باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

انواع ماشین های اسباب كشی | حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه ماشین اسباب كشی شیراز- اسباب كشی منزل- باربری و اسباب كشی- اسباب كشی با نیسان- اسباب كشی در كرونا- انواع ماشین های باربری- موسسه اسباب كشی- عكس اسباب كشی | باربری مشهدانواع ماشین های اسباب كشی |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

انواع ماشین های اسباب كشی حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و همچنین خدمات جانبی مانند بسته بندی كالا و اثاثیه منزل و اداری حمل بارهای سنگین و سایر خدمات حمل و نقل  تخصص باربری مشهد می باشد شما با جستجوی یكی از عبارات ماشین اسباب كشی شیراز- اسباب كشی منزل- باربری و اسباب كشی- اسباب كشی با نیسان- اسباب كشی در كرونا- انواع ماشین های باربری- موسسه اسباب كشی- عكس اسباب كشی  وارد این صفحه شده اید.

انواع ماشین های اسباب كشی – حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه معتبر و بار نامه معتبر تخصص شركت حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد می باشد. موضوعات ماشین اسباب كشی شیراز- اسباب كشی منزل- باربری و اسباب كشی- اسباب كشی با نیسان- اسباب كشی در كرونا- انواع ماشین های باربری- موسسه اسباب كشی- عكس اسباب كشی  اشاره شده در این مطلب می باشد . این مجموعه هم اكنون با داشتن صدها اكیپ مجهز و مستقر در سراسر شهر مشهد و حومه آماده سرویس دهی به شما همشهریان می باشد.

انواع ماشین های اسباب كشی  و پرداختن به موضوعات ماشین اسباب كشی شیراز- اسباب كشی منزل- باربری و اسباب كشی- اسباب كشی با نیسان- اسباب كشی در كرونا- انواع ماشین های باربری- موسسه اسباب كشی- عكس اسباب كشی  توسط مجموعه باربری مشهد صورت می گیرد كه دارای بیش از 10 سال حضور موفق در خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد تخفیف استثنایی 70 درصدی - كیفیت كار و تضمین خدمات ما جهت  اسباب كشی  در مشهد نشان از حسن نیت,  تخصص و سابقه درخشان این شركت می باشد.

انتخاب ماشین مناسب باربری و حمل بار

زمانی كه از اسباب كشی و حمل بار صحبت می كنیم باید بدانیم كه پس از انجام صحیح بسته بندی لوازم و وسایل و انتخاب یك باربری مطمئن، باید در انتخاب ماشین حمل بار و باربری نیز نهایت دقت را بخرج بدهیم. چرا كه یكی از فاكتورهایی كه در كاهش هزینه های باربری و افزایش سرعت جابجایی تاثیر گذار است انتخاب ماشینی است كه با نوع بار و مسیری است كه باید بین مبدا و مقصد طی شود متناسب باشد. انواع ماشین های اسباب كشی  -به همین علت قصد داریم تا در ادامه این مقاله از باربری مشهد به معرفی انواع ماشین حمل بار، كاربرد آنها و نكاتی كه برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید رعایت كنیم بپردازیم.

در انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید به این نكات توجه كنیم؟

 نوع بار و حجم آن : هر چه بار حجیم تر باشد به خودروی باربری بزرگتری برای حمل بار نیاز است. انتخاب وسیله نقلیه مناسب می تواند تعداد دفعات رفت و آمد شما را كمتر كند و در نتیجه اسباب كشی ارزان تری خواهید داشت.

 مسافتی كه قرار است برای حمل بار طی شود

 باربری در تهران است یا برای شهرستان

 ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار

نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد: معمولا برای فاصله های دور از وسایل نقلیه باربری بزرگ (مانند خاور اسباب كشی) استفاده می شود. این خودروها مناسب باربری های بین شهری هستند و معمولا در شهرهای بزرگ با محدودیت های ترافیكی مواجه هستند. وسایل نقلیه سبك تر مناسب جا به جایی درون شهری اند.

فصل اسباب كشی: این كه شما در چه فصلی قصد اسباب كشی دارید، انواع ماشین های اسباب كشی  - در انتخاب ماشین باربری تاثیر دارد. خاور اسباب كشی و كامیونت دارای كابین مسقف(فلزی، پارچه ای) هستند كه در شرایط جوی نامساعد مانند بارش برف و باران از بار شما مراقبت می كنند.

