باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و كالای اداری و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد به عنوان شناخته شده ترین شركت حمل بار در شرق كشور حمل بار از مشهد به همدان را با تخفیفهای فوق العاده و قیمتهای استثنایی به انجام می رساند. این باربری حمل بار بین شهری از مشهد به تمام نقاط ایران و حمل درون شهری را نیز به انجام می رساند.باربری مشهد به همدان با بارنامه معتبر و تخفیفات فوق العاده

باربری مشهد به عنوان شناخته شده ترین شركت حمل بار در شرق كشور حمل بار از مشهد به همدان را با تخفیفهای فوق العاده و قیمتهای استثنایی به انجام می رساند. این باربری حمل بار بین شهری از مشهد به تمام نقاط ایران و حمل درون شهری را نیز به انجام می رساند.

باربری مشهد به عنوان یكی از قدیمی ترین شركتهای حمل بار در كشور محسوب می شود كه از قدیم با نام تجاری نتسان شناخته می شود.

حمل بار از مشهد به همدان از جمله سرویسهای باربری مشهد می باشد كه به صورت دائمی و روزانه به مشتریان گرامی این باربری ارائه می گردد.

حمل بار از مشهد به همدان از مسیرهای مختلفی صورت می پذیرد كه مهترین مسیر حمل بار از مشهد به تهران و از انجا به استان همدان می باشد كه بیش از هزار كیلومتر درازا دارد.

باربری مشهد علاوه بر حمل بار از مشهد به همدان در سایر مسیرهای بین شهری نیز فعالیت گسترده ای داشته و به اقصی نقاط میهن عزیزمان ایران سرویس دهی می كند.

از جمله سرویسهای بین شهری باربری مشهد می توان حمل بار از مشهد به دیگر شهرهای استان همدان مانند ملایر نهاوند اسد آباد و تویسركان و... را ذكر نمود.

این باربری علاوه بر این در زمینه اسباب كشی در مشهد و حمل انواع اثاثیه منزل و كالای اداری و... در بین مناطق مختلف شهر مشهد نیز فعال است.

 

قیمت حمل بار از مشهد به همدان

 

باربری مشهد با در نظر گرفتن تخفیفهای گوناگون توانسته قیمت حمل بار را به میزان قابل توجهی نسبت به سایر شركتهای رقیب كاهش دهد.

حمل بار در باربری مشهد با قیمتهایی بسیار ارزانتر از قیمتهای متداول در بازار به انجام می رسد و این باربری به عنوان ارزانترین باربری در كشور شناخته می شود.

از جمله تخفیفهایی كه باربری مشهد اعمال نموده تخفیف فوق العاده و استثنایی هفتاد درصدی مدیریتی می باشد كه تاثیر منحصر به فردی بر نرخ حمل بار داشته است.

این تخفیف پس از پرداخت حق راننده و كارگران و هزینه خودرو مخصوص حمل بار و در بخش پورسانت و سهم مدیریت باربری اعمال می گردد.

به عبارت دیگر مدیریت باربری مشهد با صرف نظر كردن از دو سوم سود خالص خود توانسته حسن نیت خود را برای كاهش قیمت حمل بار و جلب رضایت مشتریان اثبات نماید.

این باربری علاوه بر ارائه قیمتهای فوق العاده ارزان در زمینه ارائه خدمات با كیفیت نیز گوی رقابت را از سایر شركتهای معتبر باربری ربوده است.

استفاده از خودروهای مدل بالا و مجهز تنها یكی از خدمات برجسته باربری مشهد به شمار می رود كه تا حد قابل توجهی كیفیت خدمات این باربری را كاهش داده است.

تنوع خودرویی از دیگر ویژگی های باربری مشهد به شمار می رود. انواع وانت بار و نیسان و خاور مسقف و كامیون و ده چرخ و تریلی از جمله خودروهای اماده به خدمت در باربری مشهد به شمار می روند.

ارائه بارنامه معتبر نیز از دیگر ویژگی های باربری مشهد است كه نشان دهنده این مهم است كه این باربری كلیه مجوزها و استانداردهای مربوطه را با موفقیت اخذ نموده است.

باربری مشهد از رانندگانی سود می برد كه سالها در نعت حمل و نقل فعال بوده و اشنایی كاملی به جاده ها و راه های بین شهری و درون شهری دارند.

جهت اگاهی از سایر خدمات استثنایی باربری مشهد می توانید با یكی از شماره های روابط عمومی این شركت كه در سایت ثبت شده است تماس حاصل فرمایید.

Top