باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

هزینه حمل بار از مشهد به همدان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 | حمل بار از مشهد به شهرستان همدان -حمل بار از مشهد به شهرستان ملایر-حمل بار از مشهد به شهرستان نهاوندهزینه حمل بار از مشهد به همدان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401

هزینه حمل بار از مشهد به همدان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان همدان -حمل بار از مشهد به شهرستان ملایر-حمل بار از مشهد به شهرستان نهاوند وارد این صفحه شده ایدادامه با ما همراه باشید.

هزینه حمل بار از مشهد به همدان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 – ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به كرمان می باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان همدان -حمل بار از مشهد به شهرستان ملایر-حمل بار از مشهد به شهرستان نهاوند وارد این صفحه شده اید به شما خوش آمد میگوییم.

هزینه حمل بار از مشهد به همدان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

هزینه حمل بار از مشهد به همدان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز  1401

كامیونت به گونه ی كوچك در خودروهای سنگین به حساب می آیند اندازه ی این دتسه از خودروها را می توان یك چیزی ما بین كامیونت و وانت در نظر بگیریم كامیونت ها عموما از 1 و نیم تن تا 12 تنی در بازار های جهان و ایران موجود می باشند. كامیونت ها از یك اتاق كوچك و 4 یا 6 عدد لاستیك در دو محور بهره مند می شوند توزیع نیروی پیشران كامیونت ها در بیشتر اوقات از نوع چهار چرخ متحرك می باشند
این خودروها برای نسختین بار بعد از جنگ جهانی دوم در كشور ژاپن به تولید رسیدند این خودروها در كشور ژاپن و سایر شهر های و كشور ها دارای كاربرد بسیار زیادی می باشند و روزانه حمل و نقل های زیادی را در سرتاسر جاده های كشور انجام می دهند.
كامیونت ها در ایران و سایر كشور های جهان دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و قابل بیان می باشد این خودرو در تناژ های مختلف و برند های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند با ما همراه باشید
انواع كامیونت چیست؟
ایسوزو
الوند
بادسان
شیلر
جك
اویكو
جی ام سی
دند
فاو
فوسو
كاویان
هیوندای
در ادامه ی مقاله به توضیح كامل برخی از برند های لیست بالا به صورت كامل خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.
1) كامیونت ایسوزو: كامیونت ایسوزو محصول شركت ایسوزو می باشد این شركت خودروسازی از سال 1916 شركت خود را تاسیس كرد. شركت خودروسازی ایسوزو كه یك شركت ژاپنی و پر طرفدار می باشد كه در زمینه ی كامیون های نیمه سنگین و نیمه سنگین و تولید موتور های دیزلی فعالیت می كند.
محصولات شركت ایسوزو دارای طرفداران بسیاری می باشد و در تمامی كشور های جهان حضور دارد و كاملا با محصولات اروپایی رقابت می كند.در كشور ایران نیز محصولات ایسوزو موجود می باشد كه توسط نمایندگی ایسوزو روانه بازار می شود و نام این شركت بهمن دیزل می باشد.
2) كامیونت الوند: كامیونت الوند یا فوتون یكی از جا افتاده ترین كمپانی های فوتون می باشد كه با بهره گیری از شركت مرسدس بنز و كامینز در ساختموتورها و شاسی های ماشین سنگین های خود پیاده سازی می كند و از لحاظ مشتریان ماشین سنگین فوتون این یك ویژگی بسیار مهم می باشد.
یكی دیگر از دلایل مهم و محبوب بودن این خودرو این می باشد كه رانندگان می توانند در حین سفارش فاصله محوری خود رادر حین سفارش بسته به نوع كاربری انتخاب كند. مونتاژ و تولید كامیونت های فوتون توسط شركت سایپا دیزل در ایران انجام می شود و اوایل خودرهای تولید شده فوتون دارای گیربكس بسیار ضعیفی بوند و بسیار باعث نارضایتی مشتریان در آن زمان شد.
شركت سایپا دیزل با مشاهده نارضایتی مشتریان و رانندگان دیزل ایران تصمیم گرفت تغییراتی روی كامیونت های خود ایجاد كند كه می توان به تقویت موتور و تعویش گیربكس های معمولی به گیركسzf اشاره كرد. سایپا دیزل پس از این تغییرات توانست دوباره رضایت مشتریان را افزایش دهد كامیون های الوند(فوتون) دارای مدل های مختلفی می باشد كه شامل موارد زیر می باشد
3) كامیونت بادسان: در طیف زمانی ۱۸۹۵ تا ۱۸۹۸ آغاز فعالیت‌های تولیدی ماریوس برلین و لویی با برند رنو بود به مرور در سالهای ۱۹۱۴به بعدتولیدات انبوهی از انواع سواری ها و كامیونت ها توسط این شركت در بازار حمل و نقل كشوری دیده شد. برند بادسان كه در آغاز فعالیت های رنو تراكس كم كم آوازه ای بین خریداران پیدا كرد.
در طیف زمانی ۱۸۹۵ تا ۱۸۹۸ آغاز فعالیت‌های تولیدی ماریوس برلین و لویی با برند رنو بود به مرور در سالهای ۱۹۱۴به بعد تولیدات انبوهی از انواع سواری ها و كامیونت ها توسط این شركت در بازار حمل و نقل كشوری دیده شد برند بادسان كه در آغاز فعالیت های رنو تراكس كم كم آوازه ای بین خریداران پیدا كرد. با همكاری شركت سایپا دیزل با رنو تراكس بوده و دلیل این همكاری و شراكت در راستای گسترش فعالیت های تولیدی و كسب سهمیه به نامی در بازار كامیون های سنگین و نیمه سنگین بوده است.
اولین همكاری و تولید بادسان توسط رنو تراكس به سال ۱۳۷۶ باز می‌گردد محصولات كامیونت بادسان در تناژهای۶تن و ۸ تن آغاز شدند و در ادامه تقریبا از سال ۱۳۸۲ به بعد میلادم های ۲۶ تن ۱۸ تن ۱۷ تن ۱۶ تن ۱۲ تن نیز در بازار دیده شد. این خودروها با داشتن ظاهر و جلوه دلنشین و جذاب برای مشتری در عین حال از كیفیت و سطح ایمنی است.
هزینه حمل بار از مشهد به همدان با كامیونت با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top