باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به بندرعباس با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به میناب - قشم - كیش - دهبارز - بندرلنگه - بندرجاسك - بندرخمیر - درگهان - پارسیان - بستك - هرمز - بندرپل با انواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به بندرعباس | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به بندرعباس به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد بندرعباس دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به بندرعباس و تمام شهرهای میناب - قشم - كیش - دهبارز - بندرلنگه - بندرجاسك - بندرخمیر - درگهان - پارسیان - بستك - هرمز - بندرپل می باشد.ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به بندرعباس همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

باربری مشهد به بندرعباس | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به بندرعباس همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به بندرعباس در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به بندرعباس و شهرهای میناب - قشم - كیش - دهبارز - بندرلنگه - بندرجاسك - بندرخمیر - درگهان - پارسیان - بستك - هرمز - بندرپل تخصص باربری مشهد به بندرعباس می باشد.

باربری مشهد به بندرعباس دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به بندرعباس و شهرهای میناب - قشم - كیش - دهبارز - بندرلنگه - بندرجاسك - بندرخمیر - درگهان - پارسیان - بستك - هرمز - بندرپل به همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به بندرعباس در نظر گرفته شده است.

بندرعباس مركز استان هرمزگان در جنوب ایران قرارگرفته است. شهر بندرعباس مركز شهرستان بندرعباس و یكی از نام‌های پیشین آن بندر گمبرون بوده كه با لشگر كشی شاه عباس یكم و بیرون راندن پرتغالی ها از ایران نامش به بندر عباس تغییر یافته است. بندرعباس بزرگترین بندر ایران است، علاوه بر آن مجتمع بندری شهید رجایی و بندر شهید باهنر به عنوان نقطه اتكای اقتصاد ایران در جهت جابه‌جایی كالا و نیز وجود كارخانه‌های متعدد و بزرگ صنعتی؛ بندرعباس را به شهری مهم در زمینهٔ بازرگانی و صنعت كشور و نیز منطقه مبدل كرده‌است.

فاصله بندرعباس تا تهران ۱۲۸۷ كیلومتر، تا تبریز ۱۸۰۰ كیلومتر ، تا اصفهان ۹۳۳ كیلومتر، تا شیراز ۵۷۷ كیلومتر و تا كرمان ۴۹۱ كیلومتر است. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان زیادی از اقصی نقاط ایران است و جمعیت این شهر در فصل‌های مختلف سال متفاوت است و همین شرایط موجب شده تا این شهر به یكی از مقصدهای گردشگری دریایی جنوب كشور تبدیل شود. در سال ۱۶۲۲ میلادی، سپاهیان شاه‌عباس با فرماندهی سردار ایرانی امام‌قلی خان توانستند پرتغالی‌ها را در جنوب شكست دهند و به افتخار این پیروزی گمبرون به بندرعباس تغییر نام یافت. شهردار كنونی شهر بندرعباس عباس امینی‌زاده است كه از شهریور ۱۳۹۲ تاكنون این مسئولیت را برعهده دارد. امام جمعه كنونی شهر بندرعباس محمد عبادی زاده است كه از تیر ۱۳۹۸ تاكنون این مسئولیت را برعهده دارد.

آب و هوای این شهر گرم و مرطوب است. به‌طور كلی در بندرعباس از نیمه آبان تا نیمه فروردین دارای آب‌وهوای مطبوعی است. ماه‌های اردیبهشت و خرداد هوا خشك، ماه‌های تیر تا مهر دارای آب و هوای مرطوب است. دمای هوای شهر بندرعباس در گرم‌ترین روزها به ۵۲ درجه سانتیگراد و در سردترین روزها به ۲درجه سانتیگراد می‌رسد. میانگین بارش بندرعباس در حدود ۲۰۰ میلی‌متر است.

بنادر تجاری

بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی، به عنوان نقطه اتكای بندرعباس در جهت جابه‌جایی كالا و سرمایه در اشكال مختلف، نتایج اقتصادی به سزایی برای استان هرمزگان به همراه داشته و بندرعباس را به منطقه ویژه اقتصادی معادن، فلزات، كشتی‌سازی و صادرات و واردات كالا تبدیل كرده‌است.

 باربری مشهد به بندرعباس | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به بندرعباس در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به بندرعباس و شهرهای میناب - قشم - كیش - دهبارز - بندرلنگه - بندرجاسك - بندرخمیر - درگهان - پارسیان - بستك - هرمز - بندرپل در نظر گرفته است لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به بندرعباس با ما تماس برقرار نمایید.

Top