باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد رشت ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری حال حاضر در مشهد می باشد از تمام نقاط و نواحی شهر مشهد آماده اثاث كشی و اسباب كسی به رشت می باشد كه دارای كارگران ماهر و بارچین های حرفه ای بوده و در تمام ساعات شبانه روز زیر قیمت اتحادیه سرویس دهی می نماید.باربری مشهد رشت ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری مشهد

باربری مشهد رشت ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری مشهد می باشد ما در مجموعه عظیم باربری مشهد به رشت و تمامی شهرهای استان گیلان با افتخار اعلام می نماییم كه با 70% تخفیف و زیر قیمت اتحادیه آماده سرویس دهی از تمام مناطق و محلات مشهد به شهر رشت می باشیم. بنابراین اگر می خواهید ارزان مطمئن و بدون دغدغه كالا و اثاثیه منزل و اداری خود را به گیلان ارسال و حمل نمایید ما در مجموعه باربری مشهد كه عضو مجاز اتحادیه می باشد در خدمت شما می باشیم.

باربری مشهد رشت ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری در شهر مشهد می باشد كه با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و بی وقفه توانسته است مورد اعتماد همشهریان عزیز قرار گیرد  اگر می خواهید از مشهد به استان گیلان و شهر رشت اثاث كشی و كالای اداری و تجاری ارسال نمایید ما در خدمت شما خواهیم بود.

باربری مشهد به رشت نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان گیلان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : رَشْت (به گیلكی: رٚشت) یكی از كلان‌شهرهای ایران، مركز استان گیلان در شمال ایران، و مركز شهرستان رشت است و مادرشهر استان گیلان و بخش‌هایی از استان‌های همجوار است. از رشت به عنوان شهر همیشه بیدار یاد می‌كنند.

باربری مشهد به بندر انزلی نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان گیلان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : بندر اَنزَلی كه تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، بندر پهلوی نامیده می‌شد، یكی از مهم‌ترین شهرهای گردشگری، از مراكز مهم اقتصادی و یكی از قطب‌های ورزشی در ایران است، و مركز شهرستان انزلی محسوب می‌شود. بندر انزلی براساس مقدار تخلیه و بارگیری كالاها در سال ۹۸، نهمین بندر مهم كشور و اولین بندر مهم شمال ایران می‌باشد.

باربری مشهد به لاهیجان نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان گیلان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : لاهیجان (به گیلكی: لایجؤن) مركز شهرستان لاهیجان، بزرگترین شهر شرق استان گیلان و نود و پنجمین شهر پرجمعیت ایران است. لاهیجان یكی از شهرهای گیلك نشین است و مردمان آن به زبان گیلكی سخن می‌گویند. این شهر در ناحیه كوهپایه‌ای قرار دارد و تپه‌ماهورهای آن را بوته‌های چای پوشانده‌است. لاهیجان در شرق سفیدرود و در ارتفاع ۴ متری قرار دارد. این شهر در سال ۲۰۱۷ با ۱۰۱٬۰۷۳ نفر جمعیت سومین شهر پرجمعیت گیلان است. همچنین لاهیجان زمانی شهر اصلی و مركز اداری (دارالملك) كل ایالت و پایتخت تاریخی بیه پیش بود.از دانشگاه های این شهر می‌توان به دانشگاه آزاد اسلامی، دانشكده فنی و مهندسی رجایی. موسسه آموزش عالی دیلمان و اندیشمند اشاره نمود.

باربری مشهد به لنگرود نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان گیلان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : لَنگرود یكی از شهرهای استان گیلان است كه در بخش مركزی شهرستان لنگرود قرار گرفته و مركز شهرستان لنگرود است. این شهر از غرب با لاهیجان و از شرق با رودسر هم‌جوار است. جمعیت این شهر بر پایه آمار سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۷۹٬۴۴۵ نفر است.

باربری مشهد به هشتپر نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان گیلان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : هشتپر یا هشتپر طوالش بعد از انقلاب به صورت رسمی و اداری شهر تالش با آب و هوای معتدل خزری با ارتفاع ۵۴ متر از سطح دریای آزاد پنجمین شهر بزرگ استان گیلان، بزرگترین شهر تالش‌نشین ایران و مركز شهرستان طوالش است. بنیان شهر هشتپر با ساخت كاخ اطاقسرا بدست سردار امجد به اوایل دوره ناصرالدین شاه كه مركز خانات كرگانرود بوده‌است استوار و قدمت دارد. این شهر از قطب‌های گردشگری گیلان و ایران است و سالانه مسافران زیادی را به خود جذب می‌كند. اطراف شهر را مزارع برنج و باغ‌های كیوی احاطه كرده‌اند كه محصولات آن به كشورهای خارجی نیز صادر می‌شود علاوه بر این تالش بزرگ ترین تولیدكننده ماهیان خاویاری در كشور است كه بخش اعظمی از تولیدات آن به خارج از كشور صادر می‌شود. رودخانه كرگانرود پر آب‌ترین رودخانه غرب گیلان از مركز این شهر عبور می‌كند و شهر را به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌كند.

باربری مشهد به آستارا نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان گیلان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : آستارا ( تلفظ راهنما•اطلاعات) ششمین شهر بزرگ استان گیلان و مركز شهرستان آستارا است. آستارا در شمالی‌ترین نقطهٔ استان گیلان و در مرز ایران با جمهوری آذربایجان بوده و از نظر جغرافیایی در مركز منطقهٔ تالش قرار گرفته‌است. آستارا از شرق به دریای خزر، از شمال به آستارای جمهوری آذربایجان، از غرب به استان اردبیل و از جنوب به شهرستان تالش در استان گیلان محدود شده‌است. آستاراچای، آستارای ایران را از آستارای جمهوری آذربایجان جدا می‌سازد. بخش اصلی راه شوسهٔ اردبیل —آستارا تقریباً به موازات همین رود و خط مرزی كشیده شده‌است. این شهر از نظر ارتباطی بر سر یك سه‌راهی مهم قرار گرفته‌است؛ راه جنوبی آن به بندر انزلی و رشت، راه شمالی آن به آستارای جمهوری آذربایجان و باكو و راه غربی آن نیز كه از گردنهٔ حیران می‌گذرد، به اردبیل و تبریز منتهی می‌شود. آستارا شهری مرزی و یكی از قطب‌های اقتصادی، توریست داخلی و بین‌المللی در ساحل غربی دریای خزر در شمال ایران است.

باربری مشهد به صومعه‌سرا نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان گیلان در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : صومعه سرا شهری در ۲۵ كیلومتری غرب شهرستان رشت است. از شمال به شهرستان انزلی، از خاور به رشت و شفت، از باختر به رضوانشهر و ماسال و از جنوب به فومن مرتبط است. محصولات عمده این شهرستان برنج، چای، نیشكر، كرم ابریشم، بادمجان،هندوانه، زعفران و چوب صنعتی صنوبر است.

Top