باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

هزینه حمل بار از مشهد به گیلان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 | حمل بار از مشهد به شهرستان رشت -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجانهزینه حمل بار از مشهد به گیلان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401

هزینه حمل بار از مشهد به گیلان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان رشت -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجان وارد این صفحه شده ایدادامه با ما همراه باشید.

هزینه حمل بار از مشهد به گیلان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 – ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به كرمان می باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان رشت -حمل بار از مشهد به شهرستان بندر انزلی-حمل بار از مشهد به شهرستان لاهیجان وارد این صفحه شده اید به شما خوش آمد میگوییم.

هزینه حمل بار از مشهد به گیلان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

هزینه حمل بار از مشهد به گیلان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز  1401

چند سالی است برندهای مختلف خودروسازی بخشی از بازاروسیع خودروهای سنگین را در ایران تامین می نمایند و میتوان گفت به خوبی به نیاز حمل ونقل جاده ای كشور پاسخ گفته اند. این تعدد گزینه ها گاها انتخاب را برای مشتری بقدری سخت می نماید كه با استفاده از بررسی های فنی و نقد منصفانه تا حدود زیادی می توان رانندگان را در انتخاب درست همراهی كرد. در این پست میخواهیم به بررسی انواع كامیونت در ایران بپردازیم تا علاقه مندان به ماشین های باری درون شهری بتوانند به راحتی كامیونت مورد نظر خود را انتخاب كنند.
كامیونت فاو
كامیونت فاو یك كامیونت سبك وزن مناسب برای حمل بارهای درون شهری می باشد كه با در كنار هم قرار گرفتن بسیاری از آپشن ها مناسب و تكنولوژی روز دنیا تولید و روانه بازار حمل و نقل جاده ای كشور شده است . كامیونت فاو محصول موفق شركت نام آشنای خودروساز فاو چین می باشد كه با سابقه ای چندین ساله در زمینه ساخت انواع ماشین فعالیت خود را آغاز نموده است.كامیونت فاو 6 تن كامیون باری بسیار موفق و پرفروش خودروساز فاو جدیدترین محصول كمپانی فاو بوده كه به تازگی تولید آن آغاز شده است.كامیونت FAW با نام تجاری تایگر و با قابلیت حمل بار 6 تن به فروش می رسد.
سیبا موتور پس از ارائه موفق كامیونت فاو 6 تن توانست در سطح خاورمیانه جز یكی از مهمترین شركت های موجود در صنعت خودرو و كامیونت فاو تایگر جز یكی از بهترین های كامیونت حمل بار درون شهری كشور محسوب شود.كامیونت فاو دارای موتور قدرت مند كامنزisf با توان 140اسب بخار و مجهز به اینتر كولر و گیربكس 6 دنده دستی زداف zf می باشد كه با حضور در ناوگان حمل و نقل جهانی باعث ایجاد رقابت در این رده ی بازار خودروهای كار و تجاری شده است.كامیونت فاو نمونه یك كامیون باری خوب و موفق بوده است كه توانسته توجه بسیاری از رانندگان را به خود جلب كند.
بیشتررانندگان ماشین های سنگین به دنبال ماشین های راحت و كارآمد هستند و با توجه به این كامیونت فاو 6 تن دارای مزایا و كاربردهای زیادی نسبت به دیگر رقبای اروپایی موجود در بازار می باشد كه میتواند عرضه را برای دیگر رقبا تنگ كند.میتوان گفت كه بیشتر رانندگان كامیونت فاو را به دلیل توانایی بالا در حمل بار و قدرت موتور انتخاب می كنند.
شركت سیبا موتور با توجه به قرار گرفتن به عنوان یكی از سه شركت برتر در حوزه خودروهای تجاری با اضافه كردن كامیونت TIGER V به سبد محصولات شركت توانست نسبت به توسعه محصولات اقدام كند و در جهت جلب رضایت مشتریان و پاسخ گویی به نیاز ناوگان حمل و نقل كشورمان به ماشین های سنگین حركت كند.شركت فاو با 4 سایت كامیونت خود را در 75 كشور تولید و عرضه می كند.
