باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به رشت با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به بندر انزلی - لاهیجان - لنگرود - هشتپر - آستارا - صومعه سرا - آستانه اشرفیه - رودسر - فومن - خمام - سیاهكل – رضوانشهر با انواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به رشت | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به رشت به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد رشت دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به رشت و تمام شهرهای بندر انزلی - لاهیجان - لنگرود - هشتپر - آستارا - صومعه سرا - آستانه اشرفیه - رودسر - فومن - خمام - سیاهكل – رضوانشهر  می باشد.ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به رشت همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

باربری مشهد به رشت | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به رشت همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به رشت در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به رشت و شهرهای بندر انزلی - لاهیجان - لنگرود - هشتپر - آستارا - صومعه سرا - آستانه اشرفیه - رودسر - فومن - خمام - سیاهكل – رضوانشهر  تخصص باربری مشهد به رشت می باشد.

باربری مشهد به رشت دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به رشت و شهرهای بندر انزلی - لاهیجان - لنگرود - هشتپر - آستارا - صومعه سرا - آستانه اشرفیه - رودسر - فومن - خمام - سیاهكل – رضوانشهر  به همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به رشت در نظر گرفته شده است

رشت (به گیلكی: رٚشت) یكی از كلان‌شهرهای ایران،مركز استان گیلان در شمال ایران، و مركز شهرستان رشت است و مادر شهر استان گیلان و بخش‌هایی از استان‌های همجوار است. از رشت به عنوان شهر همیشه بیدار یاد می‌كنند. این كلانشهر همچنین پرجمعیت‌ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیهٔ دریای كاسپین و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر گیلك‌نشین جهان، بزرگترین سكونت گاه سواحل جنوبی دریای خزر محسوب می‌شود. در تابستان ۱۳۹۲، رشت سومین شهر بازدید شده توسط گردشگران در ایران بود.

بر اساس سرشماری رسمی سال ۱۳۹۵، جمعیت شهر رشت تعداد ۶۷۶٬۹۹۱ نفر است. جمعیت شناور ثابت روزانهٔ شهر رشت به‌عنوان مادرشهر استان گیلان بالغ بر ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر است. جمعیت این شهر در تعطیلات و ماه‌های گردگشری سال بالغ بر دومیلیون نفراست.رشت فشرده‌ترین شهر ایران به لحاظ نسبت جمعیت به وسعت است و ازلحاظ نسبت جمعیت در روز و شب نیز رتبه نخست كشور را دارد.

 در شهر رشت لهجه‌های گوناگون از گویش بیه‌پس زبان گیلكی توسط مردم تكلم می‌شود.

 آب و هوای رشت ازجمله آب و هوای معتدل كاسپین و شبه مدیترانه‌ای است كه دارای تابستان‌های گرم و شرجی و زمستان‌های سرد و مرطوب است. همچنین شهر رشت دارای رتبهٔ اول میزان بارش مراكز استان‌های ایران و به شهر باران های نقره ای مشهور است.

رشت بیش از ۴٬۵ قرن پیش مركز گیلان شد و  در گذشته، مركز استان یكم ایران بوده‌است. همچنین این شهر نقشی كلیدی در بزنگاه‌های تاریخ ایران مانند انقلاب مشروطه، جنبش جنگل و انقلاب ۱۳۵۷ ایران داشت و با توجه به فرهنگ مردم آن و قرار گرفتن در جاده راه ابریشم از دیرباز به عنوان مركز تجارت شمال همواره به عنوان دروازه تمدن مدرن از آن یاد می‌شود. و دارای پیشینه‌ای درخشان در عرصه مبادلات خارجی بوده‌است.

این شهر در سال ۲۰۱۵ به شبكه شهرهای خلاق جهان به عنوان شهر خلاق خوراك‌شناسی زیر نظر یونسكو پیوست. براساس استانداردهای یونسكو شهر خلاق، شهری است كه از نوآوری و توانمندی‌های شهروندان در توسعه پایدار شهری استفاده می‌كند. رشت تنها شهر ایران به همراه ۱۸ شهر دیگر جهان است كه در زمینه خوراك‌شناسی در یونسكو ثبت شد.

امروزه شهر رشت یكی از قطب‌های كشاورزی در سطح كشور محسوب می‌شود. رشت یكی از قطب‌های تولید برنج ایران، تولیدكنندهٔ بزرگ فولاد و قطب تولید نانو داروهای ضد سرطان كشور یكی از مهم‌ترین شهرهای ایران است. از سال ۱۳۹۴ خورشیدی با تلاش‌های بی‌وقفهٔ مردم و پشتیبانی شهرداری رشت، روز ۱۲ دی با عنوان روز رشت به ثبت رسید. تاریخ میلادی دوم ژانویه روز رشت (شهر باران‌های نقره ای).

باربری مشهد به رشت | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به رشت در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به رشت و شهرهای بندر انزلی - لاهیجان - لنگرود - هشتپر - آستارا - صومعه سرا - آستانه اشرفیه - رودسر - فومن - خمام - سیاهكل – رضوانشهر  در نظر گرفته است لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به رشت با ما تماس برقرار نمایید.

Top