باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به خرم آباد با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به بروجرد - درود - كوهدشت - الیگودرز - نور آباد - الشتر- ازنا - پلدختر - كونانی - معمولان - چقابل - اشترینان با انواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به خرم آباد | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به خرم آباد به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد خرم آباد دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به خرم آباد و تمام شهرهای بروجرد - درود - كوهدشت - الیگودرز - نور آباد - الشتر- ازنا - پلدختر - كونانی - معمولان - چقابل - اشترینان می باشد.ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به خرم آباد همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

 باربری مشهد به خرم آباد | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به خرم آباد همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به خرم آباد در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به خرم آباد و شهرهای بروجرد - درود - كوهدشت - الیگودرز - نور آباد - الشتر- ازنا - پلدختر - كونانی - معمولان - چقابل - اشترینان تخصص باربری مشهد به خرم آباد می باشد.

باربری مشهد به خرم آباد دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به خرم آباد و شهرهای بروجرد - درود - كوهدشت - الیگودرز - نور آباد - الشتر- ازنا - پلدختر - كونانی - معمولان - چقابل - اشترینان به همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به خرم آباد در نظر گرفته شده است.

خُرَّم‌آباد (به لری: خورمووه) بیست و سومین شهر پرجمعیت ایران و مركز استان لرستان است. جمعیت خرم‌آباد طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران، ۳۷۳٬۴۱۶ نفر بوده‌است. شهر در ارتفاع ۱۱۴۷٬۸ متری از سطح دریا و در میان دره‌های زاگرس قرار دارد. فاصله خرم‌آباد تا تهران ۴۹۰ كیلومتر است و به دلیل قرار گرفتن در مسیر تهران - جنوب دارای اهمیت ارتباطی و راهبردی است. آزادراه شماره پنج ایران از این شهر عبور می‌كند.

در محل كنونی خرم‌آباد از دوره ایلامیان شهری با نام خایدالو وجود داشته و شهر شاپورخواست به دستور شاپور دوم بر خرابه‌های آن و در حدود محل كنونی شهر ساخته شده‌است. آثار تاریخی به جای مانده نشان می‌دهد خرم‌آباد یكی از شهرهای مهم غرب ایران در دوره ساسانیان بوده و فلك‌الافلاك یا دژ شاپورخواست از آثار به جای مانده دوره ساسانیان نماد شهر است. خرم‌آباد همچنین یكی از پایتخت‌های هزاراسپیان و آل حسنویه بوده‌است.

جاذبه‌های گردشگری تاریخی و طبیعی متعددی در سطح شهر خرم‌آباد وجود دارد كه از آن جمله می‌توان به فلك‌الافلاك، مناره آجری، پل شاپوری، گرداب سنگی، سنگ نبشته، آرامگاه باباطاهر و دریاچه كیو اشاره كرد به‌طوری‌كه این شهر برای نخستین بار در ایران از سوی دفتر منطقه‌ای سازمان ملل به عنوان یك شهر نمونه گردشگری انتخاب شده‌است.

شهر خرم‌آباد دارای آب و هوایی مدیترانه‌ای با میزان بارندگی بسیار به ویژه در فصل‌های بهار و زمستان است و از این روی ششمین مركز استان پربارش در ایران محسوب می‌شود.

شهرداری خرم‌آباد در سال ۱۳۰۲ تأسیس و این شهر پس از جدایی استان لرستان از خوزستان در سال ۱۳۰۴ خورشیدی به عنوان مركز استان تعیین شد. مردم لر و لك در این شهر ساكن هستند و به‌طور كلی اهالی خرم‌آباد بخشی از مردم فیلی به‌شمار می‌آیند. زبان اصلی مردم این شهر لری خرم‌آبادی است.

وضعیت اشتغال در خرم‌آباد از شرایط چندان مطلوبی برخوردار نیست و نرخ بیكاری در بین سنین ۱۹ تا ۲۴ سال ۳۵/۵ درصد است. پتروشیمی خرم‌آباد و شركت صدر فولاد از جمله مهم‌ترین صنایع فعال در خرم‌آباد هستند.

این شهر دارای ده بیمارستان، پنج كتابخانهٔ عمومی، دو سینما، دوازده هتل، ده پارك درون‌شهری و شش مركز آموزش عالی است.

 باربری مشهد به خرم آباد | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به خرم آباد در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به خرم آباد و شهرهای بروجرد - درود - كوهدشت - الیگودرز - نور آباد - الشتر- ازنا - پلدختر - كونانی - معمولان - چقابل - اشترینان در نظر گرفته است لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به خرم آباد با ما تماس برقرار نمایید.

Top