باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد حمل بار از مشهد به خوزستان و حمل بار از مشهد به اهواز و دیگر شهرها را با قیمتهای بسیار پایین به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به خوزستان تنها یكی از سرویسهای بین شهری باربری مشهد محسوب می شود.باربری مشهد به خوزستان اهواز و دیگر شهرها


    باربری مشهد حمل بار از مشهد به خوزستان و حمل بار از مشهد به اهواز و دیگر شهرها را با قیمتهای بسیار پایین به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به خوزستان تنها یكی از سرویسهای بین شهری باربری مشهد محسوب می شود.
باربری مشهد یكی از قدیمی ترین و معتبرترین شركتهای حمل بار در منطقه شرق كشور می باشد كه با نام تجاری نتسان در بین مردم شناخته شده است.
حمل بار از مشهد به خوزستان به عنوان یكی از طولانی ترین مسیر های حمل بار كشور قلمداد می گردد كه از شمال شرق كشور به جنوب غرب كشور كشیده شده است.
باربری مشهد به خوزستان و دیگر استانهای كشور سرویس دهی متناوب و گسترده ای دارد و توانسته كلیه نیازهای مردم مشهد را در این زمینه بر طرف نماید.
از جمله ای سرویسها می توان به مسیر حمل بار از مشهد به اهواز و دزفول و آبادان و بندر ماهشهرو سایر شهرهای استان بزرگ خوزستان اشاره نمود.
علاوه بر حمل بار بین شهری این باربری در زمینه اثاث كشی در مشهد و حمل اثاثیه بین محله های مختلف این شهر نیز سرویس دهی منظمی دارد.


قیمت حمل بار از مشهد به خوزستان


با توجه به این مسیر حمل بار از مشهد به خوزستان مسیری بسیار طولانی محسوب می شود هزینه این امر نیز مورد توجه مشتریان باربری مشهد قرار دارد.
با توجه به شرایط اقتصادی نه چندان مناسبی كه در وضع كنونی كشور حكم فرماست باربری مشهد تخفیفهای فوق العاده ای را برای حمل بار در نظر گرفته است.
مدیریت باربری مشهد در جهت رفاه حال بیشتر مشتریان خود تا حد امكان قیمتهای حمل بار بین شهری و درون شهری خود را كاهش داده است.
این تخفیفها تا حدی تاثیر گذار بوده كه هم اینك در بین صدها باربری معتبر و شناخته شده در بازار حمل و نقل كشور تنها نام باربری مشهد به عنوان ارزانترین باربری شناخته می شود.
یكی از این تخفیفات فوق العاده كه در بازار بی نظیر محسوب می شود تخفیف فوق العاده هفتاد درصدی باربری مشهد است كه بخش مدیریتی اعمال می گردد.
در توضیح باید خاطر نشان سازیم كه هزینه حمل بار از چند بخش مختلف تشكیل یافته استو نخست هزینه ای است كه به عنوان دستمزد راننده و كارگران پرداخت می گردد.
باربری مشهد در این بخش ابتدا بر این امر توجه داشته كه باید از نیروهای با تجربه و كار بلد استفاده كند تا كیفیت خدمات دهی این باربری كاهش نیابد.
سپس با در نظر گرفتن امتیازات مختلف برای این پرسنل توانسته تا حد امكان نیاز مالی و مورد انتظار ایشان را براورده نموده و اما قیمت حمل بار برای هر محموله را كاهش دهد.
بخش دوم به هزینه ای مربوط می شود كه برای هر حمل بار به عنوان هزینه خودرو مخصوص حمل بار در نظر گرفته می شود.
در این بخش نیز باربری مشهد با افزایش تعداد حمل بار برای هر خودرو سرانه نهایی هزینه هر محموله را تا حد قابل توجهی كاهش داده است.
بخش سومی نیز در هزینه حمل بار وجود دارد كه به عنوان سهم مدیریت باربری با توجه به مسئولیت و وظیفه این مدیریت در ایجاد هماهنگی های مربوطه در نظر گرفته می شود.
باربری مشهد در این بخش تخفیف فوق العاده هفتاد درصدی را اعمال نموده و عملا مدیریت این باربری تنها به یك سوم سود متعارف خود قناعت نموده است.
امیدواریم این تخفیفها و قیمتهای استثنایی در كنار خدمات با كیفیت باربری مشهد در نهایت رضایت كامل شما مشتریان عزیز را در پی داشته باشد.

Top