باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف استثنایی - باربری مشهد ارزان ترین خدمات حمل بار را بین مشهد و قزوین با انواع خودروهای پیشرفته و مدل بالای حمل بار از وانت بار و نیسان گرفته تا خاور مسقف كامیونت و ده چرخ و تریلی تقدیم همشهریان عزیز می نماید. پایین ترین قیمت حمل بار بین این دو شهر ضمن حفظ كیفیت خدمات می باشد.پایین ترین نرخ حمل بار از مشهد به قزوین با نیسان خاور مسقف تریلی وانت ده چرخ كامیون


باربری مشهد ارزان ترین خدمات حمل بار را بین مشهد و قزوین با انواع خودروهای پیشرفته و مدل بالای حمل بار از وانت بار و نیسان گرفته تا خاور مسقف كامیونت و ده چرخ و تریلی تقدیم همشهریان عزیز می نماید. پایین ترین قیمت حمل بار بین این دو شهر ضمن حفظ كیفیت خدمات می باشد.
در بین مردم شریف خراسان رضوی باربری مشهد با نام تجاری نتسان شناخته می شوند و مهمترین ویژگی های این شركت كه آن را از سایر شركتهای فعال در زمینه حمل و نقل متمایز می كند نخست حفظ كیفیت خدمات در دراز مدت است و در درجه بعدی قیمت فوق العاده ارزان آن.
نرخ خدمات باربری در صنعت حمل و نقل امری معمول و متداول است و اغلب شركتهای مختلف فعال در این زمینه قیمتهای نزدیك به هم ارائه می نمایند. اما باربری مشهد توانسته است با كاهش هزینه ها و البته چشم پوشی از سود معمول و متعارف خود و به حداقل رساندن این مبالغ پایین ترین نرخ باربری در ایران را ارائه نماید.
برای اطلاع از قیمتهای مختلف و تخفیفات ویژه ای كه در این ایام برای حمل بار بین دو كلان شهر مشهد و قزوین توسط مدیریت باربری نتسان لحاظ گردیده است كافی است با شماره های روابط عمومی این شركت تماس حاصل فرموده و ضمن ثبت سفارش و پس از تجربه كیفیت و قیمت حمل بار توسط باربری مشهد به یكی از مشتریان دائمی ما تبدیل شوید.
قزوین شهری تاریخی و زیباست. آب انبار سردار بزرگ ترین آب انبار تك گنبدی جهان در قزوین قرار دارد. در منطقه قزوین صدها تپه باستانی شناسایی شده  است و به سبب وجود بناهای تاریخی و جاذبه های طبیعی از اهمیت گردشگری بالایی برخوردار است.  
قزوین یكی از شهرهای بزرگ ایران در صد و سی كیلومتری غرب تهران و در ارتفاع هزار و دویست و هفتاد هشت متری از سطح دریا واقع شده است. نزدیكی قزوین به استان تهران مراودات بین این دو شهر را افزایش داده و با توجه به مروادات اجتماعی و صنعتی بیشماری كه بین مشهد و تهران برقرار است.
به همین دلیل بین مشهد و قزوین نیز رفت و امد بسیاری وجود دارد و حمل كالا و اثاثیه بین این دو كلان شهر نیز اهمیت ویژه ای داشته و مردمان این دو كلان شهر به خدمات حمل و نقل در این مسیر نیاز مبرم داشته و دارند كه خوشبختانه این مهم توسط باربری مشهد به خوبی پوشش داده شده است.
بخش شمالی شهرستان قزوین را كوهستان های البرز با چشم اندازهای طبیعی بسیار زیبا و قسمت جنوبی و شرقی آن را دشت نسبتا همواری احاطه نموده است. آب و هوای این شهر در تابستان خنك و در زمستان سرد است.
 شهرستان قزوین دارای پنج بخش«رودبار الموت شرقی»، «رودبار الموت غربی»، «طارم سفلی»، «كوهین» و «مركزی»، هفت شهر و چهارده دهستان است. یكی از مشكلات متقاضیان خدمات باربری بین مشهد و قزوین سرویس دهی به تمامی این بخشها و دیگر شهرهای استان قزوین است كه این مسئله نیز از دید مدیریت شركت باربری نتسان دور نمانده و به همین منظور سرویس دهی به كلیه نقاط این شهر به خوبی به انجام می رسد.
قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان های شمالی و غربی ایران، نزدیكی به تهران، دارا بودن چند شهر صنعتی، وجود معادن غنی و نیز برخورداری از چندین مراكز مهم علمی از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است و به همین علت به عنوان یك مركز تجاری بزرگ و از قطب های صنعتی و اقتصادی ایران به شمار می رود. مردم این شهر علاوه بر صنعت، در كشاورزی، واحدهای بزرگ دام  و طیور و تولیدات صنایع دستی فعالیت دارند.
همه این فعالیتهای صنعتی و كشاورزی نیاز به وجود شركتی توانمند و متعهد در زمینه باربری را بیش از پیش نمایان می سازد. امید است خدمات و تلاشهای بی پایان مدیریت و پرسنل باربری مشهد بتواند بیش از پیش این نیاز را براورده سازد.

Top