باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به میبد | حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه یزد- اردكان-بافق- مهریز-ابركوه-اشكذر-تفت-شاهدیه-هرات-زارچ-مروست-بهاباد-مهردشت-احمداباد| باربری مشهدباربری مشهد به میبد |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به میبدحمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات یزد- اردكان-بافق- مهریز-ابركوه-اشكذر-تفت-شاهدیه-هرات-زارچ-مروست-بهاباد-مهردشت-احمداباد وارد این صفحه شده ایید.

 باربری مشهد به میبد– حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. موضوعات یزد- اردكان-بافق- مهریز-ابركوه-اشكذر-تفت-شاهدیه-هرات-زارچ-مروست-بهاباد-مهردشت-احمداباد اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به میبد و پرداختن به موضوعات یزد- اردكان-بافق- مهریز-ابركوه-اشكذر-تفت-شاهدیه-هرات-زارچ-مروست-بهاباد-مهردشت-احمداباد توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به میبددر مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

میبد

میبد یكی از شهرهای زیبا و تاریخی استان یزد است. بناها و بافت تاریخی این شهر در كنار نارین قلعه هر گردشگری را به‌سمت بازدید از آن‌ها می‌كشاند.

طبق شواهد تاریخی، بنیاد اولیه میبد به دوران كهن تاریخ ایران می‌گردد. میبد، بر اساس یك افسانه، در روزگار كیومرث بنیان گذاشته شد. اولین ساكنان این سرزمین در نزدیكی رودخانه‌های قدیمی آن مستقر شدند. میبد یكی از نمونه‌های نادر شهرهای باستانی ایران است كه بسیاری از پدیده‌های شهری قدیم و بازمانده‌های بناهای كهن را می‌توان در آن تشخیص داد. كهن‌ترین سند هویت تاریخی و آغاز شهرسازی در یزد، «نارین قلعه» میبد است. در ادامه با برخی از دیدنی‌های میبد، این شهر تاریخی یزد آشنا خواهیم شد.

نارین قلعه (نارنج قلعه)

نارین قلعه مهم‌ترین بنای این میبد است كه یك قلعه تاریخی و قدیمی بوده و از خشت های قطور و بزرگ ساخته شده است. این خشت‌ها نشان از كهنگی و قدمت این قلعه دارند. این بنا متعلق به دوره ساسانیان است. باربری مشهد به میبد -قسمت‌های مختلف این قلعه بر سطح تپه‌ای در چهار طبقه قرار گرفته، به این شكل كه هر طبقه مشرف بر طبقه دیگر است. نارین قلعه میبد در ۸ مرداد ۱۳۵۴ ثبت ملی شده است.

باربری مشهد به میبد |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

كاروانسرای میبد

كاروانسرای میبد از كاروان‌سراهای سبك صفوی در میبد است كه به نظر می‌رسد روی جایگاه كاروانسرای قدیمی‌تری ساخته شده است. كاروانسرای میبد یكی از كامل‌ترین كاراونسراهای بین راهی در ایران است. این كاراونسرا بخش‌هایی مانند ساباط، ایوان بیرونی، هشتی ورودی، حیاط مركزی، حوض‌خانه و مهتابی، چهار هشتی زیبا و صد ایوان و اتاق برای استفاده‌ی كاروان‌ها دارد.

در حال حاضر اداره میراث فرهنگی میبد و كتابخانه مركز اسناد در بخشی از این بنا مستقر شده‌اند و سالن شرقی كاروان‌سرا نیز به موزه زیلوهای تاریخی میبد اختصاص داده شده است. سالن (سول) غربی كاروان‌سرا هم به‌عنوان رستوران سنتی و كافی‌شاپ استفاده می‌شود.

برج كبوترخانه

برج كبوترخانه در قدیم به‌عنوان جایگاهی برای حمایت از پرندگان بی پناه بوده و از كود پرندگان در این مكان، برای مصارف كشاورزی استفاده می‌شده است. برج كبوترخانه میبد در جنوب شرقی باروی قدیم میبد قرار دارد كه اكنون محل فرماندهی میبد است و از جاهای دیدنی میبد محسوب می‌شود. باربری مشهد به میبد - این برج از قسمت بیرونی به‌صورت مدور است و در قمست داخلی سه طبقه دارد كه هركدام هزاران لانه برای جلب كبوترها دارند.

مسجد جامع میبد

مسجد جامع میبد مجموعه‌ای از چند مسجد است. این مسجد از نوع مسجدهای ایوان‌دار در یزد است. قسمت‌های مختلف آن شامل صحن مركزی، ایوان بلند، شبستان‌های كناری (تابستانه) و شبستان‌های زمستانه (یا گرمخانه) است. مسجد جامع میبد در استان یزد، شهرستان میبد، بلوار امام و در میدان مركزی شارستان قدیم این شهر قرار دارد.

باربری مشهد به میبد و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به میبد - یزد- اردكان-بافق- مهریز-ابركوه-اشكذر-تفت-شاهدیه-هرات-زارچ-مروست-بهاباد-مهردشت-احمدابادرا جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

 

 

 

 

Top