باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد انواع تخفیفها را برای حمل بار از مشهد به خراسان شمالی در نظر گرفته است. تخفیفات مختلف باربری مشهد سبب شده است كه این باربری به یكی از بهترین شركتهای حمل بار در كشور تبدیل شود.باربری مشهد به شهرها و بخشهای خراسان شمالی


    باربری مشهد انواع تخفیفها را برای حمل بار از مشهد به خراسان شمالی در نظر گرفته است. تخفیفات مختلف باربری مشهد سبب شده است كه این باربری به یكی از بهترین شركتهای حمل بار در كشور تبدیل شود.
حمل بار از مشهد به خراسان شمالی و مركز این استان یعنی بجنورد از قدیم الایام یكی از مسیرهای پر تردد در شرق و شمال شرق كشور محسوب می شده است.
باربری مشهد نیز كه از سالها قبل با نام تجاری نتسان فعالیت گسترده ای را در زمینه حمل بار در كشور آغاز نموده در این مسیر سرویس دهی می كند.
البته سرویس دهی بین شهری باربری مشهد به حمل بار از مشهد به خراسان شمالی محدود نمی شود و این باربری كلیه شهرها و مناطق كشور را تحت پوشش سراسری خود قرار داده است.
حمل بار از مشهد به دیگر شهرهای استان خراسان شمالی بجز بجنورد نیز در برنامه سرویس دهی باربری مشهد قرار دارد. از جمله آن شهرها می توان به اسفراین آشخانه و شیروان اشاره نمود.
حمل بار بین شهری تنها یكی از زمینه های كاری باربری مشهد می باشد و این شركت در زمینه حمل بار درون شهری و اسباب كشی در مشهد نیز فعالیت گسترده ای دارد.


قیمت حمل بار از مشهد به خراسان شمالی


همان طور كه گفته شده حمل بار از مشهد به خراسان شمالی یكی از مسیرهای پر كاربرد و پر تردد حمل بار در كشور محسوب می شود لذا باربری مشهد خدمات ویژه ای را در این مسیر در نظر گرفته است.
باربری مشهد با هدف جلب رضایت مشتریان خود انواع بار و خرده بار و كالای اداری و اثاثیه منزل را با تخفیفهای متنوع فصلی و غیر فصلی حمل می كند.
این تخفیفها تا اندازه ای نرخ حمل یك بار و محمول مشخص را در باربری مشهد نسبت به دیگر رقبا پایین آورده كه هم اكنون رتبه نخست حمل بار ارزان را از ان خود نموده است.
این تخفیفها در بخشهای مختلف نرخ حمل بار اعمال می گردد. در توضیح باید ذكر كنیم كه مبلغی كه توسط مشتری برای حمل بار پرداخت می شود به سه قسمت مختلف تقسیم می گردد.
قسمت نخست هزینه ای است كه می بایست بابت به خدمت گرفتن خودرو مخصوص حمل بار پرداخت شود كه در این بخش تخفیفات مختلفی با توجه به هماهنگی باربری مشهد با صاحب خودرو اعمال می شود.
بخشی نیز به عنوان دستمزد راننده و كارگران مخصوص بارگیری محموله در نظر گرفته می شود كه این بخش نیز تخفیفهای خاص خود را شامل می شود.
همچنین بخشی نیز بنا به مسئولیتی كه مدیریت باربری بر عهده دارد به عنوان سهم مدیریت باربری كنار گذاشته می شود و بنا به عرف بازار به وی تعلق می گیرد.
در این بخش باربری مشهد با اقدامی منحصر به فرد تخفیف فوق العاده هفتاد درصدی را اعمال می كند و بدین ترتیب مدیریت این باربری دو سوم سود خالص خود را كنار می گذارد.
در باربری مشهد اعتقاد بر این است كه ارائه قیمتهای ارزان به نهایی نخواهد توانست رضایت و خرسند كامل مشتریان را در دراز مدت به دنبال داشته باشد.
بر همین اساس این باربری خدمات دیگری را نیز جهت بهبود و ارتقای كیفی حمل بار در نظر گرفته است كه از ان جمله می توان به نوع خودرویی باربری مشهد اشاره كرد.
انواع وانت بار و نیسان و خاور مسقف و غیر مسقف و انواع كامیون و تریلی و ده چرخ و خودروهای مجهز به یخچال و... در خدمت مشتریان باربری مشهد می باشند.
جهت اطلاع از سایر خدمات این باربری كافی ست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

Top