باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد خرم آباد ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری حال حاضر در مشهد می باشد از تمام نقاط و نواحی شهر مشهد آماده اثاث كشی و اسباب كسی به خرم آباد می باشد كه دارای كارگران ماهر و بارچین های حرفه ای بوده و در تمام ساعات شبانه روز زیر قیمت اتحادیه سرویس دهی می نماید.باربری مشهد خرم آباد ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری مشهد

باربری مشهد خرم آباد ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری مشهد می باشد ما در مجموعه عظیم باربری مشهد به خرم آباد و تمامی شهرهای استان لرستان با افتخار اعلام می نماییم كه با 70% تخفیف و زیر قیمت اتحادیه آماده سرویس دهی از تمام مناطق و محلات مشهد به شهر خرم آباد می باشیم. بنابراین اگر می خواهید ارزان مطمئن و بدون دغدغه كالا و اثاثیه منزل و اداری خود را به لرستان ارسال و حمل نمایید ما در مجموعه باربری مشهد كه عضو مجاز اتحادیه می باشد در خدمت شما می باشیم.
باربری مشهد خرم آباد ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری در شهر مشهد می باشد كه با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و بی وقفه توانسته است مورد اعتماد همشهریان عزیز قرار گیرد  اگر می خواهید از مشهد به استان لرستان و شهر خرم آباد اثاث كشی و كالای اداری و تجاری ارسال نمایید ما در خدمت شما خواهیم بود.
باربری مشهد به خرم آباد نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : خرم آباد بیست و سومین شهر پرجمعیت ایران و مركز استان لرستان است. جمعیت خرم آباد طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران، ۳۷۳٬۴۱۶ نفر بوده‌است. شهر در ارتفاع ۱۱۴۷٬۸ متری از سطح دریا و در میان دره‌های زاگرس قرار دارد. فاصله خرم آباد تا تهران ۴۹۰ كیلومتر است و به دلیل قرار گرفتن در مسیر تهران - جنوب دارای اهمیت ارتباطی و راهبردی است.
باربری مشهد به بروجرد نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : بُروجـِرد مركز شهرستان بروجرد، دومین شهر پرجمعیت استان لرستان و سی و نهمین شهر پرجمعیت ایران است. این شهر در شمال دشت حاصلخیز سیلاخور قرار گرفته و قله‌های مرتفع گرّین از مجموعه رشته كوه‌های زاگرس، شمال غربی تا جنوب شرقی آن را دربر گرفته‌اند.
باربری مشهد به دورود نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : دورود یكی از شهرهای استان لرستان و مركز شهرستان دورود است. دورود از نظر جمعیت بعد از خرم آباد و بروجرد سومین شهر پرجمعیت لرستان و هشتادمین شهر پر جمعیت ایران است. جمعیت شهرستان دورود طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران، برابر با ۲۴۱۳۴۵ نفر گزارش شده‌است و از این بین، جمعیت شهر دورود برابر با ۱۲۱٬۶۳۸ بوده‌است. دورود در دامنه رشته كوه زاگرس و در كنار اشترانكوه قرار گرفته‌است.
باربری مشهد به الیگودرز نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : اَلیگودَرز مركز شهرستان الیگودرز و در شرق استان لرستان و با جمعیت ۹۰٬۷۹۹ در سال ۱۳۹۵ بعد از خرم آباد، بروجرد و دورود و كوهدشت پنجمین شهر پرجمعیت لرستان است. شهر الیگودرز در دامنه كوهستانی و با آب و هوایی سرد در زمستان و مطلوب و معتدل در بهار و تابستان شرق استان لرستان است؛ همچنین، از شهرهای مرتفع و مناطق سردسیر ایران است.دیرینگی آن به بیش از ۷۰۰ سال می‌رسد. الیگودرز در گذشته از چهار محلهٔ ورزندان، مجیان، ده تیرانی و ده محمدرضا تشكیل شده بود هرچند كه توسعه اخیر شهر این مرز بندی را نامحسوس كرده‌است. این شهر از سال ۱۳۳۹ دارای نماینده در مجلس شورای ملی می‌باشد.
باربری مشهد به كوهدشت نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : كوهدَشت یكی از شهرهای استان لرستان است كه در غرب این استان قرار گرفته و آب و هوای معتدل كوهستانی دارد. این شهر مركز شهرستان كوهدشت است.
باربری مشهد به نورآباد نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : نورآباد شهری است در شمال غرب استان لرستان. این شهر مركز شهرستان دلفان است و آب و هوایی سرد و كوهستانی و طبیعتی زیبا برای گردشگری دارد. این شهر یكی از شهرهای مرتفع ایران با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا است كه در سال ۱۳۶۴ از بخشداری به فرمانداری ارتقاء یافت. همچنین نام قدیمی این شهر بوده‌است. از مناطق دیدنی و زیارتی آن می‌توان به مهراب كوه افسانه‌ای، آرامگاه امامزاده ابراهیم ، امامزاده پیرمحمد اشاره كرد. نورباد به شهر مفرغ باستانی معروف است.
باربری مشهد به ازنا نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : ازنا یكی از شهرهای استان لرستان واقع در خاور این استان است كه دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی می‌باشد. در سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر ۴۷٬۴۸۹ نفر و هفتمین شهر لرستان از نظر جمعیت است.
باربری مشهد به الشتر نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : اَلِشتَر یكی از شهرهای استان لرستان است. این شهر مركز شهرستان سلسله در شمال استان لرستان در غرب ایران است.
باربری مشهد به پلدختر نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان لرستان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : پُلدُختَر شهری است در جنوب استان لرستان و بر سر راه قدیم تهران - جنوب قرار داشت اما اكنون جادهٔ تهران - جنوب از شهر خرم آباد به واسطهٔ آزادراه خرم زال، به جنوب متصل شده‌است. این شهر مركز شهرستان پلدختر است. شهرت این شهر به خاطر وجود پل‌های باستانی و اهمیت ارتباطی آن است. شهر پلدختر در ۱۰۰ كیلومتری جنوب باختری خرم آباد واقع شده‌است.


 

Top