باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به سنندج با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به سقز - مروه - كامیاران - مریوان - بانه - بیجار -دهگلان - دیواندره - سریش اباد - دلبران - كانی دینار با انواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به سنندج | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به سنندج  به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد سنندج  دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به سنندج  و تمام شهرهای سقز - مروه - كامیاران - مریوان - بانه - بیجار -دهگلان - دیواندره - سریش اباد - دلبران - كانی دینار می باشد.ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به سنندج  همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

باربری مشهد به سنندج  | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به سنندج  همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به سنندج  در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به سنندج  و شهرهای سقز - مروه - كامیاران - مریوان - بانه - بیجار -دهگلان - دیواندره - سریش اباد - دلبران - كانی دینار تخصص باربری مشهد به سنندج  می باشد.

باربری مشهد به سنندج  دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به سنندج  و شهرهای سقز - مروه - كامیاران - مریوان - بانه - بیجار -دهگلان - دیواندره - سریش اباد - دلبران - كانی دینار به همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به سنندج  در نظر گرفته شده است.

سَنَندَج (به كردی: سنە)، یكی از شهرهای كردستان ایران و بیست و یكمین شهر بزرگ ایران است. سنندج مركز استان كردستان در غرب ایران است كه در ارتفاع ۱٬۴۵۰ تا ۱٬۵۳۸ متری از سطح دریا و در منطقهٔ كوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای سرد و نیمه‌خشك دارد. این شهر از سمت غرب به كوه آبیدر، از سمت شمال به كوه شیخ معروف، از سمت جنوب به كوه سراج الدین، محدود شده‌است و در منطقه‌ای به وسعت ۶/۳۶۸۸ هكتار گسترده شده‌است. جمعیت این شهر بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسكن سال۱۳۹۵، برابر با ۴۱۲٫۷۶۷ نفر است.

سنندج در روز چهارشنبه ۸ آبان ماه ۱۳۹۸ توسط سازمان یونسكو به‌عنوان "شهر خلاق موسیقی" اعلام شد و در جمع ۲۴۶ شهر شبكه شهرهای خلاق جهانی یونسكو و همچنین ۴۸ شهر خلاق موسیقی جهان ثبت شد.

سنندج به لحاظ موقعیت جغرافیایی و فعالیت‌های شهرسازی عصر صفوی و قاجار، از بافت شهری سنتی با ارزشی برخوردار است كه بناهای مسكونی و عام‌المنفعه متعددی مانند حمام، مساجد و بازار در آن باقی مانده‌است؛ و دارای محدودهٔ بافت تاریخی فرهنگی با وسعتی معادل ۱۱۲ هكتار است.

در سنندج، زبان كردی به‌عنوان زبان مادری و زبان فارسی به‌عنوان زبان آموزش و مكاتبات رسمی، توسط اهالی شهرستان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سنندج، مركز استان كردستان با مساحت ۶/۳۶۸۸ هكتار در غرب ایران و در بخش جنوبی استان كردستان قرار دارد.

آب و هوای شهر سنندج سرد و نیمه خشك و متمایل به مرطوب است. در فصل بهار و تابستان هوای معتدل دارد. متوسط دمای سنندج در بهار ۱۵٬۲۰، در تابستان ۲۵٬۲۰، در پاییز ۱۰٫۴۰ و در زمستان ۱٫۶۰- درجهٔ سانتی‌گراد است. حداكثر دما در تیر حدود °۴۴ و حداقل آن در بهمن، °۱۳٫۵- درجهٔ سانتی‌گراد است. بارندگی سالانه به‌طور متوسط ۵۰۰ میلی‌متر بوده و حداكثر روزانه، ۶۱ میلی‌متر است.

 

 باربری مشهد به سنندج  | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به سنندج  در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به سنندج  و شهرهای سقز - مروه - كامیاران - مریوان - بانه - بیجار -دهگلان - دیواندره - سریش اباد - دلبران - كانی دینار و... در نظر گرفته است. لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به سنندج  با ما تماس برقرار نمایید.

 

Top