كامیونت ایسوزو
شركت بهمن دیزل یكی از بزرگترین تولید كنندگان و وارد كنندگان قطعات كامیونت در ایران می باشد كه با هدف نوسازی ناوگان حمل ونقل جاده ای كشور پا به عرصه رقابتی گذاشته است و باهمكاری بهمن دیزل كامیونتهای ایسوزو وارد بازار كشور كرده است كه با فروش بالای این كامیونت ها بیشترین بازدهی را در بازار ماشین های نیمه سنگین داشته است كه قیمت و فروش این محصولات هر ساله توسط نمایندگی بهمن دیزل به بازار ارائه می شود.
كامیونت نام آشنای ایسوزو محصول موفق كمپانی بزرگ ایسوزو می باشد كه با دارا بودن تمام ویژگی های یك كامیونت برتر توانسته در رده برترین های حمل ونقل جاده ای دنیا قرار بگیرد.كامیونت ایسوزو با قابلیت تحمل وزن مختلف به بازار ماشین آلات نیمه سنگ ارائه شده است كه در این راستا كامیونت ایسوزو در تناژ های مختلف با هدف تنوع در سبد محصولات تولیدی خود را در 3 مدل 5 تن ،6 تن و 8 تن عرضه بازار صنعت خودرو كرده است.
كامیونت 6 تن ایسوزو از نمونه كامیونت های موفق شركت ایسوزو می باشد كه برای كاربری های درون شهری مناسب بوده است و میتوان به كیفیت و كارایی این خودرو ژاپنی نیز اشاره كرد كه از نظر طول عمر و فرسوده شدن بسیار مقاوم می باشد و مورد توجه علاقه مندان بسیاری قرار گرفته است. قدرت موتوری كامیونت ایسوزو 6 تن 150 اسب بخار كه مجهز به گیربكس قدرتمند MYY-6S بوده و توانایی حمل بار تا تناژ 6 تن را دارا می باشد.
كامیونت ایسوزو 5 تن محصول دیگر این شركت می باشد كه حجم بالای از معادلات بازار خودرو را به خود اختصاص داده است.قیمت كامیونت ایسوزو 5 تن به دلیل توانایی حمل بار كمتر نسبت به دیگر كامیونت های ایسوزو، از قیمت پایین تری برخوردار می باشد و قیمت كامیونت ایسوزو 6 تن در حد میانه قرار دارد و متعاقبا قیمت كامیونت ایسوزو 8 تن نسبت به سایر محصولات ایسوزو دیگر به دلیل توانایی بالا در حمل بار از ارزش قیمتی بالاتری برخوردار می باشد.
گروه بهمن دیزل همواره می كوشد تا ضمن هوشیاری كامل نسبت به تحولات محیطی، فرصت یابی راهبردی و خلق ارزش به سودآوری پایدار و سوددهی پایدار و بازدهی مطلوب اقتصادی دست یابد و همواره بر ان است تا با اتخاذ راهبردهای مناسب ساسیت ها و اقدامات به موقع در راه رشد توسعه پایدار گام بردارد و با این رویكرد در حوزه های متنوع و جذاب خودرو، انرژی و سرمایه گذاری مالی در راستای تحقق اهداف و چشم انداز بلند مدت خود در فروش انواع محصولات ایسوزو حضور دارد.
كامیونت الوند
كامیونت الوند یا همان كامیونت فوتون محصول تولیدی سایپا دیزل می باشد ك در دو تناژ باری 6 تن و 8 تن روانه بازار شده می شود.شركت فوتون در سال ۱۹۶۶ با شعار حركت به سوی پیش رفت در صنعت خودروسازی تاسیس گردیده و به جمع تولید كنندگان خودروهای تجاری پیوست و توانست در مدت زمان كوتاه بهترین عملكرد را داشته باشد و در سطح جهانی شناخته شده باشد.الوند سعی دارد درسال ۲۰۲۰ به شركت بین المللی خودروسازی تبدیل شود و علم تكنولوژی و طراحی را با حفظ محیط زیست یكپارچه سازد تا بتواند در بین ده شركت برتر خودروساز دنیا قرار بگیرد.
