باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به كرمان با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به سیرجان -رفسنجان - جیرفت - بم - زرند - كهنوج - شهربابك - بافت - بردسیر- بروات- راور- محمدآباد با انواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به كرمان | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به كرمان به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد كرمان دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به كرمان و تمام شهرهای سیرجان -رفسنجان - جیرفت - بم - زرند - كهنوج - شهربابك - بافت - بردسیر- بروات- راور- محمدآباد  می باشد.ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به كرمان همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

باربری مشهد به كرمان | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به كرمان همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به كرمان در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به كرمان و شهرهای سیرجان -رفسنجان - جیرفت - بم - زرند - كهنوج - شهربابك - بافت - بردسیر- بروات- راور- محمدآباد  تخصص باربری مشهد به كرمان می باشد.

باربری مشهد به كرمان دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به كرمان و شهرهای سیرجان -رفسنجان - جیرفت - بم - زرند - كهنوج - شهربابك - بافت - بردسیر- بروات- راور- محمدآباد  به همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به كرمان در نظر گرفته شده است

كرمان نام منطقه‌ای در پارسی باستان: كارمانیا(كارمانا) یكی از كلانشهرهای ایران و مركز استان كرمان پهناورترین استان ایران درجنوب شرقی این كشور واقع است. جمعیت این شهر طبق سرشماری بر اساس آمار سال ۹۵ معادل ۷۳۸٬۷۲۴ نفر بوده‌است. كرمان یكی از پنج شهر تاریخی ایران است. كرمان یكی از قطبهای عمل‌های سخت پزشكی پیوند اعضا در ایران است.وسعت شهر كرمان حدود ۲۴۰ كیلومتر مربع است و به دلیل وسعت شهری و جمعیت، این شهر جزو كلانشهرهای ایران طبقه‌بندی شده‌است. حاشیه‌نشینی مهم‌ترین مشكل شهر كرمان است.كرمان به عنوان پایلوت دولت الكترونیك انتخاب شده‌است و در برنامه‌های توسعه كشور باید به شهری الكترونیكی تبدیل شود. شهر كرمان با ۱۷۶۰ متر ارتفاع از سطح دریا، چهارمین مركز استان مرتفع در ایران به شمار می آید .

ریشه نام كرمان

كرمان در گذشته نام‌های دیگری چون كجاران (بم)، كرمانیا، كارمانا و گواشیر داشته‌است. نام كرمان را در كتیبه‌های داریوش می‌توان دید. در آنجا كرمان نام ناحیه‌ای است كه از آن چوب یاك برای كاخ‌های هخامنشی حمل می‌شود. نوشته‌های یونانی هم آن را كرمان خوانده و مردم كرمان را تیره‌ای از پارسیان گفته‌اند. از ریشه كر (كر به اوستا و كری به سانسكریت) چندین واژهٔ سانسكریت در دست است و بر این مبنا چند فرض در رابطه با معنای واژهٔ كرمان در دست است:

در كتاب شاهنامه فردوسی در بخش پادشاهی اشكانیان از كرمان با نام كجاران (بم) یاد شده‌است و دلیل تغییر نام آن به كرمان اینگونه در بیتی آورده شده‌است:

«چو یك چند بگذشت بر هفتواد بر آواز آن كرم كرمان نهاد»

كرمن به معنی كار و كوشش و وظیفه و نیز كاركن و كوشا، كرمینه به معنی ماهر و استاد، كرمان بندا به معنی كاربنده یا وظیفه‌شناس و واژه‌های دیگر كه از كرمان ساخته شده‌اند، همه معنی كار و كوشش را می‌رسانند و بنابراین كرمان به معنای سرزمین كوشش و كار است.

ریشهٔ دیگر كر كه به اوستایی «كر» به سانسكریت «كری» تلفظ می‌شود و به معنی بریدن و كشتن و جنگیدن است و واژه‌های كارد، پیكار و كارزار نیز از آن است كه بر این مبنا كرمان به معنای سرزمین جنگ و پیكار است.

فرض سوم این است كه كرمان واژه‌ای اسطوره‌ای است و از واژهٔ كریمان پدر نریمان گرفته شده‌است. چنان‌كه در فرهنگ آنندراج می‌خوانیم: كریمان پدر نریمان آن شهر را به نام خود بنا نهاده. بر این مبنا باید فرض كرد كه در اوستا و سانسكریت، كرمان به معنای كوشا، و نریمان به معنای مردانه باشد.

به باور فریدون جنیدی پژوهشگر زبان‌های باستانی و ایران‌شناس، واژهٔ كرمان از كِر به معنای كوه و مان (پسوند مكان) تشكیل شده و به معنای سرزمین كوهستانی است كه با توجه به موقعیت كوهستانی شهر و استان كرمان بیش از دیگر فرضیه‌ها مقرون به واقعیت می‌نماید

موقعیت جغرافیایی و تقسیمات سیاسی

استان كرمان در جنوب شرقی فلات مركزی و بین ۵۳ درجه و ۲۶ دقیقه تا ۵۹ درجه و ۲۹ دقیقه طول شرقی و ۲۵ درجه و ۵۵ دقیقه تا ۳۲ درجه عرض شمالی قرار دارد. این استان از شمال به استان‌های خراسان جنوبی و استان یزد، از شرق به استان سیستان و بلوچستان، از غرب به استان فارس و از جنوب به استان هرمزگان محدود می‌شود. مساحت استان كرمان در سال ۱۳۸۸ معادل ۱۸۳٫۱۹۳ كیلومتر مربع بوده و از لحاظ وسعت بزرگ‌ترین و پهناورترین استان كشور به حساب می‌آید. این استان در تقسیمات كشوری سابق ایران استان شماره ۸ كشور بود.

باربری مشهد به كرمان | ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به كرمان در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به كرمان و شهرهای سیرجان -رفسنجان - جیرفت - بم - زرند - كهنوج - شهربابك - بافت - بردسیر- بروات- راور- محمدآباد  در نظر گرفته است لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به كرمان با ما تماس برقرار نمایید.

Top