باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد محبوبترین و شناخته شده ترین شركتهای باربری در كشور محسوب می شود كه حمل بار از مشهد به خراسان جنوبی را در برنامه دارد. این باربری همچنین خدمات ویژه و تخفیفهای باورنكردنی را برای كلیه سرویسهای حمل بار بین شهری و درون شهری خود در نظر گرفته است.باربری مشهد به خراسان جنوبی با بهترین خدمات


    باربری مشهد محبوبترین و شناخته شده ترین شركتهای باربری در كشور محسوب می شود كه حمل بار از مشهد به خراسان جنوبی را در برنامه دارد. این باربری همچنین خدمات ویژه و تخفیفهای باورنكردنی را برای كلیه سرویسهای حمل بار بین شهری و درون شهری خود در نظر گرفته است.
باربری مشهد سالهاست كه در صنعت حمل و نقل كشور فعالیت خود را آغاز نموده و از قدیم الایام با نام تجاری نتسان در بازار شناخته می شود.
این باربری حمل بار از مشهد به خراسان جنوبی را در برنامه سرویسهای بین شهری خود قرار داده است و انواع بار و اثاثیه را در این مسیر جا به جا می نماید.
البته سرویسهای باربری مشهد در زمینه حمل بار بین شهری بسیار گسترده بوده و تمامی شهرها و شهركها و مناطق مختلف كشور را شامل می شود.
حمل بار از مشهد به بیرجند و همچنین حمل بار به دیگر شهرهای استان خراسان جنوبی مانند قائن و طبس و فردوس و... نیز در این برنامه جای می گیرند.
علاوه بر سرویسها بین شهری گسترده باربری مشهد در زمینه حمل بار درون شهری نیز برنامه های ویژه ای داشته و كلیه مناطق مشهد را تحت پوشش دارد.
حمل انواع بار و كالای اداری و اثاثیه در مشهد و از مشهد به اقصی نقاط ایران با خدمات بسیار ویژه و كم نظیر ممیز اصلی این شركت به شمار می رود.


قیمت حمل بار از مشهد به خراسان جنوبی


یكی از خدمات مخصوصی كه در باربری مشهد برای كسب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است ارائه تخفیفات مختلف در بخشها مختلف هزینه حمل بار می باشد.
این تخفیفات تا اندازه ای قیمت حمل یك محموله خاص را در برابری مشهد كاهش داده كه هم اكنون باربری مشهد به عنوان ارزانترین باربری در كشور شناخته می شود.
یكی از این تخفیفها كه در بخش هزینه مدیریت اعمال می گردد تخفیف اعجاب انگیز و باور نكردنی هفتاد درصدی  مدیریتی باربری مشهد می باشد.
برای توضیح بهتر تخفیف مدیریتی می بایست اشاره كنیم كه پولی كه توسط مشتری برای حمل بار پرداخت می شود در سه بخش مختلف هزینه می گردد.
نخست حقوق و دستمزد راننده و كارگران مخصوص بارگیری محموله در خودرو مخصوص حمل بار كه وظیفه اصلی حمل بار را بر عهده دارند پرداخت می گردد.
سپس هزینه خودرو مخصوص حمل بار پرداخت می گردد كه با توجه به كیفیت و مدل خودرو می توانند متفاوت باشد.
در نهایت نیز مبلغی به عنوان پورسانت مدیریت باربری در بزار در نظر گرفته می شود كه با توجه به وظیفه مدیریت در انجام هماهنگی های مربوطه و همچنین مسئولیت ایشان تعیین شده است.
در باربری مشهد كلیه این بخشها شامل تخفیفهای متعددی می شوند اما بخش آخر یعنی پورسانت مدیریت باربری مشمول تخفیف فوق العاده هفتاد درصدی می گردد.
بدین منوال است كه مدیریت باربری مشهد سود خالص خود را به یك سوم كاهش می دهد تا بتواند رضات خاطر مشتریان خود را بیش از پیش فراهم اورد.
اما این قیمتهای ارزان به تنهایی هرگز نخواهند توانست اعتباری دائمی برای یك باربری به دنبال داشته باشند بلكه آنچه مهمتر است كیفیت خدمات می باشد.
تنوع خودرویی بالا از جمله خدمات برابری مشهد به شمار می رود كه این امكان را فراهم می اورد كه مشتری از خودرو متناسب با بار خود بهرمند گردد.
به كار گیری پرسنل ماهر مانند رانندگان با تجربه و كارگران كاركشته و متعهد از دیگر ویژگی های منحصر به فرد باربری مشهد قلمداد می گردد.
جهت اطلاع از سایر خدمات این باربری وقیمت های استثنای آن می توانید با شماره روابط عمومی این سازمان كه در سایت ثبت شده است تماس حاصل فرمایید.

Top