باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به زابل | حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه زاهدان -ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج| باربری مشهدباربری مشهد به زابل |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

باربری مشهد به زابلحمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات زاهدان -ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج وارد این صفحه شده ایید.

باربری مشهد به زابل– حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. موضوعات زاهدان -ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

باربری مشهد به زابل و پرداختن به موضوعات زاهدان -ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت باربری مشهد به زابلدر مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

زابل

شهر زیبای زابل در استان سیستان و بلوچستان كه به‌عنوان وسیع‌ترین استان جنوب شرقی ایران شناخته می‌شود، قرار دارد. این شهر دارای پیشینه‌ای كهن و دارای آثار باستانی و جاذبه‌های گردشگری متعدد است كه هر سال میزبان جمع زیادی از مسافران و توریست‌های سراسر ایران و جهان است. از گذشته تا به امروز «زابل» را با نام‌های مختلفی خوانده‌اند كه می‌توان به «سگستان» یا «سجستان» و «نیمروز» اشاره كرد.

شهرستان امروزی زابل، در واقع زمین‌هایی با تپه‌هایی از سبزه‌زارها و رسوبات‌ دریایی در دروان گذشته بوده است كه بخشی از آن زمین‌ها در محل عبور رودخانه‌ «هیرمند» قرار داشت؛ اما بر اثر كاهش و تقلیل آب رودخانه، خشكی‌های پیرامون آن بیشتر شده و با وصل شدن به روستای «حسین آباد»، آبادی وسیعی به وجود آمده است. باربری مشهد به زابل - شاید تا آن موقع اسمی از «زابل» در جایی برده نمی‌شد تا اینكه پادگانی نظامی را تاسیس كرده و این منطقه دارای اهمیت و ارزش قابل توجهی شد. سرانجام در اوایل قرن ۱۴ و در سال ۱۳۱۴ هجری شمسی، نام «زابل» بر اساس مصوبه‌ هیئت وزران وقت، بر آن آبادی قرار گرفت.

باربری مشهد به زابل |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

۱. شهر سوخته

در فاصله‌ ۵۶ كیلومتری از شهرستان زابل، در حاشیه‌ جاده‌ زابل-زاهدان، یكی از ارزشمندترین میراث ایران كهن با قدمتی نزدیك به ۳۲۰۰ سال پیش از میلاد مسیح (ع) قرار دارد كه به «شهر سوخته» شهرت یافته است. این منطقه‌ تاریخی در هزاره‌ دوم و سوم پیش از میلاد، به همت مهاجرانی كه احتمالا از قسمت‌های مختلفی به آن مهاجرت كرده بودند، احداث شده است. باربری مشهد به زابل -علت نام‌گذاری این شهر به «شهر سوخته» به‌دلیل آتش‌سوزی است كه در بین سال‌های ۳۲۰۰ و ۲۷۵۰ پیش از میلاد و در دو دوره‌ زمانی مختلف، اتفاق افتاده است و متاسفانه كتبیه یا سندی كه نام اصلی این شهر باستانی را بازگو كند، كشف نشده است.

۲. قلعه رستم زابل

در ۷۰ كیلومتری شهرستان زابل، یكی دیگر از آثار تاریخی و ارزشمند ایران كهن قرار گرفته است كه به «قلعه رستم» شهرت دارد. میراثی باقی‌مانده از دوران اسلامی كه عنوان بزرگ‌ترین قلعه‌ این دوران در سرزمین زابل را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید كه ارزش و بزرگی این قلعه‌ تاریخی، افسانه‌ای بودن آن است. رستم پهلوان نامدار شاهنامه، شخصی است كه این قلعه را به وی نسبت می‌دهند. باربری مشهد به زابل -متاسفانه این اثر تاریخی بر اثر گذشت زمان و مشكلات جوی و همچنین تغییر مسیر رودخانه‌ هیرمند، به ویرانه‌ای تبدیل شده و تنها چهار برج، دروازه‌ ورودی، اسكلت‌بندی برخی از طاق‌ها، آب‌انبارها و تعداد دیگری از بناهای آن باقی‌مانده است. به نظر می‌رسد كه «قلعه رستم» حدود نیم قرن پیش، خالی از سكنه و متروكه شده است.

۳. آسبادهای حوض‌دار زابل

یكی دیگر از جاهای دیدنی زابل، «آسبادهای حوض‌دار» این شهرستان است كه در منطقه‌ «حوض‌دار» و در نزدیكی شهر سوخته قرار دارد.در واقع می‌توان، نمونه‌ای تحسین‌برانگیز از زندگی نظام‌مند ایران كهن در ۲۸۰۰ سال پیش را در نزدیكی و به فاصله‌ ۷ كیلومتری از شهر سوخته مشاهده كرد. شهری كهن كه به نظر می‌رسد از زمان حكومت ساسانیان تاسیس و تا دوران حكومت صفویان رونق داشت. این اثر ایران كهن كه در نزدیكی قلعه‌ قرار گرفته است، گواه از تمدنی غنی از این محل را كه حد فاصل بین سیستان و دیگر نقاط استان و استان‌های همجوار بوده است را به بازدیدكنندگان، می‌دهد.

باربری مشهد به زابل و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات باربری مشهد به زابل - زاهدان -ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top