باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

این برج در روستای قشلاق قارلوجا در كنار رود ارس واقع در مسیر راه خمارلو-اصلان دوز قرار گرفته و از یك بنای كوتاه هشت ضلعی تشكیل شده است.باربری مشهد به پارس آباد |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به پارس آبادحمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات اردبیل - بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر- مشكین شهر-خلخال-نمین-سرعین-گرمی وارد این صفحه شده اید.

باربری مشهد به پارس آباد– حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. موضوعات اردبیل - بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر- مشكین شهر-خلخال-نمین-سرعین-گرمی اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به پارس آباد و پرداختن به موضوعات اردبیل - بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر- مشكین شهر-خلخال-نمین-سرعین-گرمی توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به پارس آباددر مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

باربری مشهد به پارس آباد |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

جاذبه های دیدنی پارس آباد

برج سنگی قارلو جا

این برج در روستای قشلاق قارلوجا در كنار رود ارس واقع در مسیر راه خمارلو-اصلان دوز قرار گرفته و از یك بنای كوتاه هشت ضلعی تشكیل شده است.این بنا منسوب به قرن هفتم و هشتم هجری قمری است كه در دوره صفویه تعمیراتی در آن به عمل آمده است. باربری مشهد به پارس آباد -دیوار ها و گنبد های بنا تمامی از سنگ های تراش معمولی ساخته شده و زیر آن نیز سردابه ای وجود دارد كه احتمالا مدفن یكی از بزرگان ایلخانان مغول است.اضلاع برج ۱/۷۵ متر و از بلندی آن حدود ۵ متر باقی مانده است این برج از مناطق دیدنی پارس آباد است.

برج قارلوجا

در حاشیه جنوبی رودخانه ارس و فاصله ۱۵ كیلومتری مركز شهر یك روستا گردشگری به نام اولتان وجود دارد كه دارای محوطه‌های باستانی و ساحل زیبای رودخانه ارس است.

صنایع دستی

فرش بافی مهم‌ترین صنایع دستی پارس آباد منطقه است. عشایر و روستاییان منطقه مغان در استان اردبیل ورنی‌های نفیسی تولید می‌كنند كه نقش و نگارهای زیبای روی بدنه آن‌ها بیش تراز طبیعت منطقه و شیوه زندگی عشیره‌ای آن‌ها الهام گرفته‌است.

دریاچه شهرك شهید غفاری

یكی از جاذبه های این شهر دریاچه شهرك شهید غفاری است. باربری مشهد به پارس آباد -این دریاچه یكی از جاذبه های گردشگری منطقه محسوب می شود و سالانه دهها هزار نفر از دوستداران طبیعت از این دریاچه و جنگلها و مناظر و چشم اندازهای باصفا و سرسبز پیرامون آن دیدن می كنند.

این دریاچه در كنار شهرك شهید آیت الله غفاری و مجتمع بزرگ كشت و صنعت مغان در ۲۳ كیلومتری جنوب غربی شهر پارس آباد و كنار روستای اروج كندی قرار دارد و مساحت آن ۱۴۰ هكتار است.

در امتداد این دریاچه “چهل پله” قرار دارد كه با طبیعت جنگلی آن به جرات می توان گفت در تمام فصول پذیرای هزاران نفر از گردشگران و اهالی منطقه می باشد كه با توسعه پارك جنگلی و احداث مجتمع رفاهی و تفریحی در حاشیه این منطقه می توان پای مسافران و گردشگران زیادی را به این مكان باز كرد.

باربری مشهد به پارس آباد و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به پارس آباد - اردبیل - بیله سوار-اصلاندوز-جعفراباد-عنبران-بابك شهر-نیر- مشكین شهر-خلخال-نمین-سرعین-گرمی را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

 

Top