باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد به عنوان یك شركت قدیمی در حوزه حمل و نقل شرق كشور می باشد كه نه تنها در زمینه حمل بار در ون شهری فعال است بلكه هر نوع بار و محموله ای را از مشهد به دیگر شهرهای كشور حمل می كند. حمل بار از مشهد به جوانرود نیز از جمله این موارد به شمار می اید.حمل بار از مشهد به جوانرود و دیگر شهرها به ارزانترین قیمت

باربری مشهد به عنوان یك شركت قدیمی در حوزه حمل و نقل شرق كشور می باشد كه نه تنها در زمینه حمل بار در ون شهری فعال است بلكه هر نوع بار و محموله ای را از مشهد به دیگر شهرهای كشور حمل می كند. حمل بار از مشهد به جوانرود نیز از جمله این موارد به شمار می اید.
باربری مشهد سالهاست كه با برند تجاری نتسان در صنعت حمل و نقل كشور شناخته می شود و با توجه به كیفیت بالای خدمات دهی و همچنین تخفیفات و قیمتهای استثنایی خود همواره توانسته اطمینان و رضایت مشتریان خود را به شكل گسترده ای جلب نماید.
عمده فعالیت این شركت در شهرهای مشهد و تهران بوده و سرویس دهی باربری مشهد به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول سرویس دهی درون شهری است كه به صورت اسباب كشی در مشهد و حمل بار بین تمامی مناطق و محله های این شهر به انجام می رسد.
دسته دوم حمل بار بین شهری می باشد كه از مبدا مشهد به تهران و دیگر شهرهای كشور به انجام می رسد. حمل بار از مشهد به جوان رود و سایر شهرهای استان كوهستانی كرمانشاه مانند اسلام آباد غرب و كنگاور و... نیز از جمله این سرویسهای قلمداد می گردند.
اما تخفیفات استثنایی كه توسط باربری مشهد در نظر گرفته شده است توانسته نام این شركت را در بین صدها شركت فعال در حوزه حمل و نقل به عنوان ارزانترین باربری مطرح نماید. این شركت هم اكنون قیمتهای زیر قیمت بازار حمل و نقل ارائه می نماید.
یكی از این تخفیفات استثنایی تخفیف مدیریتی باربری مشهد می باشد كه به میزان باور نكردنی هفتاد درصدی اعمال می گردد. البته این بدان معنا نیست كه هزینه حمل یك محموله مشخص در باربری مشهد هفتاد درصد ارزانتر از سایر باربری ها كشور باشد.
برای توضیح بیشتر باید گفت كه بخشی از هزینه حمل بار به خودرو مخصوص حمل بار و حقوق راننده و كارگران مشغول در باربری تعلق می گیرد و بخش دیگر نیز به عنوان پورسانت و سود خالص مدیریت باربری به صورت متعارف تعلق خواهد گرفت.
مدیریت باربری مشهد در بخش هزینه و پورسانت مدیریتی تخفیف هفتاد درصدی را اعمال نموده و بدین ترتیب سود خود را مشمول این تخفیف باور نكردنی نموده است.
اما علاوه بر تخفیفات استثنایی كه توسط باربری مشهد در نظر گرفته شده است می بایست به دیگر خدمات ویژه باربری مشهد نیز اشاره نمود. مدیریت این باربری معتقد است كه كیفیت در خدمات دهی به مشتری حرف اول را برای كسب رضات مشتریان می زند.
بر همین اساس است كه برترین و پیشرفته ترین خودروهای مخصوص حمل بار در كشور را به خدمت گرفته و به مدرن ترین تجهیزات ویژه حمل بار مجهز نموده است. این خودروها توسط با تجربه ترین و فنی ترین رانندگان در مسیرهای بین شهری هدایت می شوند.
این رانندگان با توجه به تجربه خود می توانند مسیرهای كوتاه و كم ترافیك را برگزیده و در نتیجه بار مورد نظر شما را در كوتاه ترین زمان ممكن به مقصد برسانند.
باربری مشهد همچنین از بهترین  كارگران متخص بارگیری استفاده می كند كه در نهایت دقت و با سرعت عمل بالا محموله مورد نظر مشتری را در خودرو بارگیری می نمایند. این نیروها بدون كوچكترین آسیبی محموله را در خودرو قرار می دهند.
جهت كسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ویژه باربری مشهد و همچنین قیمتهای استثنایی این باربری می توانید با یكی از شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از نرخ حمل بار خود تا مقصد مورد نظرتان اطلاع پیدا كنید.Top