باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به رامسر با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 | حمل بار از رامسر - كرایه مشهد تا رامسر - باربری رامسر - بیمه نامه حمل بارباربری مشهد به رامسر با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

باربری مشهد به  رامسر با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 شما با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از  رامسر - كرایه مشهد تا  رامسر - باربری  رامسر   - بیمه نامه حمل بار وارد این صفحه شده ایدادامه با ما همراه باشید.

باربری مشهد به رامسر با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به رامسرمی باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از رامسر - كرایه مشهد تا رامسر - باربری رامسر - بیمه نامه حمل بار وارد این صفحه شده اید به شماخوش آمد میگوییم.


باربری مشهد به رامسر با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

باربری مشهد به  رامسر با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402

حمل بار سنگین با تریلی یكی از جمله خدمات باربری تخصصی در زمینه حمل و نقل است. تریلی های انواع مختلفی دارند كه عموما برای حمل بار های سنگین و فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرند. اگر قصد ارسال بار هایی را دارید كه تناژ بالایی دارند باید از انواع تریلی ها برای حمل آن استفاده كنید. تریلی كفی، تریلی بغلدار، تریلی چادری و تریلی كمرشكن از جمله مهمترین و كاربردی ترین تریلی ها هستند كه برای حمل بارهای سنگین مورد استفاده قرار میگیرند.
حمل بار سنگین با تریلی 18 چرخ
تریلی ها یا همان 18 چرخ ها هستند كه عدد 18 اشاره به تعدادچرخ های آنها دارد، 18 چرخ ها از جمله متنوع ترین و كاربردی ترین ماشین های باری هستند كه برای حمل بار كالا های سنگین شهری و بین شهری مورد استفاده قرار میگیرند و داری انواع گوناگونی هستند كه از جمله معروف ترین تریلی ها می توان به تریلی كفی، تریلی لبه دار، تریلی چادری و تریلی ترانزیت اشاره نمود
حمل بار با تریلی كفی
كشنده كفی ها كه ساده ترین مدل كشنده ها است از چند لایه چوب با كیفیت و فولاد ساخته شده است و فاقد هرگونه اتاق یا بدنه میباشد و به همین دلیل مقاومت بالایی دارند و میتوان با خیال راحت از آنها برای حمل بارهای سنگین استفاده نمود. البته باید توجه داشت كه بسته بندی بارها به گونه ای باشد كه بتوان آنها را بر روی كفی مهار كرد.
آهن آلات از جمله بارهای سنگینی هستند كه برای حمل آنها از تریلی كفی استفاده میشود، به ویژه برای حمل میلگرد و تیرآهن با توجه به اینكه طولشان زیاد است و معمولا وزن بالایی دارند تریلی كفی بهترین و تنها گزینه برای حمل است.
حمل بار با تریلی بغلدار
بسیاری از كالاها هستند كه با توجه به نوع بسته بندی شان قابلیت حمل با كفی را ندارند از طرفی ممكن است نوع بار به گونه ای باشد كه نتوان آنها را روی هم قرار داد و با ترانزیت بارگیری كرد، برای حمل این نوع كالا ها میتوان از تریلی هایی استفاده كرد كه مانند كفی هستند اما دور تا دور آنها دیواره هایی قرار گرفته است و این دیوار ها به صورت متحرك هستند و برای راحت تر بودن فرآیند بارگیری میتوان آنها را باز كرد و بعد از بارگیری برای مهار كردن بار آنها را بست و محكم نمود.
حمل بار با تریلی ترانزیت
ترانزیت ها كه همان تریلی های چادری هستند دارای یك اتاق بزرگ هستند كه در برابر نفوذ رطوبت و ضربه مقاوم است بنابراین برای حمل بارهایی كه حساس هستند باید از ترانزیت استفاده كرد. ترانزیت ها مانند تریلی كفی و تریلی بغلدار برای حمل بارهای سنگین تا 22 تن مناسب هستند اما با توجه به اتاقی كه دارند نمیتوان با چرثقیل یا لیفتراگ بارگیری كرد.
یكی از مهمترین كاربرد های ترانزیت برای حمل بارهای صادراتی است كه به مقدار زیاد و با تناژ بالا برای مرز های ایران و كشور های همسایه ارسال میشود.
برای بار های سنگینی كه باید برای بلند كردن آنها از لیفتراگ و یا جرثقیل استفاده كرد، تریلی بغلدار بسیار مناسب است چرا كه فاقد سقف است و دیواره های كناری آن در هنگام بارگیری باز میشود.
حمل بار با تریلی كمرشكن
كمرشكن ها در نگاه اول مانند تریلی های كفی هستند با این تفاوت كه صاف و یك دست نیستند و دارای ناهمواری است قسمت عقبی آن ارتفاع كمتری با زمین دارد بنابراین میتوان از آن برای كالا و محموله هایی كه ارتفاع بیشتری دارند استفاده كرد. كمرشكن ها متناسب با تعداد محورهایشان معمولا تا 16 الی 36 تن بار را به راحتی حمل میكنند و برای حمل بارهای فوق سنگین، ترافیكی و حجیم بسیار مناسب می باشند.

باربری مشهد به رامسر با 70% تخفیف واقعی عید سال 1402 شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798 - 05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top