باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424256
تهران: 02133326300     09120776300

انواع ماشین های اسباب كشی |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه اسباب كشی با نیسان-بهترین ماشین برای اسباب كشی-ماشین حمل بار در كارخانه-كامیون اسباب كشی مشهد-اسباب كشی منزل| باربری مشهدانواع ماشین های اسباب كشی |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

انواع ماشین های اسباب كشی|حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات اسباب كشی با نیسان-بهترین ماشین برای اسباب كشی-ماشین حمل بار در كارخانه-كامیون اسباب كشی مشهد-اسباب كشی منزل وارد این صفحه شده اید.

انواع ماشین های اسباب كشی|حمل بار از مشهد به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه – حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. شهرهای اسباب كشی با نیسان-بهترین ماشین برای اسباب كشی-ماشین حمل بار در كارخانه-كامیون اسباب كشی مشهد-اسباب كشی منزل اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

انواع ماشین های اسباب كشی و پرداختن به موضوعات اسباب كشی با نیسان-بهترین ماشین برای اسباب كشی-ماشین حمل بار در كارخانه-كامیون اسباب كشی مشهد-اسباب كشی منزل توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت انواع ماشین های اسباب كشیدر مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

 

انواع ماشین های اسباب كشی |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

انتخاب درست در اجاره كامیون حمل اثاثیه یكی از گام های مهم برای موفقیت در اسباب كشی است. آیا شما تا به حال این جمله قدیمی را شنیده اید، "چشمان شما بزرگتر از شكم شما است؟" خوب، همان چیزی كه در مورد اجاره كامیون اثاث كشی به كار می رود  كامیون به نظر می رسد كه تمام وسایل خانه شما را به راحتی در خود جای می دهد، اما هنگامی كه شما شروع به بارگیری وسایل تان داخل آن می نمایید، متوجه می شوید كه همه چیز آن طور كه شما فكر می كردید مناسب نیست. به همین دلیل است كه قبل از اجاره كامیون جابجایی اثاثیه منزل بر اساس آنچه كه چشمان شما به شما می گویند بسیار مهم است كه بدانید كه برای جابجایی وسایل منزل تان به  چه نوع ماشینی نیاز دارید.در این مطلب به مهم ترین نكات كامیون حمل اثاثیه و ویژگی های ماشین اسباب كشی اشاره نموده ایم، تنها كافیست تا با ما همراه باشید.

ابعاد كامیون حمل اثاثیه

هر كامیون قادر به بارگیری و ذخیره سازی مقدار مشخصی از وسایل می باشد كه اندازه های آن معمولا بر حسب متر مكعب اندازه گیری می شود. این اندازه گیری تمام فضای باز از منطقه ذخیره سازی بار در كامیون را از كف تا سقف در نظر می گیرد. این بلافاصله باعث كاهش تعداد متر مكعب های موجود در اكثر افراد می شود، مگر اینكه آنها بسته بندی كنندگان متخصص باشند، از این رو افراد معمولی به ندرت می توانند كامیون را به طور كامل از وسایل بسته بندی پر كنند. بنابراین، انتخاب كامیون حمل اثاثیه كمی بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، در یك اثاث كشی و باربری اسباب منزل موفقیت آمیز تاثیر گذار است. برای انتخاب درست ابعاد و اندازه های كامیون حمل اثاثیه منزل می توانید با  شركت های اجاره دهنده ماشین حمل بار مشورت نمایید.

این شركت ها میزان اموال شما را بررسی كرده و بر اساس آن ماشین حمل اثاثیه را به شما اجاره می دهند.

اجاره كامیون حمل اثاثیه بر اساس میزان اموال شما

علاوه بر اندازه گیری ابعاد كامیون حمل اثاثیه منزل ، آژانس های اجاره كامیون ویا شركت های اتوبار  به سادگی می توانند نیازهای شما را با استفاده از میزان واقعی بار و اثاثیه شما در انتخاب كامیون حمل اثاثیه تشخیص دهند برای مثال یك كامیون 20 فوت مكعبی می تواند تقریبا وسایل سه اتاق را در خود بارگیری و ذخیره سازی نماید.

