باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف استثنایی - باربری مشهد كه با برند تجاری نتسان انواع بار و خرده بار و اثاثیه و كالا و محصول شما را با ارزان ترین قیمت از مشهد به خرم آباد مركز استان لرستان حمل می كند. پایین ترین قیمت باربری نتسان در حالی است كه انواع خودروهای پیشرفته و پرسنل با تجربه جهت خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز در نظر گرفته شده است.بهترین باربری از مشهد به خرم آباد با وانت نیسان خاور كامیون و انواع خودروهای حمل بار


باربری مشهد كه با برند تجاری نتسان انواع بار و خرده بار و اثاثیه و كالا و محصول شما را با ارزان ترین قیمت از مشهد به خرم آباد مركز استان لرستان حمل می كند. پایین ترین قیمت باربری نتسان در حالی است كه انواع خودروهای پیشرفته و پرسنل با تجربه جهت خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز در نظر گرفته شده است.
برای حمل بار از مشهد به خرم آباد خودروهای مخصوص از جمله انواع وانت بار و نیسان و خاور مسقف و غیر مسقف برای بارهای سبك و نیمه سنگین و انواع خودروهای سنگین شامل ده چرخ و تریلی و كامیون و حتی خودروهای یخچال دار در باربری نتسان گرد هم امده اند تا بار شما توسط خودرو متناب با خود حمل گردد.
به این ترتیب با كاهش هزینه و البته با قناعت به سود بسیار اندك باربری مشهد توانسته است پایین ترین قیمت را در بین سایر باربری ها در مسیر مشهد به خرم آباد به مجاوران حضرت رضا (ع) ارائه دهد و با توجه به تعهد و تجربه بالای رانندگان و كارگران این شركت، جای تعجب نیست كه باربری تمشهد اكنون به عنوان بهترین باربری در زمینه حمل بار بین مشهد و خرم آباد شناخته می شود.
شهر مشهد به عنوان دومین شهر پر جمعیت ایران مرودات بسیاری با دیگر شهرها و علی الخصوص مراكز استانها دارد و خرم آباد نیز به عنوان شهری خوش آب و هوا و پر جمعیت از این قاعده مستثنا نبوده و لذا حمل بار بین این دو شهر از گذشته رونق زیادی داشته و اكنون نیز در كانون توجهات شركتهای فعال و تیز بین در صنعت حمل و نقل محسوب می گردد.
خرم آباد شهری كوهستانی در میان دره های زاگرس است كه در ارتفاع نزدیك به هزار و صد و پنجاه متری از سطح دریا قرار دارد. این شهر دارای آب و هوایی مدیترانه ای معتدل و نیمه مرطوب با میزان بارندگی فراوان، خصوصاً در فصل بهار، است.  
خُرَّم‌آباد بیست و سومین شهر پرجمعیت ایران و مركز استان لرستان است. جمعیت خرم‌آباد طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مركز آمار ایران،  بیش از سیصد و هفتاد و سه هزار نفر بوده‌است. شهرستان خرم آباد دارای چهار بخش«پاپی»، «چغلوندی»، «زاغه» و«مركزی»، چهار شهر و 17 دهستان است. همچنین شهرهای بروجرد دورود كوهدشت و الیگودرز نیز در استان لرستان واقع هستند كه باربری مشهد به كلیه مناطق و شهرهای این استان سرویس دهی می كند.
خرم آباد به دلیل قرار گرفتن بر سر شاهراه تهران-خوزستان از اهمیت ارتباطی و اقتصادی ویژه ای در استان لرستان برخوردار است. همچنین ارتباط این نقطه با مشهد می تواند مثلثی برای عبور كالا به خوزستان و خرم آباد و مشهد تشكیل دهد.
علاوه بر وجود صنایع و كارخانجات مهم نظیر پتروشیمی، كشت و صنعت خرم آباد، فولاد و نیروگاه، محصولات دامپروری و كشاورزی نیز در شكوفایی اقتصاد این شهر موثر هستند. اما شكوفایی این صنایع و رونق كشاورزی در این منطقه قطعا وابسته به وجود شركتهای حمل و نقل معتبر و كارامد است كه حضور باربری مشهد نگرانی فعالان اقتصادی لرستان را از این بابت بر طرف نموده است.
اهمیت این شهرستان علاوه بر موقعیت استراتژیك آن به عنوان پل ارتباطی شمال به جنوب مربوط به آثار تاریخی و ما قبل تاریخ موجود در این منطقه است كه از اولین نشانه های تمدن بشری به شمار می روند. علاوه بر این، جنگل های متعدد، منابع آب های زیرزمینی، چشمه ها و آبشارهای بی نظیر با جاذبه های گردشگری جلوه ای زیبا به طبیعت این ناحیه بخشیده است.

Top