باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد حمل بار از مشهد به آذربایجان غربی را مانند دیگر سرویسهای بین شهری خود با انواع خدمات با كیفیت و تخفیفهای فوق العاده و بی نظیر به انجام می رساند. این باربری حمل بار درون شهری در مشهد را نیز برعهده دارد.باربری مشهد به آذربایجان غربی با خدمات و تخفیفهای استثنایی

 
    باربری مشهد حمل بار از مشهد به آذربایجان غربی را مانند دیگر سرویسهای بین شهری خود با انواع خدمات با كیفیت و تخفیفهای فوق العاده و بی نظیر به انجام می رساند. این باربری حمل بار درون شهری در مشهد را نیز برعهده دارد.
حمل بار از مشهد به آذربایجان غربی با توجه به اینكه مبدا و مقصد مسیر در شرقی ترین و غربی ترین نقاط ایران واقع شده است از مسیرهای با اهمیت محسوب می شود.
این مسیر شمال شرق كشور را به شمال غرب متصل نموده و انواع بار و اثاثیه را بین این دو استان كوهستانی و صنعتی كشور جا به جا می نماید.
باربری مشهد نیز كه از سالها پیش با نام تجاری نتسان در صنعت حمل و نقل كشور شهرت یافته است در مسیر حمل بار از مشهد به آذربایجان غربی سرویس دهی می نماید.
همچنین این باربری علاوه بر آن در زمینه حمل بار بین شهری سرویسهای متعدد دیگری را نیز در برنامه دارد و در واقع كلیه شهرهای كشور را پوشش می دهد.
از جمله مسیرهای بین شهری باربری مشهد می توان حمل بار از مشهد به ارومیه و دیگر شهرهای استان آذربایجان غربی مانند خوی بوكان و مهاباد را ذكر نمود.
باربری مشهد همچنین در زمینه اثاث كشی در مشهد و حمل انواع بار و كالای اداری در بین محله های مختلف شهر مقدس مشهد نیز به همشهریان عزیز سرویس دهی می نماید.


قیمت حمل بار از مشهد به آذربایجان غربی


همانطور كه ذكر گردید باربری مشهد جهت كسب شهرت و اعتبار ماندگار در بین مردم شریف مشهد برنامه های ویژه ای را در پیش گرفته است.
از جمله برنامه های مذكور می توان به اعمال انواع مختلفی از تخفیفها برای حمل بار می باشد كه هر یك درصدی از قیمت نهایی حمل بار را كاهش می دهند.
از ان جمله می توان به تخفیف باور نكردنی هفتاد درصدی در باربری مشهد اشاره نمود. این تخفیف توانسته نقش بسزایی در قیمت نهایی حمل بار داشته باشد.
در توضیح باید گفت كه نرخی كه مشتری به عنوان هزینه حمل بار می پردازد به سه قسمت مختلف تقسیم می شود كه هر بخش تخفیفهای خاص خود را دارا است.
اما همانطور كه می دانید بخشی از هزینه حمل بار بنا به عرف بازار حمل و نقل به عنوان سود و حق الزحمه مدیریت باربری كنار گذاشته می شود.
اما در شركت باربری مشهد مدیریت این شركت با توجه ویژه ای كه بر اوضاع اقتصادی مردم داشته هفتاد درصد از سود خالص و متعارف خود را به نفع مشتری كنار می گذارد.
این تخفیف در كنار سایر تخفیفهای استثنایی باربری مشهد سبب شده كه این باربری در بین صدها شركت معتبر فعال در حوزه حمل و نقل رتبه نخست ارزانترین قیمت را بدست آورد.
اما مدیریت باربری مشهد به این میزان و ارائه تخفیفها متنوع قناعت ننموده و هم راستا با كاهش قیمتها طرح افزایش سطح كیفی خدمات باربری را به اجرا گذاشته است.
بنا بر این طرح تنها شركتی می تواند به صورت ماندگار در صنعت حمل و نقل فعال باشد كه علاوه بر ارائه تخفیفهای متنوع و قیمتهای پایین، خدمات دهی مناسبی نیز ارائه نماید.
از جمله خدمات استثنایی باربری مشهد می توان به بهرمندی از انواع خودروهای مختلف حمل بار اشاره نمود
از آن جمله می توان وانت بار نیسان خاور مسقف تریلی ده چرخ و انواع كامین را نام برد.

Top