باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

ارزانترین باربری مشهد خرم‌آباد -حمل تضمینی كالا و اثاثیه با ارزانترین قیمت از مشهد به خرم‌آباد و سراسر كشور زیر قیمت نرخنامه اتحادیه و با تخفیف استثنایی توسط باربری مشهد به خرم‌آباد عضو مجاز اتحادیه حمل و نقل شهری و بین شهریارزانترین باربری مشهد خرم‌آباد - اثاث كشی از مشهد به خرم‌آباد

باربری مشهد به خرم‌آباد با بیش از یك دهه تجربه موفق در اثاث كشی و اسباب كشی منزل و كالای ادرای از مشهد به خرم‌آباد بروجرد دورود الیگودرز كوهدشت نورآباد ازنا الشتر پلدختر كونانی  زیر قیمت و نرخنامه اتحادیه حمل كالا و اثاثیه منزل و ادرای با تخفیف استثنایی 70% آماده ارائه خدمات و سرویس دهی به هموطنان عزیز می باشد.

باربری مشهد به خرم‌آباد یك باربری مجاز و عضو اتحادیه حمل و نقل كالا می باشد كه با 70% تخفیف و با بالاترین سطح كیفی و كمی هرگونه كالا و اثاثیه شما همشهریان عزیز را به استان ارستان و شهر خرم‌آبادو سایر شهرهای استان لرستان در اسرع وقت حمل می نماید.

باربری مشهد به خرم‌آباد اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به خرم‌آباد : خُرَّم‌آباد بیست و سومین شهر پرجمعیت ایران و مركز استان لرستان است. جمعیت خرم‌آباد طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران، ۳۷۳٬۴۱۶ نفر بوده‌است. شهر در ارتفاع ۱۱۴۷٬۸ متری از سطح دریا و در میان دره‌های زاگرس قرار دارد. فاصله خرم‌آباد تا تهران ۴۹۰ كیلومتر است و به دلیل قرار گرفتن در مسیر تهران - جنوب دارای اهمیت ارتباطی و راهبردی است.

باربری مشهد به بروجرد اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به بروجرد : بُروجـِرد مركز شهرستان بروجرد، دومین شهر پرجمعیت استان لرستان و چهل و یكمین شهر پرجمعیت ایران است. این شهر در شمال دشت حاصلخیز سیلاخور قرار گرفته و قله‌های مرتفع گرّین از مجموعه رشته كوه‌های زاگرس، شمال غربی تا جنوب شرقی آن را دربر گرفته‌اند.

باربری مشهد به دورود اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به دورود : دورود یكی از شهرهای استان لرستان و مركز شهرستان دورود است. دورود از نظر جمعیت بعد از خرم‌آباد و بروجرد سومین شهر پرجمعیت لرستان و هشتادمین شهر پر جمعیت ایران است. جمعیت شهرستان دورود طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران، برابر با ۲۴۱۳۴۵ نفر گزارش شده‌است و از این بین، جمعیت شهر دورود برابر با ۱۲۱٬۶۳۸ بوده‌است.

باربری مشهد به الیگودرز اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به الیگودرز : اَلیگودَرز مركز شهرستان الیگودرز و در شرق استان لرستان و با جمعیت ۹۰٬۷۹۹ در سال ۱۳۹۵ بعد از خرم‌آباد، بروجرد و دورود و كوهدشت پنجمین شهر پرجمعیت لرستان است. شهر الیگودرز در دامنه كوهستانی و با آب و هوایی سرد در زمستان و مطلوب و معتدل در بهار و تابستان شرق استان لرستان است؛ همچنین، از شهرهای مرتفع و مناطق سردسیر ایران است.دیرینگی آن به بیش از ۷۰۰ سال می‌رسد.

باربری مشهد به كوهدشت اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به كوهدشت : كوهدَشت یكی از شهرهای استان لرستان است كه در غرب این استان قرار گرفته و آب و هوای معتدل كوهستانی دارد. این شهر مركز شهرستان كوهدشت است.

باربری مشهد به نورآباد اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به نورآباد : نورآباد شهری است در شمال غرب استان لرستان. این شهر مركز شهرستان دلفان است و آب و هوایی سرد و كوهستانی و طبیعتی زیبا برای گردشگری دارد. این شهر یكی از شهرهای مرتفع ایران با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا است كه در سال ۱۳۶۴ از بخشداری به فرمانداری ارتقاء یافت.

باربری مشهد به ازنا اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به ازنا : ازنا یكی از شهرهای استان لرستان واقع در خاور این استان است كه دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی می‌باشد. در سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر ۴۷٬۴۸۹ نفر و هفتمین شهر لرستان از نظر جمعیت است.

باربری مشهد به الشتر اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به الشتر : اَلِشتَر یكی از شهرهای استان لرستان است. این شهر مركز شهرستان سلسله در شمال استان لرستان در غرب ایران است.

باربری مشهد به پلدختر اثاث كشی و اسباب كشی ارزان و مطمئن را برای شما به ارمغان آورده است با قیمت و تخفیف استثنایی و پایین ترین قیمت حمل بار از مشهد به پلدختر : پُلدُختَر شهری است در جنوب استان لرستان و بر سر راه قدیم تهران - جنوب قرار داشت اما اكنون جادهٔ تهران - جنوب از شهر خرم‌آباد به واسطهٔ آزادراه خرم زال، به جنوب متصل شده‌است. این شهر مركز شهرستان پلدختر است. شهرت این شهر به خاطر وجود پل‌های باستانی و اهمیت ارتباطی آن است. شهر پلدختر در ۱۰۰ كیلومتری جنوب باختری خرم‌آباد واقع شده‌است.

Top