 به یاد داشته باشید كه این تعداد تقریبی است تعداد واقعی اتاق ها و میزان اموال در انتخاب ماشین بسیار موثر است  و تنها با توجه به مقدار مواد موجود در آن اتاق ها نوع كامیون حمل اثاثیه منزل نیز تعیین می شود. این تعیین بر اساس حداقل فضای ذخیره سازی بار برای هر اتاق، مانند یك دست مبلمان، صندلی و میز برای اتاق نشیمن است.

اما، اگر شما دو دست مبل بزرگ یا دو عدد از وسایل دیگر در منزل دارید، چه؟

یا اگر شما فقط یك دست مبلمان بدون میز نهارخوری دارید چگونه می توانید نوع ماشین را انتخاب كنید؟

این نوع تفاوت ها می توانند تعداد اتاق هایی را كه می توانید در یك كامیون خاص اندازه گیری كنید، تا حد زیادی كاهش یا افزایش دهد. اموال خود را در مقایسه با آنچه كه از شركت اتوبار و اجاره كامیون حمل اثاثیه منزل استفاده می كنید در نظر بگیرید و شما می توانید كامیون مناسب را از این شركت ها انتخاب كنید.

اهمیت انتخاب اجاره كامیون مناسب

اجاره كامیون به اندازه و مناسب برای جابجایی اسباب منزل و یا محل كار یك تجربه بسیار ضروری در هر اسباب كشی است، اما این همیشه به آن اندازه كه شما فكر می كنید آسان نیست و عدم انتخاب درست كامیون حمل اثاثیه منزل می تواند منجر به یك فاجعه در حمل و نقل اسباب و اثاثیه شود. به عنوان مثال، اگر یك كامیون را با فضای ذخیره سازی كمتر نسبت به میزان وسایل و نوع اموال تان انتخاب كنید، باید كامیون را تخلیه كنید.

و كامیون حمل بار بزرگتری را اجاره كنید.

یا تصمیم بگیرید كه چند راهكار دشوار را انتخاب كرده و انجام دهید،

مانند حذف برخی از موارد كه لزوم كمتری جهت ارسال بار به خانه جدید دارند.

 برعكس این مورد نیز ممكن است اتفاق بیفتد، اینكه یك كامیون حمل اثاثیه را با فضای بیش از حد بزرگ تر نسبت به میزان وسایل تان انتخاب كنید و وسایل تان را درون این ماشین قرار دهید و زمانی كه به مقصد رسیدید متوجه شوید كه همه چیز آسیب دیده یا شكسته شده است.

راهنمای اندازه گیری كامیون حمل اثاثیه برای اجاره

یك قاعده كلی برای اندازه گیری یك كامیون حمل اثاثیه منزل این است كه برای هر اتاق حدود 3 فوت مكعب فضای اختصاص داده شود. با استفاده از این برآورد، اجاره كامیون 24 كیلوگرمی باید بتواند فضای كافی برای ذخیره سازی و بارگیری هشت اتاق دارای وسایل كامل و مورد نیاز را تامین كند. البته این تقریبی است؛ بنابراین یك بار دیگر، قبل از تكیه بر صرفه جویی در این برآورد، باید بخش عمده ای از اقلام خود را تعیین كنید.

در پایان روز، احتیاط را رد كنید.

و یك كامیون حمل اثاثیه و بار را كه كمی بیشتر از برآورد شماست اجاره كنید.

و تا اسباب كشی وسایل شما كمتر تنش داشته باشد و كارآمدتر انجام شود.

