باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد حمل بار از مشهد به كهگیلویه و بویر احمد را با خدمات استثنایی و تخفیفات ویژه به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به اقصی نقاط ایران و همچنین حمل بار درون شهری در مشهد از جمله سرویسهای دائمی باربری مشهد به شمار می ایند.باربری مشهد كهگیلویه و بویر احمد با برترین خدمات و تخفیفات


    باربری مشهد حمل بار از مشهد به كهگیلویه و بویر احمد را با خدمات استثنایی و تخفیفات ویژه به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به اقصی نقاط ایران و همچنین حمل بار درون شهری در مشهد از جمله سرویسهای دائمی باربری مشهد به شمار می ایند.
باربری مشهد از قدیم الایام در صنعت حمل و نقل كشور با ارائه خدمات برجسته و استثنایی مطرح بوده و با نام تجاری نتسان شناخته می شده است.
حمل بار از مشهد به كهگیلویه و بویر احمد یكی از مسیرهای بین شهری باربری مشهد به شمار می اید. این باربری كلیه مناطق این استان را به صورت سراسری تحت پوشش دارد.
از جمله مسیرهای مذكور می توان به حمل بار از مشهد به یاسوج و دوگنبدان و دهدشت و دیگر شهرهای استان كوهستانی كهگیلویه و بویر احمد اشاره نمود.
شبكه حمل بار بین شهری باربری مشهد به این مسیرها محدود نموده و به صورت سراسری كلیه شهرها و شهركهای كشور عزیزمان ایران را در بر می گیرد.
علاوه بر این در باربری مشهد سرویس دهی به مردم شریف مشهد به صورت حمل بار درون شهری و اثاث كشی در مشهد نیز ارائه می گردد.


قیمت حمل بار از مشهد به كهگیلویه و بویر احمد


مدیریت باربری مشهد از بدو تاسیس این شركت همواره در تلاش بوده تا شرایطی را محیا كند كه این باربری محبوبیت بیشتری را در بین مشتریان خود بدست اورد.
به همین منظور است كه در باربری مشهد انواع تخفیفها در قسمتهای مختلف هزینه حمل بار اعمال گردیده و با برنامه ریزی بلند مدت قیمت حمل بار تا حد زیادی كاهش یافته است.
هم اكنون در بین صدها شركت معتبر حمل بار در صنعت حمل و نقل كشور نام باربری مشهد به عنوان ارزانترین باربری در سراسر كشور مطرح شده است.
مدیریت باربری مشهد هزینه های حمل بار را در سه دسته مختلف تقسیم بندی نموده است. دسته نخست هزینه ای است كه به خودرو مخصوص حمل بار تعلق می گیرد.
دسته دوم دستمزد و حقوق كارگران و راننده های باربری می باشد كه وظیفه اصلی حمل بار را بر عهده دارند. در این بخشها مدیریت باربری مشهد تخفیفهای خاصی را در نظر گرفته است.
اما دسته سومی نیز در بازار حمل و نقل به صورت متداول در نظر گرفته می شود كه بنا به مسئولیت و زحمات مدیریت باربری در ایجاد هماهنگی های مربوطه به عنوان سود مدیریت در نظر گرفته می شود.
در باربری مشهد مدیریت این شركت هفتاد درصد سود خالص و پورسانت مدیریتی خود را از قیمت نهایی حمل بار كسر نموده تا قیمت حمل بار بیش از پیش كاهش یابد.
با این وجود كه قیمتهای حمل بار در باربری مشهد نسبت به قیمتهای بازار بسیار كمتر است اما مدیریت این باربری به این اندازه اكتفا ننموده است.
در باربری مشهد اعتقاد بر این است كه می بایست علاوه بر قیمتهای ارزان بر كیفیت خدمات باربری نیز توجه شود و در جهت ارتقا كیفی حركت نماییم.
بر همین اساس در باربری مشهد از بهترین خودروها كه به تجهیزات روز حمل بار مجهز شده اند استفاده می شود.
همچنین خودروهای مذكور توسط رانندگانی هدایت می شود كه آشنایی مناسبی به مسیرهای بین شهری و درون شهری دارند و می توانند بهترین و كوتاه ترین مسیر را برگزینند.
استفاده از كارگران ماهر و متعهد كه در كوتاه ترین زمان و با حداكثر ایمنی بار را در خودرو مخصوص حمل بار قرار می دهد از دیگر مزایای باربری مشهد به شمار می اید.
امیدواریم خدمات برجسته و قیمتهای باور نكردنی باربری مشهد موجبات رضایت خاطر شما عزیزان را نیز فراهم اورد.

Top