باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424256
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به سرعین | حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه اردبیل - پارس اباد-مشكین شهر-خلخال-نمین - گرمی-بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر| باربری مشهدباربری مشهد به سرعین |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به سرعینحمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات اردبیل - پارس اباد-مشكین شهر-خلخال-نمین - گرمی-بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر وارد این صفحه شده ایید.

باربری مشهد به سرعین– حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. موضوعات اردبیل - پارس اباد-مشكین شهر-خلخال-نمین - گرمی-بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به سرعین و پرداختن به موضوعات اردبیل - پارس اباد-مشكین شهر-خلخال-نمین - گرمی-بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به سرعین در مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

باربری مشهد به سرعین |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

جاذبه های گردشگری سرعین اردبیل

سرعین Sarein یك واژه فارسی می باشد كه به زبانی تركی سَریین خوانده می شود. سرعین یعنی “جای خنك” كه در زبان عرب به معنای چشمه نیز می باشد.شهر سرعین اردبیل نیز مانند تمامی شهرهای ایران دارای اسامی تاریخی مختلفی می باشد، كه مشهورترین آنها “ساری قیه” و “سرائین” هستند. این نام‌ها در اسناد تاریخی نیز موجود می باشد.

در شمال غربی ایران ناحیه كوهستانی شامل سه استان آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل می باشد. علت وجود كوهستان‌های این منطقه فعالیت‌های آتشفشانی ،فعالیت‌های چین خوردگی، نفوذ ماگما می باشد. باربری مشهد به سرعین–  این ناحیه هنوز یك منطقه كوهستانی جوانی و در حال تكامل می باشد به همین دلیل نشانه‌هایی مانند زلزله‌های مداوم، فعالیت‌های چشمه‌های آب‌گرم و رودها در این منطقه پدیدار می شود.

همچنین به دلیل فعالیت‌های آتشفشانی دو توده عظیم سهند و سبلان، در این ناحیه چشمه‌های آب‌گرم متعددی به وجود آمده، طوری كه این منطقه مهمترین قطب آب درمانی ایران می باشد.

چشمه های آبگرم سرعین اردبیل

چشمه های آب گرم زمانی به وجود می آید كه درجه حرارت آب حداقل شش درجه سانتی گراد بیشتر از متوسط سالانه هوای محیط باشد.در ایران چشمه‌های آبگرم در گوشه شمال غربی (خوی- ماكو)، اطراف كوه سبلان (سرعین)، اطراف قله دماوند و اطراف شهر كرمان و تفتان می باشد.

آب‌های گرم و معدنی كه یكی از مهم‌ترین منابع گردشگری در دنیا می باشند . سالانه هزاران گردشگر و مسافر را جهت درمان ، سلامت و استفاده از این چشمه‌های آب گرم كه یكی از معروف‌ترین آنها سرعین میباشد به سوی خود می كشانند.

دیدنیهای شهر سرعین

۱ – آبگرم سرعین

شهر سرعین مجموعا دارای  نه چشمه می باشد ،كه بیشتر آنها از كوه سبلان سرچشمه گرفته است. مهمترین چشمه آبگرم سرعین، مجموعه گاومیش گلی می باشد. میزان آب دهی آن شصت لیتر در ثانیه و درجه حرارت بین چهل دو تا چهل چهار  درجه سانتی گراد می باشد. آب این چشمه تقریبا بی‌رنگ و یا كمی متمایل به زرد می باشد.

سایر چشمه های آبگرم سرعین : مجموعه آبدرمانی بین المللی رویال پارك سرعین ، بش باجیلار كه در زبان تركی به معنای پنج خواهر می باشد، مجتمع آب درمانی سبلان ،آبدرمانی ایرانیان ،آبدرمانی مدرن شهر آفتاب ،آبدرمانی اترك ،كوهستان خاتم ،آبدرمانی یول سویی ،آبدرمانی دره لر ،آبگرم ژنرال ،آبدرمانی پهنلو یا ارشاد ،آبدرمانی قهوه سویی ،آبدرمانی نه چشمه (پهن لو) می باشد

۲ – میدان قارتال

میدان قارتال یك اثر نمادین كه اثر استاد ودود موذن زاده اردبیلی می باشد. باربری مشهد به سرعین– متاسفانه از این اثر به خوبی نگهداری نمی‌شود و بر روی بدنه آن یادگاری‌های زیادی نوشته اند.

۳ – روستای كنزق

در حدود دو كیلومتری شرق سرعین روستای مشهوری به نام كنزق واقع شده است .كه به دلیل وجود غار حسن تپه سی، دره زرد، درختان میوه مانند گلابی؛ دارای جاذبه های طبیعی بكر و بی نظیری می باشد .

۴ – روستای ویلا دره یا بیله درق سرعین

روستای ییلاقی بیله درق یا ویلا دره یكی دیگر از معروفترین مكان های دیدنی سرعین می باشد. این روستا در دره ای به عمق صد متر واقع شده ،كه فاصله آن تا سرعین سه كیلومتر می باشد. آب و هوای عالی، طبیعت زیبا و چشمه های آب معدنی باعث شهرت روستای ویلا دره شده است.

۵ – روستای شایق سرعین

روستای شایق بزرگترین روستای سرعین اردبیل می باشد و در مسیر دسترسی به پیست اسكلی آلوارس واقع شده است. تپه های “زال تپه سی” و “كلك لر تپه سی” دو جاذبه اصلی این روستا می باشند كه در قلمرو ایل شایقی واقع شده اند.

باربری مشهد به سرعین و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به سرعین - اردبیل - پارس اباد-مشكین شهر-خلخال-نمین - گرمی-بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیررا جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

 

 

 

 

Top