كامیونت الوند ۶ تن (فوتون)
كامیونت الوند ۶ تن محصول موفق گروه خودروسازی سایپا دیزل می باشد كه توانسته در آزمایش های جاده ای سر بلند بیرون بیاید .این كامیونت الوند پر فروش به دلیل تجهیزات و كیفیت بالای موتورو زیبایی ظاهری پس از معرفی به بازار با رضایت مشتریان خود مواجه شد و به دلیل قیمت پایین در عین كیفیت بالا جزو بهترین های كامیونت های موجود حمل بار درون شهری می باشد. كامیونت الوند ۶تن در دو كلاس بدون خواب و خوابدارطراحی و روانه بازار كشور شده است.
كامیونت فوتون ۶ تن خوابدار جزو برترین محصولات سایپا دیزل می باشد كه با در برداشتن امكانات جدیدی همچون سیستم GRS و جای خواب برای راننده سطح بالایی از رضایت مشتریان را به دست آورده است. كامیونت ۶ تن بدون خواب الوند دیگر كامیونت سایپا دیزل می باشد كه با كاربری های مختلف همچون باری فلزی،تانكرآب، یخچال، زباله كش و انواع كاربری های مخصوص در بازار حمل و نقل درون شهری كشور توانسته به جایگاه ویژه ای دست پیدا كند.
كامیونت الوند ۶ تن خوابدار
كامیونت الوند ۶ تن خوابدار نظیر مشخصات فنی نظیر جای خواب – تمام جوشكاری شده با پوشش مخصوص ضد زنگ – صندلی راننده با قابلیت تنظیم چهار جهت – سیستم تهویه مطبوع(كولر + بخاری) – قابلیت برگردان اتاق با ۷۰ درجه با قفل مكانیكی می باشد كه به دلیل خوابدار بودن نسبت به رقبای دیگر از اهمیتی بالاتری برخوردار می باشد و یكی از برترین های صنعت خودروهای سنگین قرار گرفته است .
كامیونت الوند ۸ تن خوابدار (فوتون )
كامیونت ۸ تن الوند در نوع كلاس خوابدار توسط سایپا دیزل در ایران تولید و طراحی می شود.شركت صنایع سنگین فوتون كه با نام تجاری الوند در ایران شناخته شده است به عنوان تولید كننده تجهیزات كشاورزی، ماشین آلات ساختمانی و وسایل نقلیه به شمار می رودكه در سطح جهانی به عنوان یك شركت مطرح و شناخته شده در كلاس كامیون های باری می باشد.محصول فوتون و الوند یكی می باشد كه الوند نام ایرانی این محصول و فوتون نام شركت سازنده كامیونت الوند ۸ تن می باشد.
كامیونت الوند ۸ تن خوابدار با اینكه مدت زمان كوتاهی است به بازار خودرویی كشور راه یافته است توانسته در بین برندهای موجود كامیونت در كشورمان به درستی بدرخشد و نگینی درخشان در بین محصولات سایپا دیزل قرار گیرد و به جایگاه بالایی از نظر فروش دست پیدا كند و جز یكی از بهترین های حمل بار درون شهری باشد.
كامیونت فوسو
میتسوبیشی فوسو یك شركت ژاپنی است كه یكی از بزرگترین تولیدكننده های كشنده واتوبوس در دنیا است. حدود 90 درصد این این شركت ژاپنی متعلق به شركت آلمانی دایملر ای .جی است، بنابراین یكی از شركتن های منشعب از شركت دایملرای جی محسوب میشود. این شركت در سال 1932 اولین اتوبوس خود را كه توسط صنایع كشتی سازیساخته شده بود را وارد بازار كرد. در سال 1934 كشتی‌سازی میتسوبیشی نام خود را به صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) تغییر داد. در سال 1937 این كارخانه به كارخانه توكیو منتقل شد و در سال 1949، كمپانی فروش فوسو موتورز تاسیس شد كه در سال 1952 به كمپانی فروش فوسو‌ میتسوبیشی موتورز تغییر نام داد.
