باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف استثنایی - باربری مشهد كه با برند تجاری نتسان در بین مردم ایران شناخته شده است مفتخر است كه به عنوان بهترین و منصف ترین باربری در مسیر مشهد به ساری فعالی نی كند و در این مسیر بهترین خدمات باربری را همراه با ارزان ترین هزینه تقدیم مشتریان عزیز خود می نماید. و همین مسئله باربری مشهد را به عنوان بهترین باربری در این مسیر معرفی نموده است.بهترین و منصف ترین باربری در مسیر مشهد به ساری با كمترین قیمت

باربری مشهد كه با برند تجاری نتسان در بین مردم ایران شناخته شده است مفتخر است كه به عنوان بهترین و منصف ترین باربری در مسیر مشهد به ساری فعالی نی كند و در این مسیر بهترین خدمات باربری را همراه با ارزان ترین هزینه تقدیم مشتریان عزیز خود می نماید. و همین مسئله باربری مشهد را به عنوان بهترین باربری در این مسیر معرفی نموده است.
جهت حمل بار از مشهد به ساری به وسیله انواع خودروهای مخصوص حمل بار شامل انواع وانت و نیسان و كامیون و خاورهای مسقف و غیر مسقف و یخچال دار و بدون یخچال برای حمل بارهای سب و سنگین و انواع كامیون و ده چرخ و تریلی برای حمل بارهای سنگین و حجیم آمادگی دارد.
استفاده از خودروهای مسقف مخصوصا خاور مسقف در حمل بار از مشهد به ساری با توجه به اینكه در اغلب طول سال در این مسیرها شاهد بارندگی های موضعی هستیم بسیار حایز اهمیت است و موجب ایمنی و حفاظت بیشتر بار و اثاثیه شما خواهد شد.
همچنین برای حمل بارهای سنگین و حجیم مقرون به صرفه نیست كه از چند خودرو كوچك استفاده شود و لذا استفاده از خودروهای مخصوص حمل بارهای سنگین مانند تریلی و كامیون و ده چرخ می تواند به كاهش هزینه شما كمك كند.
البته گاهی با توجه به ذیق وقت و عنایت به این مسئله كه خودروهای سنگین معمولا سرعت كمتری دارند بهتر است از چند خودرو نیمه سنگین مانند خاور استفاده نمود كه بی شك این مهم در صورت نیاز و درخواست مشتری به انجام خواهد رسید.
شهر ساری در كوهپایه‌ های رشته كوه البرز و در جنوب دریای خزر در ارتفاع كمتر از ده متری از سطح دریا قرار دارد.  این شهر دارای دو بخش كوهستانی و دشت است. تابستان‌های معتدل و نمناك و زمستان‌های نسبتاً سرد و خشك از مشخصه ‌های آب و هوایی ساری محسوب می ‌شود.  
حمل بار و خرده بار و اثاثیه از مشهد و خراسان رضوی به استان مازندران و مركز این شهر یعنی شهرستان ساری و بخشهای مربوطه كه شامل شش بخش «مركزی»، «چهاردانگه»، «دودانگه»، «كلیجان رستاق»، «رودپی» و«رودپی شمالی»، چهار شهر و 15 دهستان است با تخفیفات ویژه ای توسط باربری نتسان به انجام می رسد.
ساری بزرگ ‌ترین و پرجمعیت‌ ترین شهر استان مازندران یكی از شهرهای مهم و از بزرگ‌ ترین شهرهای ناحیه شمال ایران است كه علاوه بر اماكن مذهبی و تاریخی، جاذبه‌ های متعدد و متنوع طبیعی در چهار بخش كوهستانی، جنگلی، دشت و دریا دارد. همچنین همجواری این شهر با حاشیه شهر دامغان، به عنوان گردشگری كویری، ساری را در ردیف یكی از بهترین نقاط گردشگری ایران قرار داده است.
همین مسئله موجب شده تا مهاجرت به شهر ساری از مشهد و بالعكس رونق بیشتری بیابد  و حمل اثاثیه و بار نیز بین این دو شهر به مراتب افزایش یافته و به همین دلیل باربری نتسان سعی در پوشش گسترده و فارگیر این مسیر داشته و دارد.
ساری با داشتن بالاترین تولید فرآورده‌های غذایی دریایی در ایران و كشورهای همسایه از جمله خاویار، كه كیفیت آن در دنیا بی‌نظیر است، اقتصاد پررونقی دارد كه ناشی از شرایط طبیعی آن در كشاورزی و تولید مواد غذایی است. صنعت توریسم، وجود كارخانجات و شركت‌هایی نظیر صنایع چوب و كاغذ مازندران، كه بزرگ‌ترین تولیدكننده كاغذ در خاورمیانه است، و صنایع دستی چوبی و سفالگری دیگر شریان‌های اقتصادی این منطقه هستند.
حمل و نقل محصولات صنعتی و كشاورزی و شیلات بین دو شهر مشهد و ساری از دیگر فعالیتها و اهداف مهم باربری مشهد در این مسیر است. تا جایی كه حتی بسیاری از مصارف ماهی در استان مازنداران از مشهد و پروشگاه های ماهی این شهر توسط خودروهای مخصوص باربری نتسان به انجام می رسد.

Top