باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به ایوان | حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه ایلام - سرابله - اركواز - آسمان آباد - چوار - پهله - بدره - شباب – دلگشا - آبدانان - دره شهر – مهران- دهلران| باربری مشهدباربری مشهد به ایوان |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به ایوانحمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات ایلام - سرابله - اركواز - آسمان آباد - چوار - پهله - بدره - شباب – دلگشا - آبدانان - دره شهر – مهران- دهلران وارد این صفحه شده ایید.

باربری مشهد به ایوان– حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. موضوعات ایلام - سرابله - اركواز - آسمان آباد - چوار - پهله - بدره - شباب – دلگشا - آبدانان - دره شهر – مهران- دهلران اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به ایوان و پرداختن به موضوعات ایلام - سرابله - اركواز - آسمان آباد - چوار - پهله - بدره - شباب – دلگشا - آبدانان - دره شهر – مهران- دهلران توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به ایوان در مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

باربری مشهد به ایوان |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

شهرستان ایوان

شهرستان ایوان در شمال استان ایلام قرار دارد و مركز آن شهر ایوان است، این شهرستان از شمال به استان كرمانشاه از خاور به شهرستان چرداول و از باختر به كشور عراق محدود است. شهرستان ایوان با داشتن جاذبه های متنوع گردشگری به عنوان نگین سبز استان ایلام شناخته می شود، سال هاست كه شهرستان ایوان میزبان بنایی تاریخی از دوران ساسانیان بوده كه در واقع نماد فداكاری و آرامش خواهی فرهاد برای شیرین لقب گرفته است. در این شهرستان آثار باستانی و جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی از گذشته های دور به یادگار مانده كه هنوز در اذهان مردمان این دیار قصه ها و داستان های زیبای آنها شنیدنی و دلنشین است.

** طاق شیرین و فرهاد

مردم این دیار، منطقه قرارگیری طاق شیرین و فرهاد را با همین نام می شناسند؛ یعنی كوشك(تنگه كوشك) یا طاق شیرین و فرهاد كه طبق روایات شفاهی آنها بنای طاق در موقع گذر شیرین و فرهاد از این منطقه جهت استراحت بنا شده است.

طبق نقل و قول های قدیم، فرهاد در كمتر از نیم روز برای آسایش شیرین این بنای تاریخی را ساخته است، به همین دلیل اكثر مردم محل بخصوص ریش سفیدان این بنا را با نام طاق شیرین می خوانند. در واقع این اثر تاریخی به جا مانده از دوران ساسانیان؛ نماد عشق و دلدادگی و راوی فرهنگ و تمدن دیرین شهرستان ایوان است، این اثر تاریخی در فهرست آثار ملی كشور نیز به ثبت رسیده است.

** آتشكده سیاهگل نمادی از تاریخ ایوان

آتشكده سیاهگل یكی از این بناهای ماندگار از تاریخ كهنسال ایوان است، گرمای این اثر تاریخی در گذر ایام و در اذهان مردم ایلام به خصوص شهرستان ایوان هنوز نقش خاطره ای شیرین و بیاد ماندنی از دیروز تا امروز محسوب می شود.

بنای این آتشكده مربوط به دوره ساسانیان در 15كیلومتری جنوب باختری روستای ˈسرتنگˈ و در مسیر رودخانه كنگیر ایوان قرار دارد. این بنا یكی از سالم ترین آتشكده های دوران پیش از اسلام در استان است كه روی چهار پایه ساخته شده و دارای گنبدی تك جداره است. باربری مشهد به ایوان -در استان ایلام، نزدیك شهر ایوان و در كرانه ی رودخانه كنگیر، آتشكده سیاهگل با پیشینه یك هزار و 700 ساله و با ساختاری از سنگ و ساروج پابرجا ایستاده است. در نزدیكی این آتشكده پایه های پلی سترگ از دوران ساسانی به چشم می خورد كه اهالی بزرگ ترین قطعه آن را (سان نیری) می نامند.