كامیونت فوسو اصالتی اروپایی دارد.رقیب اصلی كامیونت فوسو در ایران كامیونت ایسوزو میباشد كه چندین سال است توسط گروه بهمن به بازار ایران وارد شده . كامیونت ایسوزو بخاطر كیفیت بالای ساخت و رضایت مشتریان به نوعی حرف اول را در بازار ایران میزند.ایسوزو اصلیتی ژاپنی دارد.
كامیونت جك
شركت موفق GAC در كشور چین در سال 1964 فعالیت خود را آغاز كرده و در حال حاضر در كشور چین جز 10 برند معتبر و شناخته شده در عرصه خودورسازی محسوب می گردد و در زمینه صادرات خودرویی كشور چین این شركت به عنوان سومین شركت برتر سال می باشد. شركت جك موتور در تمام بخش ها كامیون سنگین و سبك و سواری بطور گسترده در حال فعالیت می باشد.در حال حاضر تعداد ۱۸۰۰۰ نفر بطور مستقیم جهت تولید محصولات مختلف شركت خودروسازی جك در عرصه خودروسازی مشغول بكار میباشند. ظرفبت تولید سالیانه این شركت ۷۰۰ هزار واحد دستگاه خودرو (شامل سواری، ون، اتوبوس، خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین) می باشد. در سال ۲۰۱۱ میزان تولیدات این شركت بالغ بر ۴۶۶۵۰۰ دستگاه خودرو بوده است. درآمد سالیانه شركت JAC MOTORS بالغ بر ۴٫۶ بیلیون دلار می باشد.
كامیونت جك با تنوع تناژ مختلف تولید و روانه بازار شده است.كامیونت جك 7 تن با طراحی لوكس اتاق با استفاده طراحی لوكس و آراستگی و استحكام را به نمایش می گذارد.موتور این كامیونت جك طراحی شده آمریكایی می باشد كه از قدیمی ترین و محبوب ترین برندهای موتوردیزلی می باشد كه در كامیونت جك به عنوان قلب تپنده برای تولید قدرت برای قطعات مختلف كامیون شناخته شده است .موتور كامیونت 7.5 تن جك با دارا بودن توان موتوری بالا در سطح دنیا بالاترین سطح مصرف را دارند و بهترین موتور دیزل شناخته شده برای ماشین آلات سنگین در دنیا می باشد.
كامیونت جك 5 تن آزمایش طی كردن مسافت 1/000/000 كیلومتری در شرایط بسیار نرم بسیار سرد و مرطوب را با موفقیت پشت سر گذاشته كه نشان دهنده قابلیت بالای این محصول و تحمل شرایط اقلیمی و جاده ای ایران می باشد.این محصول آرین دیزل به دلیل مقرون به صرف بودن در بین رقبای داخلی بسیار شناخته شده است و جز پرفروش ترین ها در ایران می باشد.
كامیونت جك 6 تن برای ارتقاع سطح ایمنی سرنشینان خودرو در تصادف از رو به رو ، از ابتدا بر اساس تئوری دفورمكی در اثر برخورد به صورت غیر خطی و نیز محاسبات و شبیه سازی كامپیوتری طراحی و ساخته شده اند و میتوان گفت كه ایمن بوده این كامیونت باعث شده است كه آرامش خاطری به راننده بدهد و این عمر سبب شده كه در چند سال متوالی جز یكی از محصولات مهم آرین دیزل قرار بگیرد.
كامیونت جك 8 تن اولین مدل كامیونت می باشد كه در كشور چین تست تصادف جامع را با موفقعیت كامل پشت سر گذاشته است. از ویژگی های بارز این كامیونت موتور طراحی شده در آمریكا است كه از قدیمی ترین موتورهای دیزل می باشد كه به عنوان قلب تپنده كامیون شناخته می شود و برای انواع ماشین آلات در سطح دنیا بیشترین سطح مصرف را دارندو برند معروف موتور در دنیا می باشد. موتور پیشرفته كامیونت 8 تن جك با پیشرفته ترین طراحی و تكنولوژی روز دنیا ساخته شده است كه باعث شده این تركیب بسیار عالی، بازدهی بالایی در مصرف سوخت را فراهم آورد و جز یكی از كم مصرف ترین ها در بین رقبای موجود در بازار ماشین الات صنعتی قرار گیرد.
هزینه حمل بار از مشهد به گیلان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top