باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424256
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به زاهدان |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه زاهدان - زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان – خاش- كنارك | باربری مشهدباربری مشهد به زاهدان |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به زاهدان|حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات زاهدان - زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان – خاش- كنارك وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد به زاهدان|حمل بار از مشهد به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه – حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. شهرهای زاهدان - زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان – خاش- كنارك اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به زاهدان و پرداختن به موضوعات زاهدان - زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان – خاش- كنارك توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به زاهداندر مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

 

باربری مشهد به زاهدان |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

زاهِدانْ یكی از كلان‌شهرهای ایران و مركز استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در منطقهٔ بلوچستان قرار دارد. نام پیشین شهر «دزدآب» بوده كه در زمان رضا شاه به «زاهدان» تغییر یافته‌است. زاهدان از سمت شمال به شهرستان هامون و، از سمت جنوب به شهرستان خاش، از سمت شرق به كشورهای افغانستان و پاكستان و از سمت غرب به شهرستان فهرج منتهی می‌شود. آب و هوای زاهدان در بیشتر روزهای سال گرم و خشك است. شب‌های تابستان آب و هوای این شهر رو به سردی می‌گراید. آب آشامیدنی زاهدان لوله‌كشی آب شیرین است و از طریق انتقال آب از شهرستان هامون تأمین می‌گردد. زاهدان به جهت مرزی بودن، از موقعیت استراتژیك جغرافیایی و تجاری و نظامی و شرایط خاص برخوردار است؛ به گونه‌ای كه از یك‌سو راه‌آهن پاكستان كه از مرز میرجاوه وارد ایران می‌شود و از سوی دیگر راه‌آهن سراسری ایران به این شهر منتهی می‌شود؛ و از سوی دیگر در نزدیكی به میل سه جانبهٔ ایران و پاكستان و افغانستان قرار دارد.

زابُل، مركز شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در فاصله ۲۰۵ كیلومتری شمال شرقی شهر زاهدان جای دارد. شهر زابل از در ارتفاع ۴۸۰ متری از سطح دریا قرار گرفته و در سرشماری سال ۱۳۹۵، ۱۳۴٬۹۵۰ تن جمعیت داشته است. از این شهر در كتیبه‌های هخامنشی با نام «زرنكا» یاد می‌شود كه یكی از ساتراپ‌های هخامنشیان بود و به شاهان هخامنشی مالیات می‌پرداختند و توسط اقوام آریایی سكاها اداره می‌شد. فرمانداری زابل در سال ۱۳۹۲ ه‍.ش به بخش اراضی به ویژه و معاونت استانداری تغییر یافت.

ایرانشهر یكی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان است كه نام پیشین آن پهره بوده‌است. این شهر در میانه بلوچستان ایران قرار دارد.

چابَهار یكی از زیبا ترین شهرهای جنوب خاوری بلوچستان در كرانهٔ دریای مَكُّران و اقیانوس هند قرار دارد. اسكله آن توانایی پهلوگیری كشتی‌های اقیانوس‌پیما را دارد و از مناطق آزاد بازرگانی ایران به‌شمار می‌رود. بندر چابهار به دلیل موقعیت راهبردی، كه نزدیك‌ترین راه دسترسی كشورهای محصور در خشكی آسیای میانه به آب‌های آزاد است از اهمیت فراوانی برخوردار است و سازندگی و سرمایه‌گذاری فراوانی در آن صورت می‌گیرد؛ از جمله ساخت اسكله و افزایش گنجایش بارگیری كشتی‌های اقیانوس‌پیما و ساخت راه‌آهن به سوی آسیای میانه و احداث فرودگاه بین‌المللی این بندر یكی از مهم‌ترین چهارراه‌های كریدور شمال-جنوب بازرگانی جهانی است.

سراوان یكی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان و مركز شهرستان سراوان در جنوب شرقی ایران است. این شهر با جمعیت ۶۰٬۰۴۰ نفر پنجمین شهر بزرگ و پرجمعیت استان به شمار می‌رود. سراوان اولین نقطه در ایران است كه خورشید در آن طلوع می‌كند و به "زادگاه خورشید ایران" معروف است. نام قبلی این شهر شستون بوده كه در زمان رضا شاه پهلوی به سراوان تغییر كرده است.

خاش شهری در بخش مركزی شهرستان خاش از توابع استان سیستان و بلوچستان در ایران است.این شهر در محدوده سرحد بلوچستان قرار گرفته‌است.

باربری مشهد به زاهدان و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به زاهدان - زاهدان - زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان – خاش- كناركرا جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top