باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424256
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد خرم آباد |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه بروجرد-دورود-كوهدشت-الیگودرز-نورآباد-ازنا-الشتر-پلدختر-كونانی| باربری مشهدباربری مشهد خرم آباد |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد خرم آباد  |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات بروجرد-دورود-كوهدشت-الیگودرز-نورآباد-ازنا-الشتر-پلدختر-كونانی وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد خرم آباد  |حمل بار از مشهد به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه – حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. شهرهای بروجرد-دورود-كوهدشت-الیگودرز-نورآباد-ازنا-الشتر-پلدختر-كونانی اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد خرم آباد  و پرداختن به موضوعات بروجرد-دورود-كوهدشت-الیگودرز-نورآباد-ازنا-الشتر-پلدختر-كونانی توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد خرم آباد در مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

باربری مشهد خرم آباد |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

خُرَّم‌آباد بیست و سومین شهر پرجمعیت ایران و مركز استان لرستان است. جمعیت خرم‌آباد طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران، ۳۷۳٬۴۱۶ نفر بوده‌است. شهر در ارتفاع ۱۱۴۷٬۸ متری از سطح دریا و در میان دره‌های زاگرس قرار دارد. فاصله خرم‌آباد تا تهران ۴۹۰ كیلومتر است و به دلیل قرار گرفتن در مسیر تهران - جنوب دارای اهمیت ارتباطی و راهبردی است.

بُروجـِرد مركز شهرستان بروجرد، دومین شهر پرجمعیت استان لرستان و سی و نهمین شهر پرجمعیت ایران است. این شهر در شمال دشت حاصلخیز سیلاخور قرار گرفته و قله‌های مرتفع گرّین از مجموعه رشته كوه‌های زاگرس، شمال غربی تا جنوب شرقی آن را دربر گرفته‌اند.

دورود یكی از شهرهای استان لرستان و مركز شهرستان دورود است. دورود از نظر جمعیت بعد از خرم‌آباد و بروجرد سومین شهر پرجمعیت لرستان و هشتادمین شهر پر جمعیت ایران است. جمعیت شهرستان دورود طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران، برابر با ۱۷۴۶۴۵ نفر گزارش شده‌است و از این بین، جمعیت شهر دورود برابر با ۱۲۱٬۶۳۸ بوده‌است. دورود در دامنه رشته كوه زاگرس و در كنار اشترانكوه قرار گرفته‌است. دو سر شاخه رود دز یكی از شمال و یكی از شرق به نام‌های «تیره» و «ماربره»، به دلیل تلاقی دو رودخانه بین‌النهرین نامیده می‌شد در دورود به هم می‌پیوندند و با نام رودخانه سزار سرچشمه اصلی رود دز می‌شوند. از لحاظ گردشگری، بیشتر توجه به جاذبه‌های طبیعی و تاریخی دورود معطوف می‌شود. وجود دریاچه گهر، اشترانكوه، كوه پریز و .. در دورود باعث شده‌است كه این شهر لقب پایتخت طبیعت ایران را یدك بكشد. این شهر زیباترین شهر لرستان از نظر طبیعت محسوب می‌شود. هم چنین به دلیل وجود آبشارهای متعدد در این شهر لقب سزمین آبشارهای خروشان هم به این شهر داده می‌شود.

كوهدَشت یكی از شهرهای استان لرستان است كه در غرب این استان قرار گرفته و آب و هوای معتدل كوهستانی دارد. این شهر مركز شهرستان كوهدشت است.

اَلیگودَرز مركز شهرستان الیگودرز و در شرق استان لرستان و با جمعیت ۹۰٬۷۹۹ در سال ۱۳۹۵ بعد از خرم‌آباد، بروجرد و دورود و كوهدشت پنجمین شهر پرجمعیت لرستان است. شهر الیگودرز در دامنه كوهستانی و با آب و هوایی سرد در زمستان و مطلوب و معتدل در بهار و تابستان شرق استان لرستان است؛ همچنین، از شهرهای مرتفع و مناطق سردسیر ایران است.دیرینگی آن به بیش از ۷۰۰ سال می‌رسد. الیگودرز در گذشته از چهار محلهٔ ورزندان، مجیان، ده تیرانی و ده محمدرضا تشكیل شده بود هرچند كه توسعه اخیر شهر این مرز بندی را نامحسوس كرده‌است. این شهر از سال ۱۳۳۹ دارای نماینده در مجلس شورای ملی می‌باشد.

نورآباد شهری است در شمال غرب استان لرستان. این شهر مركز شهرستان دلفان است و آب و هوایی سرد و كوهستانی و طبیعتی زیبا برای گردشگری دارد. این شهر یكی از شهرهای مرتفع ایران با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا است كه در سال ۱۳۶۴ از بخشداری به فرمانداری ارتقاء یافت. همچنین نام قدیمی این شهر بوده‌است. از مناطق دیدنی و زیارتی آن می‌توان به مهراب كوه افسانه‌ای، آرامگاه امامزاده ابراهیم ، امامزاده پیرمحمد اشاره كرد. نورباد به شهر مفرغ باستانی معروف است.

باربری مشهد خرم آباد   و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد خرم آباد  - بروجرد-دورود-كوهدشت-الیگودرز-نورآباد-ازنا-الشتر-پلدختر-كونانیرا جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

 

Top