باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد حمل بار از مشهد به گیلان را مانند دیگر سرویسهای بین شهری خود با بهترین خدمات و در سریع ترین زمان ممكن به انجام می رساند. این باربری همچنین تخفیفهای مختلف از جمله تخفیف هفتاد درصدی مدیریت را برای حمل بار در نظر گرفته است.باربری مشهد گیلان با بهترین و سریع ترین خدمات باربری


    باربری مشهد حمل بار از مشهد به گیلان را مانند دیگر سرویسهای بین شهری خود با بهترین خدمات و در سریع ترین زمان ممكن به انجام می رساند. این باربری همچنین تخفیفهای مختلف از جمله تخفیف هفتاد درصدی مدیریت را برای حمل بار در نظر گرفته است.
باربری مشهد با برند تجاری نتسان و با توجه به خدمات برتری كه در زمینه حمل بار به مشتریان خود ارائه می دهد توانسته به یكی از قابل اعتمادترین و برترین شركتهای حمل بار تبدیل شود.
این باربری حمل بار از مشهد به گیلان را در برنامه حمل بار بین شهری خود قرار داده است كه با توجه به بعد مسافت و لزوم تبادل كالا بین این دو استان مهم كشور حایز اهمیت است.
البته سرویسهای حمل بار بین شهری در باربری مشهد تا اندازه ای گسترده است كه كلیه شهرها و استانهای كشور پهناورمان را در بر می گیرد.
حمل بار از مشهد به تمامی شهرها و شهركها و نواحی مختلف استان گیلان مانند حمل بار از مشهد به رشت و بندر انزلی و لاهیجان و لنگرود از جمله سرویسهای این شركت محسوب می شود.
با وجود این گستردگی در زمینه حمل بار بین شهری در باربری مشهد به صورت درون شهری و اسباب كشی در مشهد نیز حمل بار به انجام می رسد.


قیمت حمل بار از مشهد به گیلان


یكی از ویژگی های منحصر به فرد و شایان ذكر در باربری مشهد اهمیت فوق العاده ای است كه در این شركت برای مشتریان و نظرات و خواسته هایشان داده می شود.
از جمله مهترین خواسته های مشتریان در سالهای اخیرارائه قیمت های مناسب و در عین حال بالا نگه داشتن كیفیت خدمات باربری بوده و هست.
در باربری مشهد نیز بر همین اساس تخفیفهای مختلفی برای كاهش هر چه بیشتر قیمتهای حمل بار صورت گرفته است كه از ان جمله می توان به تخفیف هفتاد درصدی مدیریت این باربری اشاره نمود.
این تخفیف فوق العاده پس از آن اعمال می شود كه هزینه های مربوط به خودرو و حقوق و دستمزد راننده و كارگران مشغول در باربری پرداخت شده باشد.
به عبارت ساده تر هزینه ای كه در باربری های دیگر به عنوان سود مدیریت باربری و به صورت پورسانت در نظر گرفته می شود در باربری مشهد به میزان هفتاد درصد كاهش یافته است.
مدیریت باربری مشهد با این كار ضمن اثبات حسن نیت خود در جهت كسب رضایت كامل مشتریان تاثیر بسزایی در قیمت حمل یك محموله نسبت به دیگر باربری ها داشته است.
هم اكنون با توجه به این تخفیف و دیگر تخفیفهای مختلف فصلی و غیر فصلی باربری مشهد به ارزانترین باربری در صنعت حمل و نقل كشور بدل گردیده است.
علاوه بر ارائه قیمتهای ارزان در باربری مشهد تلاش بی وقفه ای نیز برای افزایش سطح كیفی خدمات دهی به مشتریان دائمی شركت به انجام می رسد.
از جمله این موارد می توان به استفاده از خودروهای مدل بالا و كاملا سالم و همچنین به كارگیری نیروهای زبده و كار بلد اشاره نمود كه راندمان كاری را افزایش می دهند.
كارگران ماهر و متعهد در باربری مشهد علاوه بر كارایی بالا از تعهد اخلاقی و رفتار مناسب در برخورد با مشتری نیز سود می برند.
همچنین رانندگانی كه در باربری مشهد به كار گمارده شده اند نیز تجربه بالایی داشته و قادر هستند تا در كوتاه ترین زمان ممكن بار را به مقصد برسانند.
شما می توانید جهت كسب اگاهی از دیگر خدمات و همچنین قیمتهای باور نكردنی حمل بار با یكی از شماره های روابط عمومی باربری مشهد تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت فرمایید.

Top