باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد مفتخر است كه ضمن حفظ كیفیت خدمات خود ارزانترین قیمت حمل بار درون شهری و بین شهری در مشهد را ارئه می دهد. حمل بار از مشهد به اقصی نقاط ایران از جمله شهر مریوان از جمله سرویسهای دائمی باربری مشهد به شمار می رود.مناسب ترین قیمت حمل بار در مشهد و از مشهد به مریوان و دیگر شهرها

باربری مشهد مفتخر است كه ضمن حفظ كیفیت خدمات خود ارزانترین قیمت حمل بار درون شهری و بین شهری در مشهد را ارئه می دهد. حمل بار از مشهد به اقصی نقاط ایران از جمله شهر مریوان از جمله سرویسهای دائمی باربری مشهد به شمار می رود.
باربری مشهد یكی از قدیمی ترین و معتبرترین شركت های حمل بار در صنعت حمل و نقل كشور محسوب می شود كه سالها قبل فعالیت خود را با برند تجاری نتسان آغاز نموده است. عمده فعالیت این باربری در شهرهای مشهد و تهران و از این شهرها به دیگر نقاط كشور می باشد.
حمل بار درون شهری و اسباب كشی در مشهد یكی از وظایف این باربری به شمار می اید. حمل بار بین محله های مختلف این شهر تو سط باربری مشهد به انجام می رسد.
همچنین حمل بار بین شهری از مشهد به دیگر نقاط كشور از جمله شهر زیبای مریوان توسط باربری مشهد به انجام می رسد. حمل انواع بار و خرده بار به دیگر شهرهای استان كوهستانی و زیبای كردستان مانند سنندج و سقز و بانه و... نیز از جمله این سرویسهاست.
اام چه چیز سبب برتری باربری مشهد نسبت به دیگر شركتهای باربری می باشد؟ یكی از این عوامل تخفیفات گوناگونی است كه توسط باربری مشهد اعمال می گردد و سبب شده هزینه حمل بار در این باربری بسیار مناسبتر از سایر شركتهای باربری باشد.
از جمله این تخفیفات می توان به تخفیف استثنایی هفتاد درصدی در باربری مشهد اشاره نمود. این تخفیف پس از كسر هزینه و دستمزد مربوط به راننده و خودرو مخصوص حمل بار و كارگران مخصوص بارگیری از پورسانت و سود خالص مدیریت باربری كسر می گردد.
بدین ترتیب مدیریت باربری مشهد تنها به یك سوم سود متعارف باربری ها قناعت كرده و مابقی مبلغ را به نفع مشتری مشمول تخفیف می نماید.
اما قیمتهای پایین به تنهایی نمی تواند باربری مشهد را به این درجه از اعتبار رسانده باشد. بلكه عمال اصلی اعتماد مردم به باربری مشهد كیفیت خدمات دهی در این شركت است كه در بالاترین سطح در صنعت حمل و نقل كشور قرار دارد.
یكی از ویژگی های باربری مشهد استفاده از تنوع خودرویی بالا می باشد. انواع خودروهای مدل بالا شامل انواع وانت بار و نیسان برای حمل بارهای سبك و انواع خاور مسقف و غیر مسقف برای حمل بار های متوسط و انواع تریلی و كامیونت و ده چرخ برای حمل بارهای حجیم و سنگین و انواع خودروهای یخچال دار و... این امكان را فراهم می اورند كه شما بتوانید خودرو مناسب با بار خود را انتخاب نمایید.
این مسئله بسیار تاثیر گذار است كه حتما از خودرویی استفاده كنید كه مناسب با بار و مسیر مورد نظر شماست. بدین ترتیب هم در زمانو هم در هزینه خود صرفه جویی خواهید نمود.
رانندگانی كه در باربری مشهد جذب گردیده اند با توجه به سابقه درخشانی كه در زمینه حمل بار درون شهری و برون شهری دارند می توانند مسیرهایی را بیابند كه كمترین ترافیك را داشته و در سریع ترین زمان ممكن بار مورد نظر مشتری را به مقصد برسانند.
همچنین نباید از نقش كارگران مخصوص بارگیری و تخلیه بار غافل ماند. دقت عمل و مهارت این كارگران در باربری مشهد سبب می شود كه اولا هیچ آسیبی به محموله وارد نیاید در ثانی در كوتاه ترین زمان ممكن و كمترین حجم بار مورد نظر شما را بارگیری نمایند.
علاوه بر این كلیه پرسنل باربری مشهد طبق تاكید مدیریت این باربری همواره اصول مشتری مداری را به طور تمام و كمال رعایت می نمایند. اخلاق حرفه و برخورد خوب با مشتری سبب می شود كه رضایت قلبی ایشان جلب گردد.
مدیریت باربری مشهد تاكید فراونی بر این موضوع دارد چرا كه عملا سرمایه اصلی هر شركتی مشتریان ان شركت هستند. امیدواریم شما نیز از خدمات باربری مشهد كمال رضایت را داشته باشید.Top