باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424256
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به رشت |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه رشت-بندر انزلی-لاهیجان-لنگرود-هشتپر-آستارا-صومعه‌سرا| باربری مشهدباربری مشهد به رشت |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به رشت|حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات رشت-بندر انزلی-لاهیجان-لنگرود-هشتپر-آستارا-صومعه‌سرا وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد به رشت|حمل بار از مشهد به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه – حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. شهرهای رشت-بندر انزلی-لاهیجان-لنگرود-هشتپر-آستارا-صومعه‌سرا اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به رشت و پرداختن به موضوعات رشت-بندر انزلی-لاهیجان-لنگرود-هشتپر-آستارا-صومعه‌سرا توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به رشتدر مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

 

باربری مشهد به رشت |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

رَشْت (به گیلكی: رٚشت) یكی از كلان‌شهرهای ایران، مركز استان گیلان در شمال ایران، و مركز شهرستان رشت است و مادرشهر استان گیلان و بخش‌هایی از استان‌های همجوار است. از رشت به عنوان شهر همیشه بیدار یاد می‌كنند. این كلانشهر همچنین پرجمعیت‌ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیهٔ دریای خزر و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر گیلك‌نشین جهان، بزرگترین سكونت گاه سواحل جنوبی دریای مازندران محسوب می‌شود. در تابستان ۱۳۹۲، رشت سومین شهر بازدید شده توسط گردشگران در ایران بود.

بندر اَنزَلی (به گیلكی: أنزٚلی) كه تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، بندر پهلوی نامیده می‌شد، یكی از مهم‌ترین شهرهای گردشگری، از مراكز مهم اقتصادی و یكی از قطب‌های ورزشی در ایران است، و مركز شهرستان انزلی محسوب می‌شود. بندر انزلی براساس مقدار تخلیه و بارگیری كالاها در سال ۹۸،نهمین بندر مهم ایران است. شهر بندرانزلی پس از مركز استان (رشت) پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین شهر استان گیلان و یكی از متراكم‌ترین شهرهای ایران از لحاظ تراكم جمعیت محسوب می‌شود. این شهر طبق آمار «پرباران‌ترین شهر ایران» است. شهر بندرانزلی آب‌وهوایی مرطوب دارد و بارش در آن بسیار بالا است، چندان كه سالانه میانگین ۱۸۲۷ میلی‌متر بارش در این شهر گزارش می‌شود، میزان رطوبت نسبی در این منطقه، در سال میان ۷۱ تا ۹۷ درصد در نوسان است. در سال ۲۰۱۹ در یك روز ركورد پرباران‌ترین شهر جهان را به خود اختصاص داد. شهر بندرانزلی در غرب استان گیلان قرار دارد و به واسطه كرانه‌های كاسپین و تالاب بین‌المللی بندر انزلی از چند جزیره و شبه جزیره تشكیل شده‌است، كه با پل به هم مرتبط اند. نام بندرانزلی به سبب پیشینه تاریخی اش شناخته شده‌است. به لحاظ وجود گمرك و ارتباط بازرگانی از دیرباز نزد بازرگانان ایرانی و خارجی به دروازه اروپا آوازه داشته‌است و اهالی این شهر به واسطه بندری بودن، بسیار زودتر از دیگر نقاط ایران با دستاوردهای غرب آشنا شدند. طول نوار ساحلی شهرستان بندرانزلی حدود۴۴ كیلومتر است.

لاهیجان (به گیلكی: لاجؤن) مركز شهرستان لاهیجان، بزرگترین شهر شرق استان گیلان و نود و پنجمین شهر پرجمعیت ایران است. لاهیجان یكی از شهرهای گیلك نشین است و مردمان آن به زبان گیلكی سخن می‌گویند. این شهر در ناحیه كوهپایه‌ای قرار دارد و تپه‌ماهورهای آن را بوته‌های چای پوشانده‌است. لاهیجان در شرق سفیدرود و در ارتفاع ۹۴ متری قرار دارد. این شهر در سال ۲۰۱۷ با ۱۰۱٬۰۷۳ نفر جمعیت سومین شهر پرجمعیت گیلان است. همچنین لاهیجان زمانی شهر اصلی و مركز اداری (دارالملك) كل ایالت و پایتخت تاریخی بیه پیش بود.از دانشگاه های این شهر می‌توان به دانشگاه آزاد اسلامی، دانشكده فنی و مهندسی رجایی. موسسه آموزش عالی دیلمان و اندیشمند اشاره نمود.شهر لاهیجان به عروس گیلان هم مشهور است.

لنگرود یكی از شهرهای استان گیلان و مركز شهرستان لنگرود است. لنگرود از غرب با لاهیجان و از شرق با رودسر هم‌جوار است. این شهر یكی از شهرهای گیلك‌ نشین است و در تاریخ به جهت نزدیكی به دریای خزر همواره اهمیت استراتژیك زیادی داشته و اكنون نیز این شهر به شهر برنج و ابریشم معروف است. همچنین به دلیل عبور رودخانه‌ای بزرگ از مركز این شهر و وجود پل‌های چندصدساله بر آن، سفرنامه‌نویسان اروپایی نظیر چارلز فرانسیس مكنزی، لنگرود را به شهر ونیز در ایتالیا تشبیه كرده‌اند.

هشتپر یا هشتپر طوالش بعد از انقلاب به صورت رسمی و اداری شهر تالش با آب و هوای معتدل خزری با ارتفاع ۵۴ متر از سطح دریای آزاد پنجمین شهر بزرگ استان گیلان، بزرگترین شهر تالش‌نشین ایران و مركز شهرستان طوالش است. بنیان شهر هشتپر با ساخت كاخ اطاقسرا بدست سردار امجد به اوایل دوره ناصرالدین شاه كه مركز خانات كرگانرود بوده‌است استوار و قدمت دارد. این شهر از قطب‌های گردشگری گیلان و ایران است و سالانه مسافران زیادی را به خود جذب می‌كند. اطراف شهر را مزارع برنج و باغ‌های كیوی احاطه كرده‌اند كه محصولات آن به كشورهای خارجی نیز صادر می‌شود علاوه بر این تالش بزرگ ترین تولیدكننده ماهیان خاویاری در كشور است كه بخش اعظمی از تولیدات آن به خارج از كشور صادر می‌شود. رودخانه كرگانرود پر آب‌ترین رودخانه غرب گیلان از مركز این شهر عبور می‌كند و شهر را به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌كند.

باربری مشهد به رشت و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به رشت - رشت-بندر انزلی-لاهیجان-لنگرود-هشتپر-آستارا-صومعه‌سرارا جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top