باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 | حمل بار از مشهد به شهرستان گیلان -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجانهزینه حمل بار از مشهد به رشت با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان گیلان -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجان وارد این صفحه شده ایدادامه با ما همراه باشید.

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 – ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به كرمان می باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان گیلان -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجان وارد این صفحه شده اید به شما خوش آمد میگوییم.

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز  1401

كامیونت چیست؟
كامیونت به نوعی از ماشین باری گفته می‌شود كه از نیسان بزرگتر و از خاور كوچكتر است. بعضاٌ به خود نیسان و خاور هم كامیونت گفته می‌شود. كامیونت به انگلیسی معادل Mini Truck، Light Truck و Light Commercial Vehicle نامیده می‌شود. طول كامیونت به ۳ متر می‌رسد. به كامیونت مینی خاور، خاور اتاق كوچك، مینی بار یا مینی كامیونت هم گفته می‌شود.
انواع كامیونت از نظر سازنده
انواع كامیونت در ایران از نظر شركت سازنده به شرح زیر است. بعضاً افراد كامیونت الوند و كامیونت كاویان و كامیون جك و كامیون آمیكو را با هم مقایسه می‌كنند.به نظر نگارنده بهترین كامیونت در ایران محصول شركت ایسوزو هست. البته در سطح جهان، انواع دیگر كامیونت وجود دارد كه در بازار ایران وجود ندارند.
۱- كامیونت بادسان
۲- كامیونت ایسوزو
۳- كامیونت هیوندا
۴- كامیونت آمیكو
۵- كامیونت جك
۶- كامیونت الوند
۷- كامیونت بنز
۸- كامیونت كاویان
۹- كامیونت نیسان زامیاد
فرق كامیون و كامیونت
همانطور كه از اسم كامیونت مشخص هست كامیونت یعنی كامیون كوچك. كامیون معمولاً به ماشین‌های بزرگتر از خاور گفته می‌شود. مثل كامیون ۱۰ چرخ یا كامیون ۱۰ تن. تفاوت كامیونت و كامیون این است كه كامیون بزرگتر از كامیونت هست، همچنین مقررات حمل و نقل برای كامیون سخت‌تر است. مثلاً كامیونت‌ مجوز تردد در داخل شهر را دارد ولی كامیون در روز نمی‌تواند وارد شهر شود. كارهای داخل شهری مردم مثل اسباب كشی با كامیونت انجام می‌گیرد ولی كارهای صنعتی و شركت ها و حمل بار بین شهری بیشتر با كامیون انجام می‌گیرد. در یك تقسیم بندی دیگر به ماشین‌هایی كه بالاتر از ۳ تن می‌توانند جابجا كنند كامیون و به ماشین‌های زیر ۳ تن كامیونت گفته می‌شود.
فرق كامیون با كامیونت
انواع بارِ كامیونت
كامیونت ها برای حمل انواع بار مورد استفاده قرار می‌گیرند. مثل كامیونت اسباب كشی كه برای حمل اثاث منزل استفاده می‌شود. اجاره كامیونت با راننده و بدون راننده امكان پذیر است. بیشتر كرایه كامیونت با راننده هست.
كامیونت شهری و بین شهری
كامیونت باربری از نظر محدوده جغرافیایی به شهری و بین شهری تقسیم می‌شود. كامیونت بین شهری می‌تواند بین دو شهر جابجا شود. همچنین ما كامیونت تهران یا كامیونت كرج داریم یعنی كامیونتی كه در هم اكنون در شهر تهران یا كرج هست و آماده حمل بار است.
كاربری كامیونت
كامیونت از نظر اتاق بار یا كاربری كه دارد به اقسام زیر تقسیم می‌شود:
۱- كامیونت یخچالدار
۲- كامیونت خودروبر یا حمل خودرو
۳- كامیونت تانكری
۴- كامیونت مسقف چادری
۵- كامیونت كمپرسی
۶- كامیونت اتاق باری
ظرفیت بار كامیونت
كامیونت ها از نظر ظرفیت بار به انواع زیر تقسیم می‌شوند. مشخصات فنی هر كامیونت شامل وزن، وزن خالص یا خالی و ابعاد است.
۱- كامیونت ۳ تن
۲- كامیونت ۴.۵ تن
۳- كامیونت ۶ تن
۴- كامیونت ۸ تن
اعلام بار كامیونت
رانندگانی كه ماشین باربری كامیونت دارند یا قصد دارند كه كامیونت خریداری كنند دغدغه های زیر را دارند:
۱- اعلام بار كامیونت كجاست؟
۲- بار برای كامیونت چطور پیدا كنم؟
۳- درآمد كار با كامیونت چقدر هست؟
۴- نحوه خرید كامیونت چگونه است؟ نقدی یا اجاره به شرط تملیك
۵- قیمت روز كامیونت چقدر است؟
۶- ارزانترین كامیونت موجود در بازار ایران چیست؟
۷- تناژ جدید كامیونت چیست؟ آیا تناژ كامیونت تغییر كرده است؟
نرخ كرایه كامیونت
نرخ كرایه كامیونت از نرخ كرایه كامیون كمتر و از نرخ كرایه نیسان بیشتر هست. هر سال نرخ كرایه كامیونت تغییر می‌كند
هزینه حمل بار از مشهد به رشت با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top