باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد به ارومیه با ارزانترین تعرفه و نرخنامه آماده اثاث كشی منزل و اداری از مشهد به ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیاربا انواع خاور مسقف نیسان كامیون كامیونت تریلی و ده چرخ در خدمت شما می باشد.باربری مشهد به ارومیه| ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به ارومیه به عنوان یكی از بزرگترین شركت های باربری مشهد ارومیه دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به ارومیه و تمام شهرهای ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیارمی باشد.ضمنا ما كلیه خدمات خود را از جمله حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای –  بسته بندی كالا – حمل بارهای سنگین و باز بسته نمودن انواع نصبیات را با سرعت، و 100% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم مجموعه باربری مشهد به ارومیه همواره سعی نموده است با همكاری كارگران با سابقه متعهد با اخلاق و بدون حاشیه كار سروس دهی و خدمات دهی را بر پایه رضایتمندی مشتریان خود انجام دهد.

باربری مشهد به ارومیه| ارزانترین تعرفه و نرخنامه با 10سال سابقه|خاور

باربری مشهد به ارومیه-  همچنین افتخار خود می داند كه در ارائه خدمات اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به ارومیه در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت كسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با تخفیف 70% با یكی از شماره این شركت تماس برقرار نمایید. حمل بار و اثاثیه منزل و ادرای از مشهد به ارومیه و شهرهای ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیارتخصص باربری مشهد به ارومیه می باشد.

باربری مشهد به ارومیه- دارای انواع خودرو سبك و سنگین نیسان وانت خاور مسقف خاور روبار و كامیونت برای مسیر مشهد به ارومیه و شهرهای ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیاربه همراه كارگران ماهر می باشد همچنین تا 70% تخفیف برای مسیر مشهد به ارومیه در نظر گرفته شده است

یكی از كلان‌شهرهای ایران، مركز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران كه در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. ارومیه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه ارومیه، در دامنه كوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار گرفته‌است. هوای ارومیه در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان سرد است.

در سده‌های گذشته رخدادها و حوادث متعددی از قبیل اشغال توسط عثمانی‌ها و روس‌ها را تجربه كرده‌است. این شهر به سبب موقعیت مناسب كه در میان شاه‌راه ارتباطی قفقاز، میان‌رودان و آسیای صغیر داشته در گذشته از مراكز تجاری منطقه به‌شمار می‌رفته‌است. نقل مهم‌ترین سوغات ارومیه است.

ارومیه به عنوان شهر دارای اولین بیمارستان به شیوه نوین، نخستین مركز آموزش پزشكی، اولین مدرسه به شیوه نوین، اولین شبكه تلویزیون محلی، اولین نشریه محلی در ایران، پایتخت والیبال ایران، دومین شهر پرترافیك ایران شناخته می‌شود. دارالنشاط ، پاریس ایران ، شهر آب ، شهر ادیان، مذاهب و اقوام از القاب ارومیه است. ارومیه مدتی در دوره پهلوی به رضائیه تغییر نام داد.

رودخانه شهرچای یا برده سور از دره بیقار تركیه سرچشمه می‌گیرد و پس از عبور از ناحیه كوهستانی دشت ارومیه از میان شهر عبور می‌كند و به دریاچه ارومیه می‌ریزد.

آب وهوای ارومیه از نوع مدیترانه‌ای با باران بهاره

آب و هوای ارومیه با متوسط درجه حرارت ۸/۹ درجه سانتی‌گراد در تابستان تقریباً گرم و در زمستان سرد است. دوره بارندگی از اواخر مهر و ابتدای آبان شروع شده و تا خرداد ادامه دارد. میانگین دوره بارش ۹۳ روزه در ارومیه ۳۶۰ میلی‌متر و میانگین بارش بلندمدت ارومیه ۲۳۸/۲ میلی‌متر است. روزهای یخبندان ارومیه در آبان ۱۹ روز، در آذر ۲۷ روز، در دی ۳۰ روز، در بهمن ۲۸ روز، در اسفند ۱۴ روز و در فروردین ۶ روز است. در مجموع ۱۲۰ روز از سال در ارومیه یخبندان است. میانگین سرعت باد در ارومیه ۱۰/۵ متر بر ثانیه است؛ كه اردیبهشت و اسفند با ۱۶ متر بر ثانیه حداكثر سرعت باد و دی و بهمن با ۷ متر بر ثانیه حداقل سرعت باد را دارند.

 باربری مشهد به ارومیه- در پایان مجددا تاكید می نماید كه تخفیفات بسیار خوب و ویژه ایی را به صورت دایمی برای تمام مسیرهای مشهد به ارومیهو شهرهای ارومیه-خوی-بوكان-مهاباد-میاندواب-سلماس-پیرانشهر-نقده-تكاب-ماكو-سردشت-اشنویه-بازرگان-پلدشت-شوط -محمدیاردر نظر گرفته است .لطفا جهت دریافت لیست قیمت با تخفیف استثنایی برای مسیر مشهد به ارومیه با ما تماس برقرار نمایید.

Top