باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با خاورمسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 | حمل بار از مشهد به شهرستان گیلان -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجانهزینه حمل بار از مشهد به رشت با خاورمسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با خاورمسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان گیلان -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجان وارد این صفحه شده ایدادامه با ما همراه باشید.

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با خاورمسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 – ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به كرمان می باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان گیلان -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجان وارد این صفحه شده اید به شما خوش آمد میگوییم.

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با خاورمسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

هزینه حمل بار از مشهد به رشت با خاورمسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز  1401

خاور مسقف باربری و خود كلمه خاور مثل خیلی از كلمه های فارسی معنی های زیادی دارد. بعضی از معنی ها عام و بعضی معنی ها خاص هستند . اما به چه دلیل به كامیون های كوچك كامیونت می گویند؟ جواب این سوال خیلی جالب و ساده می باشد, به خاطر شركتی كه اولین بار این ماشین ها را تولید كرد .
گروه صنعتی خاور یكی از زیر مجموعه‌ های شركت ایران خودرو دیزل یكی از شركت‌های تولید كننده خودروی سنگین در كشورمان است و گروه صنعتی خاور شركتی بوده كه در زمینه تولید كامیون در ایران فعالیت داشته است و به علت زیاد بودن تولید و كیفیت كامیون‌های این شركت، بیش تر از چهل سال است كه تعداد فراوانی از اشخاص به كامیون، خاور می‌گویند .
معنی خاور مسقف
خاور دارای معنی های گوناگونی دارد ولی در عصر جدید استفاده از خاور بدون پسوند یا پیشوندی بیشتر به عنوان كامیون حمل بار استفاده شده و بعلاوه دنیای حقیقی این معنی خاور در دنیای مجازی یا همان اینترنت دركنار كلمه هایی مثل خاورمیانه یا خاوردور خیلی رایج می باشد .
خاور مسقف حمل بار وسیله باربری نیمه سنگین به حساب می آید و عموما برای حمل اثاثیه منزل از آن استفاده میشود. در گذشته از خاور مدل ۶۰۸ برای جا به جایی استفاده می شد كه الان با وجود ماشین های نیمه سنگین جدید مثل ایسوزو و خاور هیوندایی خاور های قدیمی جای شان را به رقیب های جدید داده اند كه از سرعت و كیفیت بهتری نسبت به خاور های باری قدیمی دارند .
انواع خاور مسقف
خاورهای مسقف از نظر نوع و حجم به دسته های متفاوت تقسیم می شوند كه انواع خاور باربری میتوان به : ایسوزو , خاور ۶۰۸ , خاور كانكسی , خاور كمپرسی , خاور لبه دار , خاور ۵.۵ متری , خاور ۶ متری , خاور ۷ متری اشاره كرد .
حداكثر تناژ بارگیری خاور مسقف
حداكثر وزنی كه خاور بارگیری دارد بسته به نوع خاور از ۳ تا ۸ تن متفاوت می باشد كه این موضوع بستگی به نوع خاور و نوع بار هم دارد .
اشاره به استفاده خاور مسقف باری
كلا در صنعت حمل و نقل و اسباب كشی برای جابجایی بار از وسیله متناسب با توجه به وزن بار استفاده میشود. در حال حاضر از خاور باری اغلب برای حمل و نقل درون شهری و حمل اثاثیه و باربری اسباب كشی بوسیله ی اتوبار ها استفاده می شود . شركت های پخش عموما از خاور ، خاور ایسوزو و خاور هیوندایی برای امر پخش استفاده می كنند كه هر یك از آنها بسته به نوع بار خود اتاق متفاوت و مناسب با بار خود استفاده می كنند.
دلایلی كه سبب بیشتر شدن نرخ كرایه خاور مسقف می شود :
1) اولین دلیل شاید مهم ترین دلیل در بیشتر شدن كرایه خاور است وآن هم بیشتر شدن قیمت بنزین و فراورده هایی دیگر مثل گازوئیل و غیره است .
2) شرایط آب و هوا و تغییرات آب وهوایی جز عواملی می باشد كه اگر نامساعد باشد هزینه بیشتری از مشتری گرفته می شود مثل برف یا باران سنگین
3) اگر مشتری طبق قول خود و مطابق قرارداد بسته شده عمل نكرده و محل تخلیه بار آماده نباشد. در این صورت نرخ كرایه خاور بیشتر خواهد شد.
4) قیمت لوازم یدكی ماشین باربری سبب می شود كه شركت های حمل و نقل برای جبران هزینه های سنگین خود نرخ كرایه خاور را بیشتر كنند.
هزینه حمل بار از مشهد به رشت با خاورمسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top