزان دلخواه ثابت بماند و بر اثر گذر زمان گرم و باعث فاسد شدن مواد غذایی نشود.
خاور اتاق بزرگ
خاورهای اتاق بزرگ یكی دیگر از انواع خاور باربری هستند كه به دلیل اتاق بزرگی كه دارند این نام بر آن ها نهاده شده است. وجود یك كشنده قوی و مدرن تر باعث می شود تا بتواند بارهایی با وزن بیشتر را حمل كند. ابعاد خاورهای اتاق بزرگ بیشتر از سایر خاورها می باشد و ارتفاعی در حدود ۸ متر و پهنایی به میزان ۲ متر دارند.
خاور معمولی
خاورهای معمولی دارای ابعادی كمتر از سایر خاورها هستند و می توان برای حمل بارهایی تا وزن ۴ تن از آن ها استفاده كرد. به عبارتی گفته می شود كه خاورهای معمولی مقدار كمی از وانت بزرگ تر هستند و دارای دو محور و شش چرخ می باشند. بارهایی كه از حساسیت زیادی برخوردار نیستند توسط این نوع از خاورها حمل می شوند.
خاور بادسان
خاور بادسان از دیگر تولیدات كمپانی مرسدس بنز است كه گزینه مناسبی برای حمل و نقل بارهای سنگین و نیمه سنگین به شمار می رود. خاورهای بادسان یا ۹۱۱ قابلیت تردد درون شهر دار دارند و از نظر ارتفاع می توان ابعادی حدود ۵ متر و پهنایی حدود ۲ متر برای آن ها در نظر گرفت. ظرفیت بادسان ها حداكثر ۶ تن است.

باربری مشهد به الیگودرز با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798 - 05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top