انواع كامیون حمل اثاثیه منزل

برای جابجایی اثاثیه منزل در حال كلی می توان از سه دسته ماشین زیر استفاده نمود :

1-  ماشین های سبك جهت حمل بار و اثاثیه منزل و بارهای سبك همچون وانت – وانت پراید – وانت نیسان

2-  ماشین های نیمه سنگین جهت حمل اثاثیه نیمه سنگین و سبك شامل كامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – كامیونت

3- ماشین های سنگین جهت حمل اثاثیه و وسایل منزل یا محل كار اعم از وسایل بزرگ شامل تریلی- ترانزیت – ده تن – كفی – ترانزیت یخچالی – 20 تُن – چادری سه محور - كفی – كُمپرسی – تریلی تانكر فاو (Faw) و..

البته ماشین های سنگین برای تردد در شهر نیاز به مجوز دارند

و این ماشین ها عموما برای حمل بار بین شهری درون جاده ها استفاده می شوند.

اما استفاده ازماشین های سبك محدودیتی در شهر ندارند

و در صورتی كه وسایل شما در حد یك ماشین اسباب كشی كوچك است

نیازی به اجاره كامیون حمل اثاثیه نیست

و می توانید با صرف هزینه ای اندك وسایل تان را با ماشین های كوچك حمل بار جابجا نمایید.

برای انتخاب كامیون حمل اثاثیه منزل ابتدا موارد زیر را بررسی كنید.

  • نوع بار و اثاثیه شامل بارهای سنگین یا سبك و یا نیمه سنگین
  • مسافت میان مبدا و مقصد
  • جابجایی درون شهری و بین شهری
  • زمان تحویل بار
  • نوع مسیر و جاده انتخاب شده میان مبدا و مقصد
  • و سایر موارد

به طور معمول اگر قصد ارسال بار به شهرستان های دیگر را دارید و مسافت اسباب كشی طولانی است بهتر است از انواع سرپوشیده ماشین ها استفاده كنید.

این كار امنیت بار شما را به میزان زیادی افزایش می دهد.

و راننده نیز با اطمینان خاطر بیشتری می تواند روی رانندگی خود تمركز كند.

بهترین انتخاب كامیون حمل اثاثیه

بهترین انتخاب در اجاره كامیون حمل اثاثیه منزل در اندازه مناسب یكی از جنبه های حیاتی برای داشتن اسباب كشی ایمن و دلپذیر است. اگر یك كامیون حمل بار را كه خیلی كوچك است را اجاره كنید، ممكن است باعث بروز یك كابوس حركتی برای شما شود. شما هم مجبورید كامیون را به طور كامل بازپرداخت كنید تا آن را برای اندازه بعدی تغییر دهید یا ترتیب های جابجایی دیگری را برای مواردی كه مناسب نیست را تنظیم كنید. این به خصوص زمانی كه شما در حال اثاث كشی به شهرستان در سراسر كشور هستید، ناخوشایند و گران قیمت است.

شما همیشه می توانید تریلر و یا كامیون برای حمل اثاثیه را اجاره نمایید تا از این گونه موارد ناخوشایند و دیگر مسائل جلوگیری كنید.

برای تعیین اینكه كامیون حمل اثاثیه برای حمل وسایل شما مناسب است،

ابتدا با پرسیدن مهمترین سوال شروع كنید:

چه مقدار وسیله دارید

تعداد اتاق ها چند تاست

ساده ترین كار تعیین تعداد اتاق ها برای تعیین میزان بار است.

در هر صورت اگر نیاز به اجاره كامیون حمل اثاثیه منزل را دارید می توانید انواع ماشین را از ما در شركت باربری مشهد بار اجاره نمایید.

انواع ماشین های اسباب كشی و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات انواع ماشین های اسباب كشی - اسباب كشی با نیسان-بهترین ماشین برای اسباب كشی-ماشین حمل بار در كارخانه-كامیون اسباب كشی مشهد-اسباب كشی منزلرا جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top