باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424256
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به ارومیه |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندوآب-سلماس-پیرانشهر| باربری مشهدباربری مشهد به ارومیه |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به ارومیه|حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندوآب-سلماس-پیرانشهر وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد به ارومیه|حمل بار از مشهد به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه – حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. شهرهای ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندوآب-سلماس-پیرانشهر اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به ارومیه و پرداختن به موضوعات ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندوآب-سلماس-پیرانشهر توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به ارومیهدر مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

 

باربری مشهد به ارومیه |حمل بار به سراسر كشور عید 1401 با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

اُرومیّه یكی از كلان‌شهرهای ایران، مركز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران كه در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. ارومیه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه ارومیه، در دامنه كوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار گرفته‌است. هوای ارومیه در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان سرد است.

خوی بزرگترین و مهم‌ترین شهر استان آذربایجان غربی بعد از ارومیه بوده و دومین شهرستان پرجمعیت استان قلمداد می‌شود. مردم خوی به زبان‌های تركی آذربایجانی و كردی كرمانجی سخن می گویند. جمعیت شهر خوی طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۱۹۸٬۸۴۵ نفر بود كه با احتساب جمعیت حومه و شهرهای اقماری اطراف آن جمعیت خوی بالغ بر ۳۴۸٬۶۶۴ نفر می‌باشد و از سال ۱۳۸۹ شهرستان خوی به فرمانداری ویژه ارتقا یافته‌است.

بوكان ( ) شهری در جنوب مركزی استان آذربایجان غربی ایران و مركز شهرستان بوكان است. این شهر نسبت به بسیاری از شهرهای ایران، شهری جوان و نوبنیاد محسوب می‌شود و از نظر بافت تاریخی در دورهٔ قاجار و سده نوزدهم میلادی بنیان گذاشته شده‌است.

مَهاباد مركز شهرستان مهاباد و یكی از شهرهای كُردنشین استان آذربایجان غربی در ایران است. این شهر كه در جنوب استان و در منطقه تاریخی مكریان قرار دارد، مركز حكومت امرای مكری بود، حكومتی كه در این شهر اقدام به ضرب سكه كرد. مهاباد شهری سرسبز است و در میان چندین كوه واقع شده‌است. بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسكن كشور در سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر ۱۶۸٬۳۹۳ نفر بوده‌است. مهاباد كه به نگین آذربایجان غربی مشهور است همه ساله بیشترین آمار گردشگران را در این استان به خود اختصاص می‌دهد. از جاذبه‌های گردشگری این شهر می‌توان به رودخانه و سد مهاباد كه یكی از نزدیكترین سدها به محلات مسكونی در جهان است، بازارچه‌ها و بازار بزرگ تاناكورای مهاباد كه تأمین‌كنندهٔ اصلی لباس دیگر بازارها و مغازه‌های تاناكورای كشور محسوب می‌شود، همچنین از دیگر جاذبه‌های گردشگری مهاباد می‌توان به تالاب كانی برازان، قپی‌باباعلی، دخمه مادی فخریگاه و غار سهولان در حاشیه و اطراف شهر اشاره كرد.

میاندوآب یكی از شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی در شمال غرب ایران است. میاندوآب بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرستان جنوبی استان آذربایجان غربی و با فاصله ۱۶۴ كیلومتری از ارومیه، در جنوب استان قرار گرفته‌است. میاندوآب شهر رودخانه‌های پرآب در جنوب دریاچه ارومیه و میان دو رود زرینه‌رود و سیمینه‌رود واقع شده و محل تلاقی استانهای آذربایجان غربی و شرقی محسوب می‌شود. وجه تسمیه این شهر نیز حاصل موقعیت این شهر بین دو رود زرینه‌رود و سیمینه‌رود است. ورزش دوچرخه سواری در این شهر قدمت زیادی دارد و میاندوآب به شهر دوچرخه ایران معروف و مشهور است. اكثریت اهالی میاندوآب مردم آذربایجانی هستند و به زبان تركی آذربایجانی تكلم می‌كنند. در جلد چهارم كتاب «فرهنگ جغرافیائی ایران (آبادیها)» نیز زبان مردم میاندوآب، تركی آذربایجانی و مذهب آن‌ها شیعه ذكر شده است. سوغات این شهر قند است.

سلماس یكی از شهرهای منطقه شمال غرب ایران می‌باشد كه در استان آذربایجان غربی واقع شده‌است. سلماس دارای مرز زمینی با كشور تركیه می‌باشد و دارای بازارچه مرزی و منطقه اقتصادی می‌باشد سلماس یكی از شهرهای جاذب توریست می‌باشد. منطقه سلماس همچون دیگر مناطق آذربایجان با داشتن طبیعتی زیبا و كوهستان‌های سرسبز و پرآب توانسته‌است در طول تاریخ بشری، مأوای مناسبی برای اسكان و زیست گروه‌های مختلف انسانی فراهم كند. بر اساس كاوش‌های باستان‌شناسی انجام شده در تپه‌های باستانی اطراف شهر سلماس كه در سال ۱۳۷۱ انجام گرفت، قدمت تمدنی سلماس به حدود ۹ هزار سال قبل برمی‌گردد.

باربری مشهد به ارومیه و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به ارومیه - ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندوآب-سلماس-پیرانشهررا جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top