این آتشكده تا زمان یكپارچگی ایران در دوران دودمان صفوی روشن بوده و به علت وجود معدن ذغال سنگ همجوار آن است كه گلِ سیاهرنگ دارد، منطقه را سیاهگل نامیده اند.

** روستای دیدنی خوران

از دیگر مناطق دیدنی و زیبای شهرستان ایوان روستای خوش آب و هوای خوران با طبیعتی سر سبز و زیبا است كه در هفت كیلومتری شهر ایوان قرار دارد و از نظر جاذبه های گردشگری بخصوص در فصول بهار و تابستان بواسطه طبیعت سرسبزش، همواره پذیرایی مسافران و گردشگران زیادی از مناطق مختلف استان ایلام و سایر استان های كشور است.

این منطقه تفریحی در جنوب غربی ایوان و در دامنه های كوه های شره زول قرار دارد و به لحاظ دارا بودن تنوع و پوشش گیاهی و داشتن باغ ها و شالیزارها، منظره ای زیبا پیش روی گردشگران طبیعت قرار داده كه چشم هر بیننده ای را به خود خیره می كند. چشمه های بیرون آمده از دل كوه، پارك های طبیعی، باغ های میوه و وجود انواع درختان میوه وحشی مثل تمشك در اطراف این روستای سرسبز باعث شده مقصد گردشگری بسیاری از مسافران نوروزی باشد. از دیگر زیبایی های جذاب و دیدنی این روستا اسكان پرندگان مهاجر از جمله لك لك های زیبا است كه بر روی درختان بلند روستا لانه كرده اند.

** دانوك ، طبیعتی كوهستانی با طراوتی بی نظیر

این دره یكی از دره های بسیار زیبا و بزرگ رشته كوه شرازول است كه در 15 كیلومتری جنوب غربی شهر ایوان قرار گرفته است.

این دره با داشتن طبیعت پوشیده از جنگل و چشمه آب بزرگی كه در آن جاری است مركز بسیار زیبای تفریحی منطقه است و از طرف جاده روستای كلان می توان به این دره زیبا دست یافت. باربری مشهد به ایوان -این دره دارای جانوران گوناگون وحشی كه وجود این جانوران وحشی همچون پلنگ و خرس بارها در این منطقه تایید شده است.

** منطقه تفریحی گردشگری ساحلی دهكده آبی كیان

در این مجموعه گردشگری تفریحی، امكانات قایق سواری در طول مسیر رودخانه و دریاچه سد كنگیر ایوان، بازدید از مناظر و چشم اندازهای اطراف فراهم شده كه مطمئنا لحظات بسیار خوشی برای خانواده ها ایجاد می كند.

علاوه بر این مناطق ذكر شده، شهرستان ایوان مناطق بكر، دیدنی و تاریخی بسیاری زیادی دارد، جاذبه های گردشگری كه در این فصل با فرشی از علفزارها و گلهای بهاری و جنگل های بلوط آراسته شده است چشم هر گردشگری را به سوی خود فرا می خواند. قبرستان هلوچ، كوه ها و جنگل های بلوط ، غار طلسم، غار انفجاری ایوان، منطقه دوبیران، دره كوریس، چشمه ها، چشمه سفید(چینی چرمگ)، جوب شهر (خرابه های شهر اریوخان) و مناطق دیدنی بسیار دیگر از جمله مناطق گردشگری شهرستان ایوان است. پارك جنگلی سراب، آبشار پلیه، منطقه پلنگ كنام و امامزاده سید عبداله و امامزاده حاجی حاضر از دیگر مناطق و آثار دیدنی و بكر این شهرستان است.

باربری مشهد به ایوان و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به ایوان - ایلام - سرابله - اركواز - آسمان آباد - چوار - پهله - بدره - شباب – دلگشا - آبدانان - دره شهر – مهران- دهلران را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top