باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف استثنایی - باربری مشهد كه با برند تجاری نتسان شناخته می شود مفتخر است كه طبق اذعان همه كارشناسان ارزان ترین باربری در سطح استان است كه حمل بار و خرده بار و اثاثیه و انواع كالا های تولیدی و تجاری را بین دو شهر مشهد و همدان جمل و نقل می كند.حمل بار ارزان و مطمئن از مشهد به همدان با خاور تریلی كامیون


باربری مشهد كه با برند تجاری نتسان شناخته می شود مفتخر است كه طبق اذعان همه كارشناسان ارزان ترین باربری در سطح استان است كه حمل بار و خرده بار و اثاثیه و انواع كالا های تولیدی و تجاری را بین دو شهر مشهد و همدان جمل و نقل می كند.
برای حمل بار از مشهد به همدان كافی است با یكی از شماره های روابط عمومی باربری نتسان تماس حاصل فرمایید و ضمن ثبت سفارش خود از خدمات و تخفیفات ویژه مدیریت این شركت با خبر گردید. چرا كه طبق اعلام مدیریت، تخفیف ویژه باربری مشهد به مدت محدود شامل مسیر مشهد به همدان می گردد.
شهر همدان شهری كوهستانی است و در ارتفاع هزار و هشتصد متری از سطح دریا واقع شده است. این شهر در دامنه رشته كوه الوند قرار دارد و تا مرزهای شرقی استان همدان كشیده شده  است. تابستان همدان معتدل و زمستان طولانی، سرد و برفی دارد.
شهرستان همدان دارای دو بخش«مركزی» و «شراء»، چهار شهر و نه دهستان است. باربری نتسان تجربه ای دیرینه در زمینه حمل انواع بار و كالا به شهر همدان و كلیه بخشها و دهستان های آن و سایر شهرهای استان داشته و لذا تخفیف ویژه ای برای این منظور در نظر گرفته است.
 آثار تاریخی و فرهنگی متعدد در همدان سبب شده تا این شهر به عنوان یكی از شش شهر تاریخی و فرهنگی كشور شناخته شود. این شهر یكی از مهم ترین شهرهای تاریخی- فرهنگی و توریستی ایران است. لذا مراودات بسیاری نیز بین دو شهر مشهد و همدان برقرار است.
علت این امر پیشینه فرهنگی كهن هر دو كلان شهر مشهد و همدان است كه این دو منطقه را با وجود فاصله طولانی به یكدیگر پیوند داده است. و همین مسئله مهاجرت بین دو شهر را سبب شده است و به این ترتیب حمل بار و اثاثیه در مسیر مشهد به همدان از اهمیت خاصی برخوردار است كه باربری مشهد با درك این مهم حضوری گسترده و فعال در این زمینه از خود نشان داده است.
 آرامگاه بوعلی سینا نماد این شهر به شمار می رود. محوطه بزرگ میدان مركزی شهر همدان به لحاظ طراحی با نقشه شعاعی مشهور است و در نوع خود در جهان كم نظیر است.
كارخانجات، شهرك های صنعتی و صنعت گردشگری اقتصاد شهر را تشكیل می دهند. این شهر به واسطه وجود مراكز تاریخی، باستانی، مذهبی و طبیعی و صنایع دستی نظیر سفال، سرامیك، چرم، فرش، گلیم و جاجیم از مراكز جذب گردشگران است.
از سوی دیگر صنعت در هر دو كلان شهر مورد بررسی در این مقاله از جایگاه ویژه ای برخودار است و داد و ستد بین صنایع و همچنین ارسال كالا از یك استان به استان دیگر نیز نیاز مبرمی به شركتهای حمل و نقل با توان و تجربه بالا ایجاد كرده است.
باربری نتسان با سالها تجربه حمل بار در كلیه مسیرهای پر رفت و آمد كشور افتخار دارد كه با حضور به موقع و خدمات با كیفیت خود توانسته اعتماد همشهریان و هموطنان عزیز را جلب نماید و به این وسیله وظیفه ملی خود را برای رفع یكی از نیازهای كشور به انجام برساند.
خودروهای باربری مشهد برای بارهای مختلف مناسب هستند. از وانت در مقیاس های كوچك بار گرفته تا نیسان و كامیون و تریلی و انواع كامیونت های یخچال دار و... كه برای حمل انواع كالاهای صنعتی و محصولات مختلف كارخانجات مستقر در این مناطق تهیه و تجهیز شده اند.
از سویی دیگر پرسنلی مجرب و كارآزموده نیز در مجموعه باربری مشهد جذب شده و به كار گرفته شده اند كه با تعهد كاری و تجربه بالا خیال شما را از سلامت بار خود آسوده می كند. همچنین حضور سریع و انتقال بار در اولین فرصت از دیگر ویژگی های باربری نتسان است كه همه اینها با قیمت حداقلی و بسیار پایین حمل بار در باربری مشهد این شركت را به برندی نمونه و برجسته در زمینه حمل و نقل در كشور بدل كرده است.

Top