باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

باربری مشهد ارومیه ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری حال حاضر در مشهد می باشد از تمام نقاط و نواحی شهر مشهد آماده اثاث كشی و اسباب كسی به ارومیه می باشد كه دارای كارگران ماهر و بارچین های حرفه ای بوده و در تمام ساعات شبانه روز زیر قیمت اتحادیه سرویس دهی می نماید.باربری مشهد ارومیه ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری مشهد

باربری مشهد ارومیه ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری مشهد می باشد ما در مجموعه عظیم باربری مشهد به ارومیه و تمامی شهرهای استان آذربایجان غربی با افتخار اعلام می نماییم كه با 70% تخفیف و زیر قیمت اتحادیه آماده سرویس دهی از تمام مناطق و محلات مشهد به شهر ارومیه می باشیم. بنابراین اگر می خواهید ارزان مطمئن و بدون دغدغه كالا و اثاثیه منزل و اداری خود را به ارومیه ارسال و حمل نمایید ما در مجموعه باربری مشهد كه عضو مجاز اتحادیه می باشد در خدمت شما می باشیم.

باربری مشهد ارومیه ارزانترین بزرگترین و باسابقه ترین باربری در شهر مشهد می باشد كه با بیش از یك دهه فعالیت مستمر و بی وقفه توانسته است مورد اعتماد همشهریان عزیز قرار گیرد  اگر می خواهید از مشهد به استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه اثاث كشی و كالای اداری و تجاری ارسال نمایید ما در خدمت شما خواهیم بود.

باربری مشهد به ارومیه نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : اُرومیّه یكی از كلان‌شهرهای ایران، مركز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران كه در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. ارومیه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه ارومیه، در دامنه كوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار گرفته‌است. هوای ارومیه در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان سرد است.

باربری مشهد به خوی نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : خوی بزرگترین و مهم‌ترین شهر استان آذربایجان غربی بعد از ارومیه بوده و دومین شهرستان پرجمعیت استان قلمداد می‌شود. اكثریت مردم خوی به تركی آذربایجانی و مردم بخش قطور از توابع شهرستان خوی به كردی كرمانجی سخن می‌گویند. جمعیت شهر خوی طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۱۹۸٬۸۴۵ نفر بود كه با احتساب جمعیت حومه و شهرهای اقماری اطراف آن جمعیت خوی بالغ بر ۳۴۸٬۶۶۴ نفر می‌باشد و از سال ۱۳۸۹ شهرستان خوی به فرمانداری ویژه ارتقا یافته‌است.

باربری مشهد به بوكان نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : بوكان بزرگ‌ترین شهر جنوب استان آذربایجان غربی و مركز شهرستان بوكان است. جمعیّت شهری آن بالغ بر ۱۹۳٬۵۰۱ نفر بوده و مساحت شهر به صورت طولی بیش از ۱۲ كیلومتر مربّع و از مسطح‌ترین شهرهای منطقه به‌شمار می‌رود. بوكان نسبت به بسیاری از شهرهای ایران، شهری جوان و نوبنیاد محسوب می‌شود و از نظر بافت تاریخی در دوران قاجار و سده نوزدهم میلادی بنیان گذاشته شده و بیش از دو قرن قدمت دارد.

باربری مشهد به مهاباد نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : مَهاباد مركز شهرستان مهاباد و یكی از شهرهای كُردنشین استان آذربایجان غربی در ایران است. این شهر كه در جنوب استان و در منطقه تاریخی مكریان قرار دارد،مركز حكومت امرای مكری بود، حكومتی كه در این شهر اقدام به ضرب سكه كرد. مهاباد شهری سرسبز است و در میان چندین كوه واقع شده‌است. بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسكن كشور در سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر ۱۶۸٬۳۹۳ نفر بوده‌است.

باربری مشهد به میاندوآب نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : میاندوآب یكی از شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی و با فاصله ۱۶۴ كیلومتری از ارومیه، در جنوب استان قرار گرفته‌است. میاندوآب شهر رودخانه‌های پرآب در جنوب دریاچه ارومیه و میان دو رود زرینه‌رود و سیمینه‌رود واقع شده و محل تلاقی استانهای آذربایجان غربی و شرقی محسوب می‌شود. وجه تسمیه این شهر نیز حاصل موقعیت این شهر بین دو رود زرینه‌رود و سیمینه‌رود است. ورزش دوچرخه سواری در این شهر قدمت زیادی دارد و میاندوآب به شهر دوچرخه ایران معروف و مشهور است. در جلد چهارم كتاب «فرهنگ جغرافیائی ایران (آبادیها)» نیز زبان مردم میاندوآب، تركی آذربایجانی و مذهب آن‌ها شیعه ذكر شده است. سوغات این شهر قند است.

باربری مشهد به سلماس نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : سلماس یكی از شهرهای منطقه شمال غرب ایران می‌باشد كه در استان آذربایجان غربی واقع شده‌است. سلماس دارای مرز زمینی با كشور تركیه می‌باشد و دارای بازارچه مرزی و منطقه اقتصادی می‌باشد سلماس یكی از شهرهای جاذب توریست می‌باشد. منطقه سلماس همچون دیگر مناطق آذربایجان با داشتن طبیعتی زیبا و كوهستان‌های سرسبز و پرآب توانسته‌است در طول تاریخ بشری، مأوای مناسبی برای اسكان و زیست گروه‌های مختلف انسانی فراهم كند. بر اساس كاوش‌های باستان‌شناسی انجام شده در تپه‌های باستانی اطراف شهر سلماس كه در سال ۱۳۷۱ انجام گرفت، قدمت تمدنی سلماس به حدود ۹ هزار سال قبل برمی‌گردد.

باربری مشهد به پیرانشهر نمونه موفق از باربری ها در مشهد می باشد اثاث كشی و اسباب كشی از مشهد به استان آذربایجان غربی در تمام ساعات شبانه روز با تضمین قیمت و كیفیت و زیر نرخنامه اتحادیه : پیرانشهر شهری است كه در غرب كشور ایران و منتهی‌الیه جنوب‌غربی استان آذربایجان غربی واقع شده‌است. شهر پیرانشهر به لحاظ مختصات فرهنگی و بخش‌بندی منطقه كردنشین در زمره شهرهای مُكریان به حساب آورده می‌شود.

Top