 

انواع ماشین حمل بار

در اتوبار ها و برای باربری به صورت كلی از 3 دسته ماشین زیر استفاده می شود:

1-   باربری با استفاده از ماشین های سبك : وانت – وانت پراید – وانت نیسان

2-   باربری با استفاده از ماشین های نیمه سنگین : كامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – كامیونت

3-   باربری با استفاده از ماشین های سنگین : تریلی – ترانزیت – ده تن – كفی – ترانزیت یخچالی – 20 تُن – چادری سه محور – كفی – كُمپرسی – تریلی تانكر فاو (Faw)  و..

انواع ماشین های اسباب كشی  |حمل بار از مشهد به سراسر كشور با ارزانترین قیمت همراه با بیمه نامه

ماشین حمل بار

جهت حمل بار و باربری داخل شهری مانند باربری در تهران عموما از ماشین های سبك و نیمه سنگین استفاده می شود. از ماشین های سنگین نیز برای باربری های خارج شهری استفاده می شود انواع ماشین های اسباب كشی  -چرا كه ماشین های سنگین و بزرگ اجازه تردد در داخل تهران و شهرهای دیگر را ندارند و تنها در ساعت های بخصوص (ساعت 22 تا 6 صبح) اجازه تردد در شهر ها را دارند.

در انتخاب ماشین باربری چه فاكتور هایی را باید در نظر بگیریم؟

ماشین باربری یكی از تجهیزات مهم مورد استفاده در اسباب كشی است. انتخاب ماشین اسباب كشی یا باربری باید هوشمندانه و با توجه به حجم و اندازه بار باشد. انواع ماشین های اسباب كشی  - اشتباه در انتخاب ماشین حمل بار می تواند دردسرهای اسباب كشی شما را افزایش دهد.

وزن بار برای ماشین باربری: هر نوع ماشین باربری، ظرفیت محدودی برای تحمل وزن بار دارد. بار زدن بیش از ظرفیت ماشین حمل بار می تواند خطر آفرین باشد. البته شركت های باربری تهران معمولا از انجام این كار خودداری می كنند. ظرفیت تحمل وزن مفید وانت بار در حدود 750 كیلوگرم، نیسان 1800 كیلوگرم و كامیونت مسقف اسباب كشی حدود 6000 كیلوگرم است.

موقعیت منزل جدید در اسباب كشی: موقعیت منزل جدید شما در انتخاب نوع ماشین حمل بار شما تاثیر گذار است. به عنوان مثال اگر منزل جدید شما در كوچه ای با عرض كم قرار داشته باشد، قطعا ماشین باربری بزرگ نمی تواند وارد آن شود. هر چه خودروی حمل بار در موقعیت نزدیك تری نسبت به خانه جدید پارك شود، انواع ماشین های اسباب كشی  - تخلیه و جا به جایی اثاثیه منزل ساده تر خواهد شد. نكته مهمی در اینجا وجود دارد این است كه اگر مسافت حمل بار تا منزل از حدی بیشتر شود، شركت های باربری هزینه اضافی برای شما در نظر می گیرند. بنابراین ماشین باربری مورد نظر خود را با توجه به موقعیت مكانی خانه جدید خود انتخاب كنید.

میزان بودجه و ماشین باربری: هزینه كرایه خودروهای سنگین از وسایل نقلیه سبك بیشتر است. بنابراین هنگام اسباب كشی به بودجه خود توجه داشته باشید. البته اگر بار شما حجم زیادی دارد بهتر است از ماشین باربری بزرگتر استفاده كنید تا هزینه اضافی بابت رفت و آمد های چندین باره نپردازید. البته هزینه برای یك اسباب كشی بدون دغدغه كاملا ارزش آن را دارد و شما میتوانید با خیالی آسوده اثاثیه خود را به منزل جدید خود جا به جا كنید.

انواع ماشین های اسباب كشی   و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاكید می نماییم كه ما در شركت باربری مشهد تمام تلاش خود را به كار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یكی از عبارات انواع ماشین های اسباب كشی  - ماشین اسباب كشی شیراز- اسباب كشی منزل- باربری و اسباب كشی- اسباب كشی با نیسان- اسباب كشی در كرونا- انواع ماشین های باربری- موسسه اسباب كشی- عكس اسباب كشی را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید ضمنا می توانید با یكی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاكید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد كه از طریق وب سایت به مجموعه باربری مشهد مراجعه می نمایید.

Top