باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف استثنایی - باربری مشهد با انواع خودروهای حمل بار از وانت بار و نیسان گرفته تا خاور های مسقف و بدون سقف و انواع كامیون و تریلی تخفیفات ویژه ای را برای حمل بار از محله احمد آباد مشهد به سایر نقاط شهر و دیگر استانهای كشور در نظر گرفته است.حمل بار با نیسان و خاور مسقف از بلوار احمد آباد مشهد

باربری مشهد با انواع خودروهای حمل بار از وانت بار و نیسان گرفته تا خاور های مسقف و بدون سقف و انواع كامیون و تریلی تخفیفات ویژه ای را برای حمل بار از محله احمد آباد مشهد به سایر نقاط شهر و دیگر استانهای كشور در نظر گرفته است.
برای اطلاع از تخفیفات استثنایی و خارق العاده باربری مشهد در زمینه حمل انواع كالا و اثاثیه و بار و خرده بار با انواع خودروهای مخصوص حمل بار می توانید با شماره های روابط عمومی باربری مشهد كه با نام تجاری باربری نتسان مشهور است تماس حاصل فرمایید.
جهت ثبت سفارش تنها یك تماس شما كافی است تا خودروهای مخصوص حمل انواع بار در اولین فرصت در محل شما حضور یافته و پس از بارگیری دقیق و منظم كالاها در محفظه بار، در اولین فرصت و از كوتاه ترین مسیر بار شما به مقصد برسد.
سپس با همان دقت و با تعهد كاری بالا كالای شما در مقصد تخلیه خواهد شد. همه این ویژگی ها كه بالا بودن كیفیت خدمات باربری مشهد را نمایش می گذارد در حالی است كه نرخ خدمات این شركت از كلیه شركتهای فعال در زمینه حمل و نقل در شهر عزیزمان پایین تر است.
بلوار احمدآباد از شمال به خیابان سناباد، از جنوب به خیابان كوهسنگی، از شرق به میدان شریعتی و از غرب به خیابان شهید منتظری و فلسطین می‌رسد. برخی از خیابان‌های منطقه احمدآباد عبارتند از: راهنمایی، ابوذر غفاری، رضا، خیابان طالقانی و ناصر خسرو و ملاصدرا، عدالت، محتشمی، پرستار، پاستور، قائم، بهشت، عارف، بخارایی و كلاهدوز در مجاورت محله احمدآباد خیابان سناباد قرار گرفته‌است.
خیابان احمدآباد مشهد در تقسیم‌بندی شهری شهر مشهد، در منطقه یك قرار گرفته است. وسعت منطقه احمدآباد هزار و ششصد و یازده هكتار بوده و شركت‌های تجاری زیادی از جمله بزرگترین بازار موبایل مشهد در این خیابان قرار دارد.
همچنین بسیاری از مراكز درمانی و مطبهای پزشكان نیز در این خیابان قرار دارند. همین مسئله باعث می شود ترافیك سنگینی در بسیاری از ساعات شبانه روز در این ناحیه حكم فرما باشد. با توجه به این ترافیك امر حمل بار از این ناحیه دشواریهای بسیاری دارد.
شركت باربری مشهد كه با نام تجاری نتسان در این شهر فعال است خدمات گسترده ای را در بلوار احمد آباد مشهد ارائه داده و در اسرع وقت انواع بار و خرده بار و اثاثیه شما را به مقصد منتقل خواهد كرد.
سرعت عمل باربری مشهد همان طور كه در این مقاله بدان پرداخته شد یكی از ویژگی های برجسته این شركت حمل و نقل در مشهد می باشد. اما علاوه بر این ویژگی باربری نتسان ویژگی های دیگری نیز دارد كه در مجموع كیفیت خدمات باربری را به بالترین حد خود رسانده است.
استفاده از پرسنل مجرب و خودروهای مدل بالا و ارائه بارنامه معتبر نیز از دیگر امتیازهای باربیر نتسان نسبت به سایر شركتهاست. اما علاوه بر همه این ویژگی ها كه كیفیت باربری مشهد را نشان می دهد نرخ خدمات این باربری نیز قابل توجه است.
با عنایت به ارائه تخفیفات استثنایی در باربری مشهد نرخ خدمات در این شركت پایین تر از نرخ اتحادیه و عملا پایین تر از كلیه قیمتهای موجود در بازار حمل و نقل است. امید است با ارائه این خدمات برجسته و تخفیفات ایده آل، موجبات رضایت خاطر مشتریان عزیز در منطقه احمد آباد مشهد فراهم شود.

باربری مشهد
Top