باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد:    09150276300    09152466300    05138457710    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

هزینه حمل بار از مشهد به سیرجان با خاور مسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 | حمل بار از مشهد به شهرستان كرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفتهزینه حمل بار از مشهد به سیرجان با خاور مسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401

هزینه حمل بار از مشهد به سیرجان با خاور مسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان كرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت وارد این صفحه شده ایدادامه با ما همراه باشید.

هزینه حمل بار از مشهد به سیرجان با خاور مسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 – ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر همراه با بسته بندی اصولی و حرفه ایی كالا تخصص مجموعه باربری مشهد به كرمان می باشد. اگر با جستجوی یكی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان كرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان رفسنجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت وارد این صفحه شده اید به شما خوش آمد میگوییم.

هزینه حمل بار از مشهد به سیرجان با خاور مسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و موفق تخصص ما می باشد لطفا با ما همراه باشید.

 

هزینه حمل بار از مشهد به سیرجان با خاور مسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز  1401

اگر قصد اسباب كشی دارید و می خواهید با یك وسیله معتبر و مطمئن اثاثیه خود را جا به جا كنید ، با شیوه های حمل اثاثیه و لوازم با خاورهای مسقف آشنا شوید.

امروزه در بنگاه های خدماتی ، ارائه خدمات با كیفیت اولین و مهمترین هدفی است كه در هر بنگاه بر روی آن سرمایه گذاری می كند. برای ارائه خدمات با كیفیت ضرورت دارد كه نیروهای باربری ، افرادی كارآزموده و ماهر باشند. این افراد برای این كه كار خود را به درستی انجام دهند ، علاوه بر مهارت و تخصص به تجهیزات و ماشین های مجهز و با امكانات مرفه نیاز دارند. امروزه خاورهای مسقف و ماشین هایی مجلل با امكانات رفاهی فراوان برای حمل اسباب و اثاثیه  به بازار آمده است شركت باربری نتسان برای ارائه خدمات با كیفیت از آن استفاده می كنند. حمل اثاثیه و لوازم با خاورهای مسقف در ادامه آمده است.

برای این كه اثاثیه و لوازم منزل یا اداری جا به جا شود ، باربری های معتبر از سرمایه های مالی و مادی خود بهره می برند و خودروهای متنوع در اندازه ، مدل و انواع مختلف را در مركز حمل بار خود به خدمت می گیرند. ماشین های بزرگ و خیلی بزرگ و متوسط و كوچك در اتوبارهای معروف وجود دارد. در انتخاب ماشین مناسب آیتم های مختلفی دخالت دارند. در ادامه با عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب آشنا میشوید.

عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب

انتخاب خودرو مناسب یكی از مهمترین عواملی است كه در اسباب كشی باید به آن توجه كرد. انتخاب خودرو مناسب به كارشناس خبره نیاز دارد و مشاوران موجود در باربری ها به مشتری یان خود در این رابطه مشاوره تخصصی ارائه می دهند. در انتخاب خودرو مناسب عوامل زیر دخیل هستند: وزن بار، حجم آن ، نوع بار ، مسیر حمل و نقل و شرایط آب و هوایی

وزن بار در انتخاب خودرو مناسب برای جا به جایی اثاثیه و ملزومات یكی از مهمترین عواملی است كه نوع خودرو حمل بار را بر اساس آن تعیین می كنند.

 انواع مختلف خودروهای حمل بار چیست؟

  • خاور با ظرفیت  ۳- ۴ تن وزن برای حمل بار  با ۴ متر طول و ۲ متر عرض
  • خاور مسقف با ظرفیت  ۳ تن وزن برای حمل و جا به جایی با  ۵/۴ متر طول و ۲ متر عرض
  • ۶ چرخ (تك چرخ) با ظرفیت  ۱۰ تن وزن برای حمل بار  با طول  ۸۰/۵ متر و ۲/۲ متر عرض
  • 10 چرخ جفت ۱۵ تن بار ۸۰/۶ طول و ۲۵/۲ عرض
  • تریلی با ظرفیت  ۲۲ تن بار قابل حمل و  ۲۰/۱۲ طول و عرض ۴۵/۲ متر
  • ترانزیت  با ظرفیت ۲۲ تن بار قابل حمل با  ۲۰/۱۲ متر طول و عرض ۴۵/۲ متر
  • كمر شكن با ظرفیت  ۱۶ تا ۳۶ تن حمل بار ، طول ۱۸ متر و عرض ۶/۲ تا ۳ متر

هر بار با ابعاد خاص و وزن ویژه نیازمند خودرو مخصوص به خود میباشد و برای همین است كه میگویند كه در باربری ها متناسب با نوع ، جنس و اندازه بار ، خودرو انتخاب می شود.

انواع مختلف خاورها

خاورها در دو نوع مسقف و بدون سقف در مراكز حمل بار موجود هستند. خاورهای مسقف مشبك و خاورهایی با پوشش چادری یا ضد آب در مراكز حمل بار موجود است. خاور ها را موكت كاری نیز می كنند.

نقش مسیر حمل بار در انتخاب خودرو مناسب حمل و نقل بار

یكی دیگر از آیتمهایی كه در تعیین خودرو مناسب دخالت دارد ، مسیر حمل بار است. برخی از خودروها در هر مسیری قادر به حركت نیستند. برخی مسیرها هم برای عبور و مرور برخی خودروها ممنوع است. انتخاب مسیر درست در حمل ایمن و مطمئن بار نقش ارزشمندی دارد. همچنین لغزنده بودن ، پر تردد بودن و درون شهر بودن و خارج شهر بودن مسیر و كوتاه و طولانی بودن مسیر نیز در انتخاب خودرو مناسب تاثیر گذار است.

نقش وضعیت آب و هوایی در انتخاب خودرو مناسب حمل و نقل بار

یكی دیگر از عواملی كه در انتخاب ماشین مناسب تاثیر گذار است و چگونگی وضعیت آب و هوایی است. در روزهای بارانی ، برفی و روزهایی كه هوا غبار آلود و یا مه آلود است ، هر خودرویی نمی تواند در برخی مسیرها تردد كند. در اتوبارهای معتبر به صورت كارشناسی این موضوع بررسی می شود و خودرو مناسب انتخاب می شود.

نقش نوع  و جنس بار در انتخاب خودرو مناسب حمل و نقل بار

اندازه وزن قابل حمل را اتاق حمل بار تعیین می كند. بارهای با وزن كم هستند كه به علت حجم زیاد نمی توان با هر خودروی آن را جا به جا كرد.  جنس بار نیز در انتخاب خودرو مناسب دخالت دارد. برخی بارها حساس هستند و نیاز دارند برای حمل از خودرو مسقف استفاده كنید. برخی بارهای خیلی سنگین با وزن زیاد و حجم كم هستند كه با خاور و ماشین های سبك تر جا به جا نمی شوند و برای حمل و نقل آنها به ترانزیت ها و كامیون های بسیار بزرگ نیاز است. مانند سنگ معدن و غیره.

هزینه حمل بار از مشهد به سیرجان با خاور مسقف با 70% تخفیف واقعی تابستان و پاییز 1401 - شما عزیزان میتوانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top