باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به كرمانشاه با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به كرمانشاه-اسلام اباد غرب-جوانرود- كنگاور-سرپل ذهاب-سنقر-هرسین-صحنه-پاوه-روانسر-گیلانغرب-قصرشیرین-تازه اباد-كرند غرب-بیستون-گهواره-نودشه-ازگله-نوسودانواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به كرمانشاه| ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به كرمانشاه به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد كرمانشاه دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به كرمانشاه و تمام شهرهای كرمانشاه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط-محمدیارمیباشد. ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به كرمانشاه همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

باربری مشهد به كرمانشاه| ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به كرمانشاه-  همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به كرمانشاه در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به كرمانشاهو شهرهای كرمانشاه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیار تخصص باربری مشهد به كرمانشاه می باشد.

باربری مشهد به كرمانشاه- دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به كرمانشاه و شهرهای كرمانشاه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیار به همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به كرمانشاه در نظر گرفته شده است

یكی از كلان‌شهرهای ایران، مركز استان آذربایجان غربی و شهرستان كرمانشاه در شمال غربی ایران كه در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. كرمانشاه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه كرمانشاه، در دامنه كوه سیر و در میان دشت كرمانشاه قرار گرفته‌است. هوای كرمانشاه در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان سرد است.

در سده‌های گذشته رخدادها و حوادث متعددی از قبیل اشغال توسط عثمانی‌ها و روس‌ها را تجربه كرده‌است. این شهر به سبب موقعیت مناسب كه در میان شاه‌راه ارتباطی قفقاز، میان‌رودان و آسیای صغیر داشته در گذشته از مراكز تجاری منطقه به‌شمار می‌رفته‌است. نقل مهم‌ترین سوغات كرمانشاه است.

كرمانشاه به عنوان شهر دارای اولین بیمارستان به شیوه نوین، نخستین مركز آموزش پزشكی، اولین مدرسه به شیوه نوین، اولین شبكه تلویزیون محلی، اولین نشریه محلی در ایران، پایتخت والیبال ایران، دومین شهر پرترافیك ایران شناخته می‌شود. دارالنشاط ، پاریس ایران ، شهر آب ، شهر ادیان، مذاهب و اقوام از القاب كرمانشاه است. كرمانشاه مدتی در دوره پهلوی به رضائیه تغییر نام داد.

رودخانه شهرچای یا برده سور از دره بیقار تركیه سرچشمه می‌گیرد و پس از عبور از ناحیه كوهستانی دشت كرمانشاه از میان شهر عبور می‌كند و به دریاچه كرمانشاه می‌ریزد.

آب و هوا

آب وهوای كرمانشاه از نوع مدیترانه‌ای با باران بهاره

آب و هوای كرمانشاه با متوسط درجه حرارت ۸/۹ درجه سانتی‌گراد در تابستان تقریباً گرم و در زمستان سرد است. دوره بارندگی از اواخر مهر و ابتدای آبان شروع شده و تا خرداد ادامه دارد. میانگین دوره بارش ۹۳ روزه در كرمانشاه ۳۶۰ میلی‌متر و میانگین بارش بلندمدت كرمانشاه ۲۳۸/۲ میلی‌متر است. روزهای یخبندان كرمانشاه در آبان ۱۹ روز، در آذر ۲۷ روز، در دی ۳۰ روز، در بهمن ۲۸ روز، در اسفند ۱۴ روز و در فروردین ۶ روز است. در مجموع ۱۲۰ روز از سال در كرمانشاه یخبندان است. میانگین سرعت باد در كرمانشاه ۱۰/۵ متر بر ثانیه است؛ كه اردیبهشت و اسفند با ۱۶ متر بر ثانیه حداكثر سرعت باد و دی و بهمن با ۷ متر بر ثانیه حداقل سرعت باد را دارند.

 باربری مشهد به كرمانشاه- در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به كرمانشاهو شهرهای كرمانشاه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیار در نظر گرفته است .لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به كرمانشاه با ما تماس برقرار نمایید.

 

Top