باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف استثنایی - باربری مشهد سالهای سال است كه به عنوان یكی از قدیمی ترین باربری های مشهد توانسته است با توجه به تخفیفات مناسب ضمن حفظ كیفیت خدمات خود به عنوان مناسب ترین و بهترین باربری شناخته می شود. حمل بار از بلوار راهنمایی مشهد به دیگر نقاط شهر و هر نقطه از میهن عزیزمان را با خیالی آسوده به باربری مشهد بسپارید.بهترین قدیمی ترین و مناسب ترین باربری در بلوار راهنمایی مشهد


باربری مشهد سالهای سال است كه به عنوان یكی از قدیمی ترین باربری های مشهد توانسته است با توجه به تخفیفات مناسب ضمن حفظ كیفیت خدمات خود به عنوان مناسب ترین و بهترین باربری شناخته می شود. حمل بار از بلوار راهنمایی مشهد به دیگر نقاط شهر و هر نقطه از میهن عزیزمان را با خیالی آسوده به باربری مشهد بسپارید.
باربری مشهد در بین مردم شریف خراسان با برند تجاری نتسان شهرت یافته است. این شركت با انواع خودروهای حمل بار مدل بالا امادگی دارد تا هرگونه بار و خرده بار و اثاثیه شما را از بلوار راهنمایی مشهد به هر نقطه ای كه مد نظر شما باشد حمل نماید.
محله راهنمایی در قسمت مركزی منطقه یك شهر مشهد واقع شده است و از نظر قرارگیری در محدوده عناصر شاخص شهری در فاصله یك كیلومتری جنوب غربی آن باغ ملك آباد قرار گرفته است. جهت حمل بار به سمت جنوب و رسیدن به بلوار ملك آباد باید از خیابانهای جانبی استفاده كرد.
دلیل این امر این مسئله است كه خیابان راهنمایی مشهد از سمت جنوب به سمت شمال یك طرفه است و حركت به سمت جنوب از این خیابان امكان پذیر نیست.
 در سمت شرق آن خیابان دانشگاه فردوسی و پارك ملت قرار دارد كه با محله راهنمایی حدود سه كیلومتر فاصله دارند، از همین منطقه می توان برای رسیدن به بلوار وكیل آباد و حمل بار به سمت محله های ان منطقه استفاده برد.
مجموعه های تجاری متعدد كه در محدوده این محله و محله های نزدیك به آن قرار گرفته اند حمل بار از بلوار راهنمایی مشهد را به امری حرفه ای تبدیل كرده است. رانندگان با تجربه باربری نتسان با تسلط بر كلیه مناطق و كوچه های منطقه می توانند بار خود را از كوتاه ترین مسیر به مقصد برسانند.
 میدان شهدا كه در سمت شرق محله قرار دارد با این محله حدود سه كیلومتر فاصله دارد. حمل بار از بلوار راهنمایی به سمت مركز شهر با توجه به ترافیك سنگین این مناطق دشواریهای بیشتری را به همراه دارند. به نحوی كه در ساعاتی از شبانه روز ممكن است مسیری چند كیلومتری بیش از چند ساعت به طول بیانجامد.
وجود طلا فروشهای و فروشگاه های متنوع لوازم خانگی و پوشاك و فروشگاه های زنجیره ای در این منطقه سبب شده است تا بسیاری از شهروندان كه قصد خرید از این منطقه را دارند نیاز به خدمات باربری داشته باشند كه در این زمینه باربری مشهد به عنوان اولین و بهترین گزینه معرفی شده است.
باربری نتسان با استفاده از رانندگان مجرب در زمینه حمل بار كه تسلط بالایی بر كوچه ها و راه های میان بر دارند می تواند با سرعت عمل بیشتری بار شما را به مقصد برساند.
از دیگری ویژگی های باربری مشهد تعهد كاری پرسنل آن در حضور به موقع در محل شما و بارگیری و تخلیه بار سریع می باشد كه مجموعه این عوامل موجب می شود بار و اثاثیه شما در كمترین زمان ممكن به مقصد برسد.
از سوی دیگر وجود خدمات با كیفیت این باربری با ارائه نرخ بسیار پایین همراه است و تخفیفات استثنایی در این زمینه در نظر گرفته است. جهت ثبت سفارش و كسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیفات باربری نتسان می توانید با شماره های روابط عمومی این شركت تماس حاصل فرمایید.
تنها یك تماس كافی است كه خودروهای مخصوص حمل بار باربری مشهد در اولین فرصت در محل شما حضور یافته و با انتقال بار به مقصد شما را به یكی از مشتریان دائمی باربری نتسان تبدیل نمایند.
 

Top