باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به زاهدان با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج با انواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به زاهدان | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به زاهدان به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد زاهدان دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به زاهدان و تمام شهرهای زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج  می باشد.ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به زاهدان همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

باربری مشهد به زاهدان | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به زاهدان همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به زاهدان در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به زاهدان و شهرهای زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج  تخصص باربری مشهد به زاهدان می باشد.

باربری مشهد به زاهدان دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به زاهدان و شهرهای زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج  به همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به زاهدان در نظر گرفته شده است

زاهدان یكی از كلان‌شهرهای ایران و مركز استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در منطقهٔ بلوچستان قرار دارد. نام پیشین شهر «دزدآب» بوده كه در زمان رضا شاه به «زاهدان» تغییر یافته‌است. زاهدان از سمت شمال به شهرستان هامون و، از سمت جنوب به شهرستان خاش، از سمت شرق به كشورهای افغانستان و پاكستان و از سمت غرب به شهرستان فهرج منتهی می‌شود. آب و هوای زاهدان در بیشتر روزهای سال گرم و خشك است. شب‌های تابستان آب و هوای این شهر رو به سردی می‌گراید. آب آشامیدنی زاهدان لوله‌كشی آب شیرین است و از طریق انتقال آب از شهرستان هامون تأمین می‌گردد. زاهدان به جهت مرزی بودن، از موقعیت استراتژیك جغرافیایی و تجاری و نظامی و شرایط خاص برخوردار است؛ به گونه‌ای كه از یك‌سو راه‌آهن پاكستان كه از مرز میرجاوه وارد ایران می‌شود و از سوی دیگر راه‌آهن سراسری ایران به این شهر منتهی می‌شود؛ و از سوی دیگر در نزدیكی به میل سه جانبهٔ ایران و پاكستان و افغانستان قرار دارد.

موقعیت جغرافیایی

زاهدان شهری نوبنیاد است كه در ۵۱۷ كیلومتری شرق شهركرمان و نیز در نزدیكی كشور پاكستان واقع شده‌است. این شهر از طریق راه زمینی از سمت شمال به مشهد و از سمت جنوب به چابهار مرتبط شده و هم‌چنین دارای ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه بین‌المللی است. زاهدان از لحاظ مختصات جغرافیایی در ۶۰ درجه و ۵۱ دقیقه و ۲۵ ثانیهٔ طول شرقی و ۲۹ درجه و ۳۰ دقیقه و ۴۵ ثانیهٔ عرض شمالی واقع شده‌است. اختلاف زمان زاهدان با تهران ۳۶+ دقیقه و با گرینویچ ۲۴۶+ دقیقه‌است.

مردم‌شناسی

امروزه تركیب عمده قومیتی این شهر را نیمی بلوچ و نیمی فارس تشكیل می‌دهد. اقوام این شهر سیستانی و بلوچ و همچنین یزدی‌ها، بیرجندی‌ها، كرمانی‌ها، مهاجرانی از آذربایجان و سیكهای هندی و افغانستانی ها تشكیل می‌دهند. اعتماد السلطنه می‌گوید از دیرباز بیش تر جمعیت این منطقه از ایلات بلوچ تشكیل می‌شد.

در اوایل دوره قاجار اولین ساكنان دزآپ گروهی از بلوچها بودند كه به تدریج سازمان ایلی خود را در این منطقه استوار كردند.

زبان بلوچ های زاهدان زبان بلوچی با گویش سرحدی بوده و همچنین زنان و مردان بلوچ پوشش مخصوص به خود كه به لباس بلوچی مشهور است را بر تن دارند.

باربری مشهد به زاهدان | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به زاهدان در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به زاهدان و شهرهای زابل - ایرانشهر - چابهار - سراوان - خاش - كنارك - جالق - نیك شهر - پیشین- سوران - زهك – فنوج  در نظر گرفته است لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به زاهدان با ما تماس برقرار نمایید.

Top