باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد یكی از قدیمی ترین شركتهای باربری در مشهد است كه حمل بار از مشهد به تهران را با تخفیفهای متنوع و در كوتاه ترین زمان ممكن به انجام می رساند. حمل بار بین شهری و حمل بار درون شهری نیز در برنامه روزانه باربری مشهد قرار دارد.باربری مشهد به تهران با قیمت مناسب و كوتاه ترین زمان


    باربری مشهد یكی از قدیمی ترین شركتهای باربری در مشهد است كه حمل بار از مشهد به تهران را با تخفیفهای متنوع و در كوتاه ترین زمان ممكن به انجام می رساند. حمل بار بین شهری و حمل بار درون شهری نیز در برنامه روزانه باربری مشهد قرار دارد.
باربری مشهد سالهای سال است كه در بین مردم شریف شهر با نام تجاری نتسان به عنوان یكی از بهترین شركتهای باربری شناخته می شود.
این باربری در زمینه حمل بار از مشهد به تهران به عنوان یكی از مهمترین و پر تردد ترین مسیرهای طولانی در كشور است و سرویس دهی در این مسیر نیز اهمیت بالایی دارد.
مشهد به عنوان دومین شهر بزرگ كشور و تهران نیز به عنوان پایتخت ایران مراودات صنعتی و تجاری بسیاری زیادی با یك دیگر دارند و باربری مشهد نیز به همین دلیل سرویس دهی خود را در حمل بار از مشهد به تهران با خدمات ویژه ای ارائه می دهد.
این باربری همچنین در زمینه حمل بار بین شهری از مشهد به تمامی شهرهای كشور نیز فعال بوده و اقصی نقاط ایران را تحت پوشش شبكه باربری خود قرار داده است.
از جمله دیگر سرویسهای باربری مشهد می توان به حمل بار از مشهد به شهریار و اسلامشهر و ملارد و شهر قدس و... كه در استان تهران قرار دارند اشاره نمود.
باربری مشهد همچنین در زمینه حمل بار درون شهری نیز فعالیت خوبی داشته و انواع اثاثیه و بار و كالای اداری را در بین محلات مختلف شهر جا به جا می نماید.


قیمت حمل بار از مشهد به تهران


در باربری مشهد رضایت مشتری اهمیت ویژه ای دارد و تمامی برنامه ها و ساز و كار باربری بر این اساس چیده شده كه رضایت كامل مشتری را در پی داشته باشد.
بر همین اساس است كه در این باربری تخفیفهای متنوعی جهت كاهش قیمتها در نظر گرفته شده است تا در این شرایط نا بهنجار اقتصادی كمكی برای مشتریان باشد.
هم اینك با توجه به این تخفیفات در بین ده ها شركت معتبر باربری در مشهد رتبه نخست از نظر ارائه قیمتهای ارزان را باربری مشهد به خود اختصاص داده است.
از جمله منحصر به فرد ترین تخفیفها در باربری مشهد تخفیف استثنایی هفتاد درصدی این باربری می باشد كه در زمینه هزینه مدیریتی در نظر گرفته می شود.
در توضیح باید گفت كه هزینه ای كه مشتری برای حمل بار می پردازد به سه بخش تقسیم می شود. بخش نخست به خودرو مخصوص حمل بار اختصاص می یابد.
بخش دوم نیز به حقوق پرسنل یعنی راننده و كارگران پرداخت می گردد كه هر یك از این دو بخش تخفیفهای خاص خود را در بر دارند.
بخش سوم كه به عنوان سود و پورسانت مدیریت باربری در نظر گرفته می شود در باربری مشهد مشمول تخفیف استثنایی و فوق العاده هفتاد درصدی این باربری می شود.
به عبارت ساده تر مدیریت باربری مشهد با صرف نظر از دو سوم سود خالص خود توانسته تاثیر بسزایی در كاهش قیمت نهایی حمل بار در این شركت بگذارد.
اما علاوه بر ارائه قیمتهای ارزان باربری مشهد خدمات ویژه ای را نیز برای كسب رضایت خاطر كامل مشتریان خود در نظر گرفته است.
از جمله این خدمات می توان به سود بردن از خودروهای پیشرفته و مدل بالا اشاره نمود كه وظیفه اصلی حمل بار را بر عهده دارد.
استفاده از رانندگان و كارگران ماهر و متعهد از دیگر خدمات ویژه باربری مشهد می باشد و همواره مورد تقدیر مشتریان قرار گرفته است.
جهت اطلاع از ده ها خدمت ویژه دیگر می توانید با یكی از شماره های روابط عمومی سازمان كه در سایت درج گردیده است تماس حاصل فرمایید.

Top